Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 45, 46, 47  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
amidala:

Nick: ładny, zmiana na plus. Maja kojarzyła mi sie z pszczołą chociaż to od imienia.

Av: nie jestem fanką motoryzacji, więc nie przemawia do mnie, ale kolorystyka ładna

Podpis: nie obraź się, ale sie nie wysiliłaś

Osoba: zauważyłam, że lubisz krwawe rzeczy. Twoje posty widuję rzadko, może po prostu nie rzucają mi sie w oczy. Osoba jak dla mnie neutralna. Nie jest głupia i wredna, ale niczym nie wybija sie w górę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.312
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
laru-chan

nick - nie jest taki zły ale chyba zmieniałaś nick ??przedtem było videl-otaku o ile sie nie myle...jeśli tak to musze przyznać że ten jest lepszy

av - bardzo fajny ale ten gość nie jest zbyt ładny (bez obrazy)

podpis - zaje*bisty jeden z najfajniejszych na forum postarałaś się (w przeciwieństrwie do mnie z tego co mówiłas)

osoba - także jeden z najfajniejszych użytkowników twoje posty zawsze wpadają w oko

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Amidala

Avek - no cóż, całkiem fajne autko, podobają mi się kolory. Ogólnie patrząc z perspektywy tego, co było dawniej, jest super ...

Podpis: Jak już wspomniałaś, nie wysiliłaś się, ot zwykle cytatu z cyklu Piła, aczkolwiek film jest dobry, a i przesłanie czasem mu się zdarza ...

Nick - Amidala, kojarząca się z Natalie Portman ... niezbyt lubię tą postać z serii Star Wars, aczkolwiek sam nick z czysto fonetycznej formy jest znośny.

Osoba: Hmm ponoć dorosła, aczkolwiek często dziecinna, pisze krótko, całkiem nieźle, czasami może się wydawać, iż stara się być kimś, kim nie jest ... ale to takie moje prywatne odczucia. Ogółem lubię.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Przyszła pora na Focusa :

Avek: Jeden z najlepszych na tym forum , Kakashi Rulez

Nick: Kojarzy mi się z samochodem i pewną gazetą ( w pozytywnym znaczeniu )

Osoba: kiieedyś była zgryźliwa jak pamiętam, był to niejaki Shabranido, pamiętam sprawę z niejakim SLumsem czy jak mu tam było Ale teraz zmienił się nie do poznania. Bardzo spoko gość, z którym przyjemnie się rozmawia Ogólem spoko modek .
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to pora na tego pana powyżej ...

Ishido

Nick: Niegdyś Gotenkx ... dziś Ishido. Miła odmiana, zwłaszcza, że w końcu nie kojarzy się z adminem ... Całkiem ładnie wygląda, a i brzmi o niebo lepiej ... nie mówiąc już o tym, że nie jest to kolejne specjalne dziecko, z nickiem z DB

Avek - Gamakishi !!! Lubie go, jest to jeden z najlepszych avków na forum. Może nie ma fajerwerków, może także nie posiada jakiejkolwiek dynamicznej pozycji, czy ciekawego ujęcia, jednakże jest taki na luzie, sprawia, że od razu mi się uśmiech na twarzy buduje. No i plus za samego bohatera, Gamakishi wymiata .

Sygnatura: No cóż, mroczna i fajna. Zachowuje klimat średniowiecznych wojowników ...

Osoba: Kiedyś wielki spamer, wkurzający mnie na każdym kroku postami pozbawionymi sensu ... byle jak najwięcej i do przodu. Dziś widać znaczną poprawę, piszę z sensem, nie wtyka nos, w sprawy o których nie ma pojęcia, ogólnie przekazuje ciekawe informacje, rozwijające rozmowę. Ma dużą wiedze na temat anime, a także ich bogatą kolekcje. Dobrze się z nim rozmawia na gg: luźno i przyjemnie. No i ostatni plus: załatwił mi serie Captain Tsubasa .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Focus

Nick: hmm...kojarzy mi sie z autem , ale akurat lubie to auto więc nie mam zastrzeżeń

Av: Pewnie z tego waszego Naruto , ale ja sie nie znam .Ogólnie przedstawiaj jakiegoś ninję [ chyba ] ale ogólnie mi sie podoba

Osoba: Dużo pisze na forum , działa aktywnie jako pan zielony [ ]. Tylko szkoda chłopaka że pół życia trzymał rękę w gaciach [ joke ]. Ogólnie nie mam zastrzeżeń .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.142
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Filippo

Nick: Nawet Fajny przypomina mi jednego skur****** a cóż jest jaki jest.

Avatar: No kogoś przypomina le nie wiadomo Kogo.

Osoba: Nie szuka zaczepki z innymi forumowiczami. jest dosyć spokojną osobą. Nie mam co do niego zastrzeżeń
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.239
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nero
Avatar - nie wiem kto to jest, nie wiem co tam jest. Kolory nawet sensowne, niezgorzej wykonany.
Sygnatura i podpis - podpis identyczny jak tytuł jednej ze ścieżek dźwiękowych w filmie 300. Sygnatura uboga, ale dosyć ciekawa, postać pogrążona w cieniu. Lubię podobne klimaty, więc nie będę narzekać.
Nick - identyczny jak moje oprogramowanie do nagrywarki. Wyróżniający się, ale tylko z tego względu, że nie każdy tutaj ma podobny.
Osoba - jak na razie zbyt mało wiem, żeby się szerzej wyrazić. Raczej swoimi postami nie wnosi wiele nowego, jak na mój gust sa zbyt lakoniczne, niekiedy ocierające się o spam delikatnie mówiąc. Czas jeszcze pokaże ktoś Ty jest.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Nero napisał(a):
No kogoś przypomina le nie wiadomo Kogo.
tego kto ci jutro oklepie buzie ;p
Nero napisał(a):
Nie szuka zaczepki z innymi forumowiczami
oczywiscie ^^


Nero

Nick: Nie wiem z czym ale z czymś mi sie kojarzy , ogólnie spoko .
Av: Tu masz plus bo mi sie bardzo podoba . Jeżeli dobrze mi sie wydaje to z gry Devil May Cry [ chyba ]
Syg: Troche jak taki więkzy avatar , tak średnio mi sie podoba ;p
Osoba: Ostatnio wszyscy sie go czepiali między innymi za wymowe , ale ogólnie wyaje się OK .

Seji San

Nick: To san mi nie pasuje ale takto było by za krótko więc może być
Avatar: Tem migający mnie przeraża ;p więc wolałem te poprzednie
Syg: Kiedyś była idealnie zgrana z avatorem , a teraz mimo iz przedstawia tę sama osobę nie pasuje według mnie
Osoba: Pisze długie i treściwe posty , zakłada ciekawe tematy da się z nią [ zakładam że to kobieta , jezeli nie to przepraszam ] normalnie pogadać , zastrzeżeń nie mam więc OK.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 08.07.2007, 22:55
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nero
nick:krótki i prosty, trochę mało oryginalny
avek:nie znam tej postaci, ale avatar mi się podoba
sygna:trochę nie podoba mi się kształt, gorzej się prezentuje od avatara
osoba:
seji_san napisał(a):
Osoba - jak na razie zbyt mało wiem, żeby się szerzej wyrazić. Raczej swoimi postami nie wnosi wiele nowego, jak na mój gust sa zbyt lakoniczne, niekiedy ocierające się o spam delikatnie mówiąc. Czas jeszcze pokaże ktoś Ty jest.
zgadzam się z tym, ale staraj się w przyszłości. Dodam jeszcze, że wydajesz mi się całkiem sympatyczny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Kakarott
nick: hmm....kojarzy mi sie z moim bratem bo jak byłem mały mówiłem na niego kaka , ogólnie w DB nie mówiono Kakarotto więc z DB mi sie nie kojarzy. Nick według mnie spoko
avatar : jeden z niewielu avatarów jaki mi się podoba , naprawdę piekne dzieło
syg: Po prostu sygnatura klanu Shimazu [ tez tam startowałem ale mnie nie przyjeliście ;p ]
Osoba: Psze mądre i ciekawe posty , widac że stawia na jakość , nie ilość [ moje przećiwieństwo ;p ]. Nie mam żednyc zastrzeżeń

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.312
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
flippo chyba jeszcze cie nie oceniałam:

nick: taki sobie kojarzy mi się z imieniem Filip ale ogólnie nie jest zły

avatar: nie jest taki zły ale nie lubie tych kolorów więc ni zabardzo mi się podoba

podpis: bardzo fajny jeden z najlepszych na forum

ogólnie: jest tylko 46 dni a ma 2 razy więcej postów niż ja dopóki [ ort! ] nie patrzyłam na jego wiek (12 lat) to myślałam że ma z 18 pisze bardzo fajne posty bardzo fajny forumowicz...TAK TRZYMAJ

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
amidala
nick- jakoś nie lubię nowej serii SW
avantair - ładne wykonanie , zero wyrazu
podpis - jeśli faktycznie z "piły" to ujdzie , ale radziłbym poszerzyć , bo gdyby nie Focus , to bym myślał że masz schizofrenię
osoba - jak dla mnie na poziomie 13-15 lat. Jakoś trudno mi uwierzyć w te 23 , niemniej jednak widać sporą poprawę. Może musi się trochę osfoić z forum , choć jest już ponad 100 dni

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.293
Posty: 202
Skąd: Warszawa
franqey

nicq: Może być. Nic nadzwyczajnego.
Avek: Fajny, podoba mi się. Pasuje do tego forum.
Podpis: To text jakiejś piosenki?? W każdym razie życiowy text.
Osoba: Chyba najczęściej ją widzę w tym temacie. Więc zakładam, że jest to osoba która dobrze zna użytkowników. Zazwyczaj pisze krótko i treściwie.
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.147
Posty: 20
Skąd: CCH
Nick: Dobry
Avek: Powiem że Dobry choć można by było go chociaż podpisać
Podpis: Wporzo tutaj się nie uczepie
Ogólna ocena: Użytkownik wydaje się spoko, nie nastawiony na wszystkich wrogo. Udziela się na forum. Ogółem, zajebonzo Gościu
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
PasinQa

nick: Mało fajny, nie przypadł mi do gustu
avatar: mimo, że nie jest jakiś nadzwyczaj oryginalny to podoba mi się ta żółć
podpis: nie ma
sygnatura: słaba, wręcz do bani
osoba: niedawno pojawiła się na forum, więc zbyt dużo o niej powiedzieć nie mogę, jak na razie spisuje się w miarę dobrze

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.142
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
R4zeil

Nick: Nawet Oryginalny

Avatar: Taki Jak mi sie podobają

Podpis: Nawet nawet
Osoba: Bardzo Długo by tu o nim napisać, cóż jest dosyć spokojnym forumowiczem, jest mało zadziorny, jest opanowany, nie daje sie ponieść emocjom, Jest moim zdaniem jedna z myślących osób na tym forum
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.183
Posty: 403
Skąd: NS
Nero napisał(a):
Nick: Nawet Oryginalny
dlaczego nawet? Ja widze ten nick tylko na tym forum i wczesniej sie nie spotkałam więc myśle że jest b. oryginalny (to tylko moje zdanie ;P) Chociaż do 'shiro' już sie przyzwyczaiłam
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.142
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
dlatego napisąłem nawet oryginlany. Wiec prosi bym o nie czepianie sie
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.312
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
nero

nick - bardzo fajny jeden z lepszych na forum

avatar - bardzo mi się podoba ma tło w fajnych kolorach a tego gościa zkąś znam tylko nie moge pokojarzyć

podpis - nie jest zbyt długi (tak jak mój) ale spoko

osoba - jest 7 dni na forum a mi się zdaje jak by był od zawsze
pisze bardzo dobre posty i zawsze wpadają mi w oko



Rozarossa

nick - przepraszam, że to powiem ale twój nick mi się nie podoba...

avatar - w przeciwieństwie do nicku bardzo mi się podoba słodkie jest to....coś

podpis - podpis bardzo mi się podoba lubie angielskojęzyczne

osoba - z tych postów, które widziałam, a nie widziałam ich za wiele bo nie rzucają się w oczy to piszesz całkiem OK i ogólnie jesteś spoko

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook