Forum Dragon Ball Nao

» Postal 2

Strony: 1, 2  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jedna z najbardziej brutalnych gier jakie kiedykolwiek powstaly. Firma Runing With Scisorss (czy jakos tak) juz sie o to postarala. Grajac w nia wcielamy sie w tak zwanego: "kolesia z Postala". Wykonujemy rzeczy z listy, ktora przydzielila nam nasza okrutna zona. I zaczyna sie zabawa. Polecam ta gre w ponure dni lub gdy chcecie sie wyzyc. To pomaga. Co sadzicie o tej gierce?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
moim zdaniem totalna klapa... kiedys u kolegi gralismy wnia tylko po to zeby sobie beke pokrecic
normalnie jak chce sie smiac to wlaczcie ta gre a tak poza tym to nie uruchamiac.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Najgorsza Gra w jaka gralem . raz ja odpalilem i zwatpilem, heh zmula na maxa

pulkarecordzz.phorum.pl
JogiM_PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
JogiM_PL
Wiek: 31
Dni na forum: 6.756
Posty: 15
jak dla mnie taka średnia gra.... lubiałem podpalac domy xD

Obraz

Obraz
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
gra taka sobie... jak dlurzej w to gralam to mi sie niedobrze robilo

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
no nawet fajnie sie zmniejszało populacje w mieście ale z czasem zaczynało nudzić.
ps. zarąbista była imprezka u wujka Dava na ostatni dzień (PIątek)
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Gra jest przeciętna.. Lubię pogrywać w typowe FpS z czasów drugiej wojny światowej ale to mi się za bardzo nie podoba.. Gra teraz nie kosztuje wiele (była w wakacyjnym numerze Play'a czy Clicka , nie pamiętam już), jednak nie warto tracić nawet tych 12 złotych na to;). Gra przerościęta hamstwem brutalnością i wulgarnością.. Z gier tego typu polecam klasyczne shootery (np
Doom 3 , Half Life 2)

Pozdrawiam Legolas
SON GOKU13 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SON GOKU13
Wiek: 32
Dni na forum: 6.175
Ostrzeżenia: 1
Posty: 2
Skąd: POZNAŃ
dla mnie gra jest nawet fajna lubiłem od czasu do czasu pobawic sie w sadyste kiedy brat mnie wkurzał ps lubiłem palić ludzi
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
nawet fajna gra chociaz za brutalna fajnie sie odcina lopata glowy ludziom

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Kozacka gra ma fajny klimat jest brutalna czego więcej trzeba? najlepsze kiedy się podpalisz...

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Gra fajna, ale pierwsza część była bodajże lepsza...
<Najlepsza, jak się czlowiek naczeka na poczcie i nic nie załatwi... Bardzo odpręża...>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
popieram. postal jest dobry jak się człowiek wkurzy i chce wyładować. poza tym jak sie nie ma co robić to zawsze można połazić postrzelac i sprawdzić zasób textów bohatera

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gralem w ta gre pare lat temu i musze przyznac ze przypadla mi do gustu. Calkiem ciekawe zadania, duzo krwi, bardzo brutalna. Mozna wczuc sie w prawdziwy instynkt mordercy. Jedynie co mozna zarzucic to te wczytywania...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.095
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
ta gra w wielu krajach została zakazana za jej posiadanie grozi tam więzienie xD
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
Legolas napisał(a):
Gra przerościęta hamstwem brutalnością i wulgarnością.. Z gier tego typu polecam klasyczne shootery (np
Doom 3 , Half Life 2)

Pozdrawiam Legolas
Erm, może i Doom 3 jest brutalny, ale wulgarny? HL wulgarny? troszkę Ci się tytuły pomyliły

Ja grę lubię, nie jest cudem świata, ale pozwala się odstresować i to zdecydowanie.

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Legolas użył tych przymiotników w odniesieniu do Postala Drugiego. Przez "gry tego typu" miał na myśli cały gatunek FPS-ów lub te spośród nich nacechowane szczególną brutalnością.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
Użył słów mających określone znaczenie. a Postal 2 jest wystarczająco unikatowy, żeby go nie szufladkować (można go nie lubić, owszem, ale jednak tej odrębności nie można mu odmówić) Wystarczy spojrzeć no choćby na tego D3 i na P2. Różnica wręcz rażąca.

Jakby nie patrzeć "biją się" i w Naruto i w DB i w Hajime No Ippo. o ile płaszczyzna porównawcza między Naruto a DB jest całkiem widoczna o tyle stawianie tamtych dwóch jako anime z "tego typu" co HNI jest nieco odbiegające od faktów zgodzisz się? i właśnie na coś takiego zwracam uwagę.

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Hiryu napisał(a):
Postal 2 jest wystarczająco unikatowy, żeby go nie szufladkować
Wszystko da się zaszufladkować lub niczego nie da się zaszufladkować. Ale przyznaję, że Postal jest nietypowy, a stawianie go w szeregu obok HL czy Łubu-Dooma - nie do końca właściwe.

Nie lubię Postala. Nie dlatego, że jest brutalny i PWP. Moim ulubionym FPS-em jest Blood, który epatuje brutalnością. Ale Blood, choć nie imponuje swą prostą, nieco sztampową fabułą, ma specyficzny klimat. Klimat budowany przez Caleba i jego genialne, przesycone czarnym humorem teksty. Postal z kolei nie ma do zaoferowania nic poza brutalnością i przemocą. O ile z początku wydawać się to może zabawne, o tyle po trzydziestu minutach ma się dość. Przynajmniej ja tak uważam.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Hiryu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hiryu
Wiek: 103
Dni na forum: 6.114
Posty: 18
Ani myślę negować faktu, że Postal 2 jest grą na krótką metę. Bardzo go lubię, z sentymentu zainstalowałem go jakieś 2 tygodnie temu i przyznaję, że już nieczęsto go włączam. To jest gra w którą się pogra właśnie takie 30 minut i zacznie robić coś innego, moim jednak zdaniem po 30 minutach z Postalem 2 przejdzie się do innych czynności w zdecydowanie lepszym humorze.
No i to jedyna gra, którą przeszedłem od początku do końca na kodach i ani krzty się tego nei wstydzę

Rozmiar sygnatury jest odwrotnie proporcjonalny do IQ posiadacza.
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Gierka nawet wporzo,ten klimat i ta MASAKRA...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Postal 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook