Forum Dragon Ball Nao

» [Film] Najlepszy film kinowy ocena: 6,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
W sumie to Gohan pozostawał w cieniu i mógł polegać na swojej złości tylko do Cell Game, potem jak wiemy pokazał co to jest moc, nie wspominając o Mistic Gohanie
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
nie nalezy zapominac o walce z Bojakiem i jego ... "paczką"
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Najlepsze filmy to Movie #12 i ten z Brollim według mnie oczywiście. Co do Gohana to średnio go lubię. Według mnie lepszy był Goten ale tylko z seri Z, bo w GT to zrobili z niego mięczaka.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
a co Goten miał takiego w sobie ? jak juz to goten i trunks = Gotenks to tak, jak dla mnie goten to najwiekszy leszcz z posrod sayianów

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Goten zamienił się w SSJ najwcześniej ze wszystkich sajianów w DB. Gdyby trenował to mógłby być z niego naprawdę silny wojownik. Ale te pedały które tworzyły GT nie uwzględnili tego,
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
hallooo czy ktoś to czyta bo mi rece opadaja !! a moze ja juz mam coś z głową ?! Kamzooooooooooo ratuj..... Adminie nasz przekaz mi swoja energie
nie skomentuje twojego posta, bo klawiatura mi uciekla

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Zychu89 napisał(a):
Goten zamienił się w SSJ najwcześniej ze wszystkich sajianów w DB. Gdyby trenował to mógłby być z niego naprawdę silny wojownik. Ale te pedały które tworzyły GT nie uwzględnili tego,
Heh, może i osiągnoł w wieku 7 lat ,ale co z tego?? Mógł sobie trenować a do Goku, Vegety czy Gohana i tak nie podskoczy
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
czemu ??
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
boze bo jest elszczem pol czlowiekiem , leeeeszzzzzzzczzzzzzzem, jest mlodszy nie trenuje itd boze to jest oczywiste!!

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Gohan też jest pół człowiekiem.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
tylko ze z gohanem jest cos nie tak (bez urazy Kamzo jak wpadnie w szał to nawet Vegetto nie pradzi i to jest ta roznica

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Może, ale Vegetto to chyba nie pokona
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Może (a raczej na pewno [ ort! ]) to pierniczysz bez sensu i nabijasz posty. Skoro tak uważasz to fajnie ,ale jak chcesz coś powiedzieć to pisz coś więcej bo to jest FORUM ,a nie gg czy chat
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
nie do pokonania ? to zes !?, a buu to vegetto dziurką od nosa wciagnal ? i to ma byc gosciu nie do pokonaia ?
kamzo nie pekaj mi juz nerwy siadaja, ale jak mu przypie***e z Final Flasha to bedzie wiedzial gdzie poleciał Cooler , Brolly itd

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
To są właśnie ludzie ze zlasowanym mózgiem [ ort! ]... i tak mam was w dup.. swoje wiem,
i mam też w dupie to ile razy ogklądałeś DB.Ii tak na marginesie to gdyby vegetto nie robił z siebie pajaca to pokonał by Buu z łatwością.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ale z ciebie filozof ja piernicze. Dzięki ,że nas oświeciłeś mistrzu ,ale może wtedy jadłeś chipsy albo wyszedłeś z psem jak Vegetto opracował plan dać się złapać Buu by uwolnić reszte z jego wnętrza.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
kmzo, sorki ale Vegetto przypadkowo znalazl sie w srodku Buu, on tego nie planowal

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Scyller napisał(a):
kmzo, sorki ale Vegetto przypadkowo znalazl sie w srodku Buu, on tego nie planowal
A jednak planowal - w mandze jest to bardziej widoczne, niz w anime... Specjalnie urwal mu czesc ciala, zeby Buu mogl go wchlonac...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
zwracam honor

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
DBZ Movie 04 - Wszystko po trochu
DBZ Movie 07 - Super walki
DBZ Movie 13 - Wypas ciekawa fabuła
DBZ Movie 09 - Ojoj, tu to są dopiero walki

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 22.02.2005, 1:10
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Film] Najlepszy film kinowy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook