Forum Dragon Ball Nao

» Kasa?!

Yngoth
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.187
Posty: 4
Hej Całkiem niedawno dostałem pewną wiadomość o tym jak to można zarobić w necie. Mam już trochę z tym doświadczenia i wiem, że to zwykle głupoty... Ale to ostatnie co dostałem, nieco zaintrygowało mnie Tutaj nikt trzeci nie dostaje żadnej naszej kasy, wszystko jest pomiedzy uczestnikami, a zasady opierają się tylko i wyłącznie na matematyce (ach zo za wspaniały przedmiot ). Tak więc kalkulując, jeśli nikt nie oszuka, albo nie popełni błedu to wszyscy mogą zarobić duże pieniądze. Właśnie dlatego to przykuło moją uwagę, naprawdę nie wiem co mam o tym sądzić No ale spróbowałem, to tylko 5 zeta (1-2 piwka mniej ), a jeśli wszystko dobrze pójdzie, to ho ho!
Tak więc, może też się skusicie, oto adres stonki (wiem byle jaka, nie umiem tego robić ):

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
jak dla mnie wszystkie te reklamy to naciaganie ...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.174
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Dostałem podobnego maila jakiś rok temu . . . wiecie co? Każdy "normalny" człek wpisze nr swojego konta na pierwszym miejscu bo dobrze wie że jak jest taka sprawa, to trza ją wykończyć na maksa, nikt nie będzie ryzykował ostatniej pozycji na liście, bynajmniej nikt w Polsce . . . Ale wiecie co? Założę takowe konto gdy ukoncze 18 lat (wrzesień) i spróbuje, co mi tam . . .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No cóż , można spróbować, byleby to nie był żadny pic i matematyka niezbyt ciężka
Szkoda tylko , że trzeba zapłacić te 5 zł . Coś mi się zdaje , że jest to zwykłe naciąganie i wyzyskiwanie od biednych ludzi kasy ^^.
Yngoth
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.187
Posty: 4
Tez tak myslalem na poczatku, ale zadna firma ani nic nie czepie z tego kozysci, tylko uzytkownicy
A co do wrzucania swojego konta na 1 miejsce, to tylko glupi tak zrobi Im jestes nizej, tym wiecej etapow sie zbiera i wiecej uczestnikow. Wiec jak Twoje konto dojdzie na gore, to tych chetnych z 5 zlotymi moze być już calkiem sporo A jak dasz na poczatek, to dajmy na to 10 osob sprobuje, z czego bedzie raptem 50 zlotych, zysk jest, ale mniejszy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hmm, a ja spotkałem się z innym, o wiele łatwiejszym sposobem, który o dziwo działa ;p Dostaje się bowiem kasę za kliknięcie w linki. Jeśli uzbierasz jakąś tam sumę (bodajże 10 Euro) przelewają Ci pieniądze na Twoje konto w Paypalu. Poniżej przedstawię jak to zrobić, dla tych którzy byliby chętni:

"1. Zanim zarejestrujesz się w AdBux.org, załóż konto w systemie płatniczym PayPal.pl (założenie konta nic ciebie nie kosztuje).

2. Po założeniu konta płatniczego kliknij adbux.org

3. Z menu strony wybierz Register

4. Wypełnij w taki sposób formularz:

Choose a Username - twój login (3-15 znaków)

Choose A Password - twoje hasło (co najmniej [ ort! ] 6 znaków)

Password Again For Verification - jeszcze raz wpisujesz hasło

E-mail Address - twój adres e-mail

E-mail Address Again For Verification - jeszcze raz twój adres e-mail

PayPal E-mail Address For Payments - twój login w systemie PayPal (loginem jest adres e-mail którego użyłeś do rejestracji w PayPal)

Your Country (only PayPal allowed countries) - wybierasz Poland

Referrer (if any) - Avensus

Please copy the security code - przepisz kod podany obok ramki i kliknij w register

5. Odbierz e-mail w którym znajdziesz link aktywacyjny. Naciśnij na ten link w celu potwierdzenia rejestracji.

6. Zaloguj się poprzez kliknięcie w Login znajdujący się w menu strony. Wpisz swój login, hasło i przepisz kod.

7. Po zalogowaniu kliknij w Surf Ads i zarabiaj!"

I to wszystko. Można klikać 10 razy dziennie. Jedno kliknięcie, to jeden EuroCent. Dając mnie na polecającego dostaje za swoje kliknięcia i za tych, którzy się zarejestrowali i też klikają (oczywiście wy na tym nic nie tracicie).
Zobaczymy po miesiącu, ile mi się uzbiera ;p

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jak Ci idzie z tym zarabianiem? Możemy jeśli to jeszcze działa założyć takowe konto i zarabiać na serwer... Jeśli dobrze zrozumiałem tylko nie wiem co z tym kontem w PayPal...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
to wszystko to bujda na resorach xD do mnie na gadu też czasami tak ktoś pisze, ale ja nie zwracam nań uwagi xD
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.077
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Może nie bujda, a nawet prawda, ale wątpię, że ktokolwiek tam cokolwiek wygrywa...tak samo jak te wszystkie wygrane pieniężne w SMS-ach na paseczkach u dołu ekranu Skoro twierdzisz, że w to nie miesza sie nikt trzeci to kto dostaje te 5 złotych?? Kto przesle je na twoje konto itp?? (nie ogladałam stronki nie lubie takich) zawsze siedzi ktoś trzeci! Ktoś trzeci kto załorzył strnkę, komu dajesz swoje 5 złotych, który śledzi twoje ruchy...a gdy już Ci się wydało, że wygrałeś/aś to zabiera Ci wszystko i czeka aż spróboujesz ponownie...nie lubię takich stronek, więc nawet jeśli jest prawdziwa nie radziłabym z niej kożystać, ale to moje zdanko...
POZDRO

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Wazon napisał(a):
to wszystko to bujda na resorach xD do mnie na gadu też czasami tak ktoś pisze, ale ja nie zwracam nań uwagi xD
klamstwa i naciaganie i nic wiecej totalna bujda
zycze szczescia
powiadom mie jak cos wygrasz

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kasa?!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook