Forum Dragon Ball Nao

» Jak powstał Twój nick?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
no mój nick powstał tak: jak zaczynałem grać w tibie potrzebowałem jakiegoś nicka jakiego nikt inny nie ma, to więdz napisałem se od tyłu jak na mojego brata kumple mówią czyli STERNI i tak powstał NIRETS
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Mój nick powstał z połączenia słowa Legolas i ssj4. Jak i dlaczego to już opowiem. Od dawna jestem fanem Trylogii Tolkiena i jego filmowej ekranizacji.. Legolas powstało z poruszania się jak elf... skacze i chodze tak jak Orlando Bloom w żółtych włosach.... SSJ4 powstało już tak od siebie..
Pozdrawiam
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
STERNI i tak powstał NIRETS

che tylko powiedziec, ze Nirets od tyłu to Sterin, a nie Sterni... Ale to tylko Moja mała uwaga, nie wnosząca nic do dyskusji. Pozdrawiam

Obraz
PALATIAL REGALIA
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
to bardzo proste, bo po prostu jestem złą dziewczynką i macie szczęście, że całą złość przelewam na stronie Funclubu TH

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
A wiec tak....Poszlam pierwszy rok do szkoly sredniej no i koleznka zaczela na mnie wolac Domisiek nie wiem dlaczego, ale potem powiedziala mi ze kojarze sie jej z tej bajki Domisie no wiecie z jakiej No i tak zostalo Domis ale gdy chcialam dac sopbie tego nicka tutaj niestety byl juz zajety, wiec troszke go przeksztalcilam i powstal Domisiek ale osobiscie wole Domis

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
a ja sobie wzialem kamyl,bo tez zaczeli tak na mnie wolac teraz w liceum od imienia kamil ale tego nicka wzialem na probe bo normalnie jestem laanglar takie pseudo do gier i neta stworzone przez fajniuski programik "fantasy names generator"

ale juz mi sie nie chce nowego konta robic i zostane dla Was wszystkich starym dobrym KAMYLEM LAANGLAR dla wtajemniczonych

EDIT: heh,niezle to sobie wykombinowales drake droga redukcji i dedukcji,ze tak powiem swoja droga wole smoki od feniksow,ale to tylko kwestia gustu

EDIT by TNK: Edytuj posty -_-' I poczytaj regulamin. Pozdrawiam.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
A chciałem mieć oryginalny nick no więc zacząłem głęboko mysleć. No i doszłem do wniosku że to musi być cos mitycznego, magicznego itd. a że z mitycznych stworzeń najbardziej lubie Feniksy i Smoki to pomysłałem że mozna by znich zrobić nick a najlepiej w formie imienia i nazwiska . ALe "Feniks Smok" lub "Smok Feniks" dziwnie brzmiało więc przetłumaczyłem na ang. a więc " Phoenix Dragon" lub "Dragon Phoenix" brzmiało lepiej ale nie do końca więc wybrałem opcje nr 2 i "Dragon" przetłumaczyłem na łacine (Draco) a to jeszcze troche przekształciłem (Drake), "Phoenix" zostawiłem w spokokju .

A więc wskrócie (bo sie nieźle rozpisałem):
Smok Feniks---> Dragon Phoenix---> Draco Phoenix---> Drake Phoenix
czyli to samo napisane w dwóch różnych językach (przy czym jeden zniekształcony)

EDIT by TNK: A Ty nie pisz całych postów na kolorowo -.-' Bo to głupie i oczo**bne.
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
Z najlepszego singla o 2 wojnie światowej Call Of Duty 2 .Capral Bill Taylor melduje się na rozkaz! sir yes sir

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
a ja się pewnego dnia obudziłam i nick leżał sobie koło mnie, to go przygarnęłam, bo co zrobić??

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.444
Posty: 18
Skąd: K-ce
Mój nick pochodzi z przeboskiej mangi jaką jest Paradise Kiss. Główna bohaterka nazywa się Yukari, jeden z bohaterów mówił na nią Carrie no i wyszło takie połączenie
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
hmm..moj...Monique francuskie Monika a tak mam na imie:D nie jestem zbyt oryginalna:D
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
my kiedyś na wf-ie wymyślałyśmy sobie nicki.Ja miałam akurat butelkę po napoju '' Sprite '' no a te 18 to moja ulubiona liczba
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Moja przygoda z nickiem ma swoje początki w pierwszej klasie liceum, kiedy to jako nowi uczniowie musieliśmy się jakoś zidentyfikować. Ale jak wiemy nie każdy nauczyciel pamięta wszystkich uczniów, więc na karteczkach musieliśmy wypisać swoje imię. Większość grzecznie usłuchała prowadzącego, wypisując swoje nazwiska, znaleźli się jednak tacy, którzy woleli być oryginalni . Pojawiały się różne nicki, od Lorda Vadera po imiona hobbitów. Na mojej karteczce widniała ksywka Ramzes, zaczerpnięta ze słynnego gangsterskiego filmu: "Chłopaki nie płaczą", który mogę Wam wszystkim z czystym sercem polecić
I tak wśród kolegów, później w rodzinie przyzwyczajono się do Ramzesa

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ramzes napisał(a):
Pojawiały się różne nicki, od Lorda Vadera po imiona hobbitów. Na mojej karteczce widniała ksywka Ramzes, zaczerpnięta ze słynnego gangsterskiego filmu: "Chłopaki nie płaczą"

E=MC2 ... W Chłopaki nie płaczą był Fred

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Focus napisał(a):
E=MC2 ... W Chłopaki nie płaczą był Fred
dokładnie tak. Sorry za pomyłkę

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Szarak to taki zając. Nie mam z nimi nic wspólnego i żadnego na oczy nie widziałem, ale skoro jest, to niech już będzie.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 08.07.2009, 21:35
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
ja już słyszałam gdzieś tę historie...

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Być może. Też mi sie wydawało, że gdzieś to pisałem.

BTW

Shabranido napisał(a):
Mój nick powstał od imienia elfickiego boga zniszczenia.
Wnioskując po dalszej części wypowiedzi w której powołujesz się na jeden z dialektów elfickiej mowy, Sindarinie, rozmawiamy o uniwersum Tolkiena.

A więc:

W życiu nie słyszałem o kimś takim jak "elficki bóg zniszczenia". Dość powiedzieć, że Bóg w świecie Tolkiena jest tylko jeden - Eru Ilúvatar. Pozostałe istoty, obdarzone poniekąd boską mocą to odpowiednio Ainurowie (Ci którzy zstąpili na Ardę to Valarowie - [np. Manwë]) i Maiarowie. (jak np. Olórin czyli Gandalf). Ale powiedzieć o nich bogowie, to powiedzieć o Aniołach (na których są pewnie wzorowane) - bogowie, wracając do naszego świata.

Shabranido. Pozbawienie życia... hmm... Być może chodzi Ci tu Morgotha. Ale nie słyszałem, by ktoś nazywał go "pozbawicielem życia". Elfy nadały my wiele przydomków, ale raczej nie ten. Jakbyś mógł mi podać żródło przydomku...

Jeszcze sprawdzę, czy Shabranido to rzeczywiście "pozbawienie życia", bo mnie niezmiernie to intryguje.

Poz.
dravim!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 08.07.2009, 21:36
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.150
Posty: 15
Skąd: i po co?
po prostu [ ort! ]_ONA ... wzięłam ten nick od mojego nicka z forum Cd-Action. A na forum CDA sobie go wpisałam, bo podawałm się tak na Czacie. Na Czacie podpisywałam sie tak, bo w e-mailach do CDA pisałam po prostu [ ort! ]_ONA. A skąd sie to wzięło? Otóż myślałam nad tym cały TYDZIEŃ! Chciała, by to było coś prostego, a zarazem niespotykanego. Niestety takjiego czegoś nie wymyśliłam i uznałam, iż wystarczy 'po prostu [ ort! ]' Da*** (tu imie). Brzmiało to nijak, więc stwierdziłam ,że moje imie nie pasuje na nick. Wipsałam 'ona' i wyszło!

To tylko Ja...
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Mój pseudonim artystyczny wymyśliła koleżanka^^ Na początku było Nori, ale ja edytowałam na Nomi^^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Jak powstał Twój nick?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook