Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
Viertiz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Viertiz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.141
Posty: 11
Skąd: Zgorzelec
Mi się osobiście DB GT nie podobał i uważam,że był on robiony tylko dla kasy a był niedopracowany bo nie zrobił tych odcinków Akira
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie lubię DBGT, a samo istnienie tej serii nie ma sensu, przynajmniej ja go nie odnalazłem.
Viertiz napisał(a):
Mi się osobiście DB GT nie podobał i uważam,że był on robiony tylko dla kasy a był niedopracowany bo nie zrobił tych odcinków Akira
Akira pracował jedynie przy designie SSJ 4, ale ja twierdzę, że on tylko ''ratował'' Goku i Vegetę. Kto wie, co oni by z nimi zrobili.
Seria ogólnie naciągana, z denną i dziecinną fabułą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.073
Posty: 19
Dałem Nie. Nie lubie TEGO GT. Bo mogło by wyglądać całkiem inaczej ale nie chce mi sie tego pisać po raz enty.

PS. Zgadzam się w pełni z opinią Viertiz'a że to tylko dla kasy.

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.067
Posty: 22
Dla mnie nie powinien istnieć bo mogli Robić dalej DBZ ale im sie znudziło i powiedzieli, że zrobią nową ulepszoną część Mogli Do DBZ Dodać ssj4 i By było Po co sie trudzić i wymyślać nową część jak można kontynuować starą...
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.078
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
GT jakiś sens ma ale ogólnie wrażenie jest przeciętne. Na plusy zasługują:
- SSJ4
- Gogeta
- Bebi
- Smoki
- Muzyka

Minusami są za to:
- Fabuła
- Wygląd postaci (Trunks, Goten, Miu i parę innych)
- Zmarnowany potencjał Pan i Uuba
- Nudna Bebi Saga
- Klimat

GT ogląda się w miare przyjemnie ale jest to tylka bonus po DBZ i DB. Gdyby Akira przytym pracował trochę więcej było by lepiej.
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.004
Posty: 43
DLACZEGO SERIA GT była TAKA BES SENSU NP songokan nieumiał w tej seri poziomu mistik i ssj2 .a songo ten jak dziwnie wyglądał (mogli go zrobić jak na końcu Z)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Wcale nie jest bez sensu.
Gohanowi w formie "Mistic" nikt nie zabranial zamiany w SSJ. Poza tym zupelnie zaniedbal treningi, a minelo wieeele lat, dlatego byl tak slaby. Widocznie "Mistic" nie jest wieczny.

A Goku dziwnie wygladal? Pewnie dlatego, ze Smok go cofnal do rozmiarow dziecka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.051
Posty: 283
Gohan już na początku GT był naukowcem, a skoro nim został to pewnie nie miał czasu na zbyt wiele treningów. Tak jak Gotenkskun napisał, przecież Shenron zmienił Goku, za sprawą Pilafa, w dziecko, jeśli o to ci chodzi, a jeśli chodzi ci o SSJ4 to co z nim nie tak? Bo według mnie wyglądał super .
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zgadzam się z moimi poptzrdnikami seria GT nie jest wcale bez sensu przecież Gohan swój cały wolny czas poświęcił nauce a Goten na laski
Mistic jeśli go nie terenujesz on po prostu znika przecież nikt nie powiedział, że Gohan nie może używać poziomów zamiennie xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
DLACZEGO SERIA GT była TAKA BES SENSU NP songokan nieumiał w tej seri poziomu mistik i ssj2 .a songo ten jak dziwnie wyglądał (mogli go zrobić jak na końcu Z)
Gramatyka i ortografia. Słyszałeś w swoim życiu tak trudne słowa?

Gohanowi w formie "Mistic" nikt nie zabranial zamiany w SSJ.
Dodam więcej.
Gohan po rytuale Roo Dai Kaioshina zamienił się w SSJ. I jako Super Saiya-jin walczył z Buu. Jeśli ktokolwiek ma co do tego wątpliwości, niech zajrzy do mangi.

A sama seria nie jest bez sensu. Choć nie darzę jej zbytnią sympatią, to jednak sensu w niej nie brakuje. Scenariusz jest rzeczowy i poukładany, akcja jest bardzo wartka no i w końcu jest to kontynuacja smoczych kul.
Gdzie tu brak sensu?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 18.11.2007, 19:26
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.004
Posty: 43
Gohan po rytuale Roo Dai Kaioshina zamienił się w SSJ. jakim rytual
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.952
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Mam pytanie co do czesci GT nie lubie jej zabardzo...slaba grafika zle dobvrane kolory Vegeta raz ma zielone raz ma niebieskie raz zolte...niedokladnosci i chodzi mi glownie o walke bebi Vegeta z goku po raz 1 zaraz jak przylecial na ziemie jak Goku na normalu blokowal zarowno Gohana i Gotena?? to Gohan az tak spadl z sila i Goten...bo tego nieczaje...tak samo czemu tam nikt ssj2 nieuzywa tylko ssj same...jakby niemieli mocniejszych poziomow...bebi Vegeta mial moc wieksza od goku ssj3 bez zwiekszenia mocy przez z team jak to mozliwe? jaka sila bebi dysponowal?? te pytania mnie nurtuja...i na koniec kto byl z wojownikow silniejszy na ssj4...nieliczac power up z team na max moc goku bo po walce z Omega mu spadlo do normal...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
zle dobvrane kolory Vegeta raz ma zielone raz ma niebieskie raz zolte
Nie wydaje mi się. Poza tym co zielone, niebieskie, żółte? Vegeta niczego takiego nie miał, jedynie czarne (ewentualnie brązowe).

Pober napisał(a):
jak Goku na normalu blokowal zarowno Gohana i Gotena?
A widzisz. Bo Goku nie jest taki cienias. Coś tam potrafił od czasu do czasu.

Pober napisał(a):
tak samo czemu tam nikt ssj2 nieuzywa tylko ssj same
Bo SSJ2 znali tylko Gohan i Vegeta. Gohan najprawdopodobniej stracił moc, bo od czasów Buu nie trenował, a Vegeta wchodził na SSJ2, pamiętam. Małego Goku nie liczę.

Pober napisał(a):
kto byl z wojownikow silniejszy na ssj4
Do wyboru masz tylko 3 postacie - Gogeta, Goku, Vegeta. Chyba oczywistym jest, iż Goku od Vegety był silniejszy.

Pober napisał(a):
bebi Vegeta mial moc wieksza od goku ssj3 bez zwiekszenia mocy przez z team jak to mozliwe
Bo to był Vegeta mocno wspomagany przez Baby, który takim słabeuszem już wtedy nie był i swoją moc miał. Poza tym był najlepszym tworem dr Myu, to do czegoś zobowiązuje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.952
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Gotenkskun napisał(a):
A widzisz. Bo Goku nie jest taki cienias. Coś tam potrafił od czasu do czasu.
fajnie ze ktos o 50x slabszy blokuje 2x i 50x lepszego od siebie bezproblemowo....


Gotenkskun napisał(a):
Nie wydaje mi się. Poza tym co zielone, niebieskie, żółte? Vegeta niczego takiego nie miał, jedynie czarne (ewentualnie brązowe).
chodzilo mi o oczy w 1 kltce sa zielone a winnej juz zolte i pzoniej znow zielone takie niedopracowanie w ogóle [ ort! ] GT jest z tylka wyssane widac ze nie akiry sprawa...
Gotenkskun napisał(a):
Chyba oczywistym jest, iż Goku od Vegety był silniejszy.
tu bym sie klucil moim zdaniem pod koniec dysponowali rownym ki inaczej scalenie by nieprzeszlo...

Gotenkskun napisał(a):
Bo to był Vegeta mocno wspomagany przez Baby, który takim słabeuszem już wtedy nie był i swoją moc miał. Poza tym był najlepszym tworem dr Myu, to do czegoś zobowiązuje.
moze i jest w tym jakis sek...jakby moc dodac do normal vegety i liczyc poziomy ssj i ssj2 to byc mzoe bylby silniejszy od goku ssj3...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
tu bym sie klucil moim zdaniem pod koniec dysponowali rownym ki inaczej scalenie by nieprzeszlo...
Trunks był silniejszy od Gotena a scalenie przeszło. Wystarczyło tylko, że ten nieco silniejszy zredukuje moc do poziomu słabszego i można przeprowadzić proces scalenia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.952
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Joe Weider napisał(a):
runks był silniejszy od Gotena a scalenie przeszło. Wystarczyło tylko, że ten nieco silniejszy zredukuje moc do poziomu słabszego i można przeprowadzić proces scalenia.
wlasnie o to mi chodzi to chcialem uslyszec tak samo Vegeta znizyl poziom dla Goku ktory byl oslabiony...bo jak widzicie on szybciej stracil moc ssj4...wiec albo nie wiadomo [ ort! ] albo rowni...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Nie mogli być równi. Goku był silniejszy od Vegety na 'normalu', to i na SSJ4 taki z pewnością był.

Pober napisał(a):
chodzilo mi o oczy w 1 kltce sa zielone a winnej juz zolte i pzoniej znow zielone takie niedopracowanie
Vegeta i zielone/żółte oczy? Daj mi numer tego odcinka.

w ogóle [ ort! ] GT jest z tylka wyssane
Wcale nie. I śmieszy mnie szukanie w nim wszelkich, nawet najdrobniejszych, błędów na siłę, tylko po to, żeby udowodnić jaki to on zły, straszny i okropny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.051
Posty: 283
Gotenkskun napisał(a):
cytat:
w ogóle [ ort! ] GT jest z tylka wyssane

Wcale nie. I śmieszy mnie szukanie w nim wszelkich, nawet najdrobniejszych, błędów na siłę, tylko po to, żeby udowodnić jaki to on zły, straszny i okropny.
Dokładnie, równie dobrze można by się doszukiwać niedociągnięć w poprzednich seriach i na pewno znaleźlibyśmy ich sporo (chyba nawet jest taki temat na forum), więc każdy kto nie lubi GT, znajdzie błędy, a kto nie lubi Z też znajdzie i tam błędy. Po co doszukiwać się takich szczegółów?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
RemaZ ma racje, po co doszukiwać się błędów, nie wiem jaką ty mangę Pober czytałeś Koreańską? Dobra mam może te 16lat, ale nie mówie informacjii wyssanych z palca od tak, jeśli jesteś naprawde tym fizykiem powinieneś wiedzieć, że Vegeta był zawsze o włos słaby od Goku i nie wiem skąd ty to bierzesz, żem Vegeta miał jakieś zielone włosy Oesu,miał czarne, albo zółte, a jako Bebi Vegeta miał blond, więc nie wiem gdzie Ty się tego doszukujesz? Co Ty anime oglądałeś peruwiańskie jakieś?
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.952
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Tatsumaru napisał(a):
RemaZ ma racje, po co doszukiwać się błędów, nie wiem jaką ty mangę Pober czytałeś Koreańską? Dobra mam może te 16lat, ale nie mówie informacjii wyssanych z palca od tak, jeśli jesteś naprawde tym fizykiem powinieneś wiedzieć, że Vegeta był zawsze o włos słaby od Goku i nie wiem skąd ty to bierzesz, żem Vegeta miał jakieś zielone włosy Oesu,miał czarne, albo zółte, a jako Bebi Vegeta miał blond, więc nie wiem gdzie Ty się tego doszukujesz? Co Ty anime oglądałeś peruwiańskie jakieś?
Ty jak cos napiszesz z tymi anime to mnie rozwalasz typie...zobacz sobie odcinek kiedy Vegeta staje sie ssj4 pod koniec jest przed scaleniem 2 ujecia Vegety raz ma zielone takie jak spodnie albo jasno zielone a raz ma zolte blad filmu, w ogóle [ ort! ] tam wystepuje prawie tylko Goku...on robi all...reszta mu recznik poddaje dlatego z tylka ta seria jest o wlos slabszy pamietaj ze Vegeta nawet jesli byl silniejszy od Kid Goku to dostal jeszcze power up od Z team w bebi era...po 2 pod koniec w walce z Omega-shenlongiem doszlo do fuzji ssj4 obojetnie kto do jakiego poziomu znizal energie czy Goku do Vegety czy na odwrot ale pozniej jak walcza Goku jakies 3min wczesniej traci moc...sam Goku mowil ze scalenie 2x nieprzejdzie bo roznia sie juz poziomami mocy i pozniej jak na sile probowali scalenia doku stracil ssj4...a Vegeta jeszcze dlugo na nim siedzial mial jeszcze sporo energi...jakby niebylo niema czegos takiego jak zawsze...pod koniec moze ktos wymyslil zeby ich wyrownac...tak samo Goku kiedys mowil ze jesli masz tak samo duza Aure to jestes rowny z kim albo mniejsza to slabszy itd...kiedy Vegeta i Goku chcieli sie bic na moscie ich poziomy mocy byly wyrownane badz Vegety byla wyzsza jesli Kid Goku < Goku...jak ja cos ogladam to pamietam szczegoly nie jak ty ze obejrzysz zapamietasz 10% filmu ze goku rzadzil i sie wypowiadasz...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook