Forum Dragon Ball Nao

» A co myślicie o ping pongu!

Strony: 1, 2  
Goku SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.113
Posty: 12
Skąd: Mrągowo
ja tam lubie pingla nie mam [ ort! ] do niego zadnych zaprzeczeń
ja kocham nawet mozna powiedziec ze bardzo kocham takie sporty a szcegulnie z piłką związane
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.032
Posty: 11
Skąd: Wrocław
ja jestem za.. kocham grac w ping ponga :D zalicza sie do jednego z moich ulubionych sportow co nie zmienia faktu ze jak graja zawodowcy to mnie to wkurza bo prawie pileczki nie widze :D

pozdro :D
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
lubie ... ale jedynie grać (nie wirtualnie) oglądać nie lubie ... bo idzie usnać tak jak przy tenisie ziemnym

END
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
No właśnie sie mylisz bo stołowy jest zajebiśty szybkie akcje i refleks sztuką jest grać w pingla na wysokim poziomie

WARRIOR20
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Bardzo fajna i relaksująca gra. Nie wiem jak inni, ale ja loozuje się grając w pingla . Fajnie jest też z kumplami pograć w "bieganego" .

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
ping-pong jest jednym z najbardzej zręcznoścowych gier...trzeba w niej dużo koncentracji.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Fajny jest ping-pong ale żeby grać dobrze trzeba dużo ćwiczyć ,a ja grałem w niego tylko na W-F
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja nie cierpię ( może dlatego że nie umiem grać ) ale nie będę się uczyć bo jak dla mnie to jest denne . ja lubię tylko podbijać piłeczkę ale o grze nie ma mowy

PS: nie chcę nikogo urazić
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Grać umiem, ale raczej na niskim poziomie, tzn. ścinanie i szybka gra nie wchodzi w rachubę. Ale grać lubię, uspokaja mnie to i doskonale zabija nudę, bo czas leci szybciej niż zwykle. Co do oglądania ping ponga to zgodzę się z Majin_Vegetą, można zasnąć, chyba, że od przekręcania głowy to na lewo to na prawo kark zacznie tak boleć, że o usypianiu nie ma mowy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gra się miło i przyjemnie, można się zrelaksować grając z każdym (dobrze, bo tutaj nie ważne jest czy jesteś kobieta czy mężczyzną) i przy tym poczuć nutkę rywalizacji. W pingla grałem kiedyś bardzo dobrze ... dziś hmm nie wiem, ale wydaje mi się, że prostej ściny bym nie skontrował

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ping pong, fajna sprawa w ciepłe dni, u mnie na osiedlu są 2 stoły postawione [kiedyś były 4 ale usunęli].
I w gim. zawsze jak było ciepło grałem z kolesiami. Tylko jedyny mankament to piłeczki, ich potrzeba pełno, bo szybko idą przy lepszych walkach [a takich u nas to w brud było].
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Pingla to ja uwielbiam. Jestem jednym z najlepszych zawodników w mojej szkole. Jest to fajna i zręczniściowa gra w którą uwielbiam grać.
Yamcha19 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Yamcha19
Wiek: 28
Dni na forum: 6.128
Posty: 12
Skąd: Zduńska Wola
Zawsze zimą w szkole se w pingla popylamy jest to fajny sport. Można się zrelaksować grając ale też ostro zdenerwować
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jak dla mnie nudne. Stoisz, odbijasz, stoisz odbijasz... czasami sie ruszysz krok by odbic zlatujaca na bok pileczke... wolę bardziej zywe sporty

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Fly napisał(a):
Jak dla mnie nudne. Stoisz, odbijasz, stoisz odbijasz... czasami sie ruszysz krok by odbic zlatujaca na bok pileczke...
Jak się nie umie grać, to robi się dokładnie, to co opisałeś, jednak kiedy umiesz dość dobrze pogrywać, wtedy ta gra staje się naprawdę energiczna.

Obecnie nie gram, ale swojego czasu grałem dość sporo, a nawet byłem na zawodach ;P W pobliżu nie ma zbytnich warunków do grania, bo albo stół nie nadaje się do grania albo kradną metalową siatkę ;p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Avensus napisał(a):
Jak się nie umie grać, to robi się dokładnie, to co opisałeś, jednak kiedy umiesz dość dobrze pogrywać, wtedy ta gra staje się naprawdę energiczna.
Enegriczna bo raz podskoczysz, czy moze spocisz sie ze stresu, że sobie nie trafisz w piłeczke?

Sam kiedys grałem, również byłem na zawodach, z tym że po kilku tygodniach staje sie to nudne jak flaki z olejem...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Lubie grać w tenisa stołowego , bo to mnie tak jakoś relaksuje i za cienki to też w to nie jestem , wiec ta gra mi sie podoba

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lubię grać i nawet nieźle mi idzie. Jeden z moich ulubionych sportów, bo wyrabia refleks i szybkość.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ciekawa gra, w którą lubię pograć od czasu do czasu, zwłaszcza, że klasyfikuje się do wyższego poziomu graczy (jednak nie do klasy biorącej udział w zawodach), ciekawe są również spotkania, mimo tego co mówi Fly, nie jest to nudna gra gdyż wyuczenie się wszystkich piłek nie jest wcale prostą sprawą, mi samemu udało się opracować własną podkręconą, z czego jestem dumny widząc, że większość graczy nie potrafi odbić tej piłki a jeśli już robi to z wielką trudnością dając mi idealną okazję do ścinania.
Jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju, mimo, iż ten sport nie jest wcale trudny a aby być dobrym graczem wystarczy grać ze 3 tygodnie. Dlaczegóż więc kobiety/dziewczyny nie mają za grosz wyczucia piłki ? Tak, że widząc je na zawodach załamuje ręce...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Lekkie łatwe i przyjemne. Ale czasy kiedy grało się nagminnie mam już dawno za sobą. Jedyny stół do ping ponga stoi w mojej szkole i jest oblegany przeważnie przez szczurki z gimnazjum. Żeby pograć trzeba przyjść co najmniej o 6 rano lub 6 wieczór (takie ma wzięcie . A na takie poświęcenie nie chce mi się wysilać. Oczywiście też można przepędzić towarzysto, ale to samobójstwo, jest zbyt dużo tej drobnicy. Jedyne co mi pozostaje to badminton.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » A co myślicie o ping pongu!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook