Forum Dragon Ball Nao

» Roznice pomiedzy Vegetto a Gotenks

Strony:   1, 2, 3  

Czy Vegetto byl silniejszy od Gotenksa?

Czy Vegetto byl silniejszy od Gotenksa?
TAK 93,33% 56 93,33%
NIE 6,67% 4 6,67%
Wszystkich głosów: 60
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.136
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
To chyba jasne jak slonce ze Vegetto rozlozylby jednym ciosem tego bachora nie musialby sie nawet zamieniac w SSJ...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.172
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Bardziej lubiłem Gotenksa i nie mam podstaw by powiedzieć że lepszy był właśnie on .....no ale powedzmy ze wybiore Vegetto bo był bardziej..ee...doświadczony ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jesteś zafascynowany Gotenksem, rozumiem to, ale powienieneś przeczytać argumenty poprzedników z których jasno wynika, że Gotenks jest słabszy.
np.
Dai Kaiosama napisał(a):
Pierwszy to poziom mocy wojowników tworzących fuzję. Goku I vegeta byli silniejsi niz ich synowie(to akurat nie ulega wątpliwości)
Proszę bardzo, dla mnie to wystarcza

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.069
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Gotenks SSJ3 przegrał by z Vegetto i to na SSJ! Przecież Goku i Vegeta byli silniejsi i mieli lepszą metodę ,,fuzjowania''. Vegetto SSJ3 rozwalił by Gotenksa SSJ3 w 5 sekund a ten poziom to dla niego i tak nic
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.172
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Niema watpliwosci Goteks dostal by baty od Veggetto (Vego ) nie wchodzac na SSJ
GotenksSSJ3
Ziemianin
Ziemianin
GotenksSSJ3
Dni na forum: 6.058
Ostrzeżenia: 1
Posty: 14
jestecie tacy puści jak garnek na wojnie Gotenks by wygrał i to z palcem w dupie z przeproszeniem jedynie teen gohan ma rację

Dai Kaiosama: Wydaje mi sie, że już dostałeś jedno upomnienie...
Drugiego nie będzie.

pozdrawiam
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.037
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
GotenksSSJ3 napisał(a):
jestecie tacy puści jak garnek na wojnie Gotenks by wygrał i to z palcem w dupie z przeproszeniem jedynie teen gohan ma rację
Wypraszam sobie, nie będziesz mi tutaj obrażał niczyich poglądów dzieciaku...
Jeżeli nie jesteś przygotowany na krytykę bądź odmienność zdania na forum to lepiej tutaj nie zaglądaj bo zostaniesz wyeksmitowany stąd niedobrowolnie, ewentualnie zalecam ci zastanowienie się nad własnym zachowaniem i przeczytanie regulaminu.

Odnośnie tematu, Vegetto był znacznie silniejszy od gotenksa i to w stadium normal i osobiście muszę stwierdzić, że zmiótł by go z powierzchni ziemi w parę minut. Wystarczy porównać obie walki. Buu z Gotenksem i Ultimate Buu z Vegetto, bierzmy pod uwagę to, że Buu w walce z Vegetto był znacznie silniejszy, ponieważ posiadał siłę Mistic Gohana, Gotenksa i Piccolo + swoja siła, a widać było, że to Vegetto nie ruszało, radził sobie z Buu wyjątkowo dobrze, ba po prostu kopał mu 4 litery jak chciał, za to Gotenks w walce ze zwykłą formą Buu męczył się niemiłosiernie i to mu nic nie dało.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.178
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Gotenks był o wiele lepszy.
Mniał o wiele fajniejsze i ciekawsze techniki walki. Zresztą to Gotenks osiągał poziom SSJ3 a Vegetto NIE. Gotenksi mniał ekstra poczucie chumoru które fajnie demonstrował podczas walki.
A jego Duchy Kamikadze to chyba nie trzeba komentować
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Posty: 25
Daniel333 napisał(a):
Zresztą to Gotenks osiągał poziom SSJ3 a Vegetto NIE.
I co z tego, skoro Vegetto SSJ i tak był silniejszy od Gotenksa SSJ3?

Dragon Ball.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Daniel333 napisał(a):
Zresztą to Gotenks osiągał poziom SSJ3
SSJ3 nie jest równy SSJ3. To, że osiągnął ten poziom nie oznacza, że był silniejszy. Gotenks męczył się z Buu, a normal Vegetto bił Ultimate Buu z Piccolo, Gotenem, Trunksem i przede wszystkim Mistic Gohanem w składzie, który posiadał siłę na poziomie SSJ3 jak nie większą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.152
Posty: 222
Skąd: Leszno
heh co za pytanie
moge podac przyklad walka z buu gotronks radzil sobie srednio w walce ze zwyklym z kolei vegitto nie mial problemow podczas walki z mistic buu

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.069
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Jak widzę komentarze, że Gotenks jest lepszy od Vegetto to nie wiem co myślec.

jestecie tacy puści jak garnek na wojnie Gotenks by wygrał i to z palcem w dupie z przeproszeniem jedynie teen gohan ma rację
Może byś uzasadnił

Mniał o wiele fajniejsze i ciekawsze techniki walki
Ale nie skuteczniejsze od Vegetto .

Zresztą to Gotenks osiągał poziom SSJ3 a Vegetto NIE.
Vegetto znał SSJ3 ale go nie używał. Czemu? Nie miał po co. Chyba łatwo się domyślec, że wojownik będący dziełem fuzji i posiadającym ,,elementy'' Goku znał SSJ3. w końcu [ ort! ] Goku znał SSJ3. Dodając jeszcze moc Vegety, i skutecznośc fuzji potara zapewne dla Vegetto SSJ3 to nic.

A jego Duchy Kamikadze to chyba nie trzeba komentować
Silna technika ale i tak by nie pomogła w walce Vegetto.

poza tym [ ort! ] mam dodatkowy dowód. Fuzja Potara jest skutecznięjsza.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Vegetto wygrałby z Gotenksem. Mimo iż ssj3 nie osiągnął. Zaraz wam wyjaśnię, czemu tak sądzę.
Jak wiadomo Vegeta i Goku tworzyli razem fuzję. A Goten z Trunksem.
Vegeta i Goku są znacznie silniejsi niż Goten i Trunks. Dam przykład
Songo(normal) jest silniejszy niż Goten ssj, lub Trunks(nawet razem wzięci).
To samo dotyczy Vegety
Więc Logicznie myśląc To Vegetto jest silniejszy od Gotenksa.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 15.11.2008, 19:12
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
To jest mój pierwszy post w dziale DB już od dłuższego czasu...
Przechodząc jednak do tematu.
Zgodzę się z poprzedniczką, że to jednak Vego jest silniejszy od Gotennksa mimo iż nie osiągnął poziomu 3 Super Sayiana, a pewnie zastanawiacie się dlaczego?.
Już tłumaczę... Na potwierdzenie mojej tezy znalazłem kilka argumentów, a czy są one mocne okażę się w praniu.
Po pierwsze primo:
- doświadczenie (jak wiemy często doświadczenie pomaga w walce przetrwać, a to ile Vegeta i Goku razem stoczyli walk to pewnie wie tutaj każdy)
Po drugie
- siła ogółem wojowników ( Goku i Vegeta są starsi, więcej trenowali, co dawało im większą moc)
Dodałbym może do tego hmm cwaniactwo, (jak wiemy Goku i Goten nie byli z tych, którzy są bardzo inteligentni, no ale Prince Vegeta na 100% przewyższał w tym swojego syna.)
Ciekawe, czy się ze mną zgodzicie.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.745
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Odpowiedź bardzo prosta. Był silniejszy. To bardzo łatwo można potwierdzić przypatrując się ich walkom.
- Vegetto to fuzja dwóch ojców, którzy byli o wiele silniejsi od synów
- Fuzja przez Potarę, która daje o wiele lepsze efekty i moc. Słowa Dai Kaioshina nie kłamią.
- Brak ograniczenia w czasie
- Mądrość i przebiegłość. Vegetto nie chciał zabijać Buu dopóki nie oswobodzi synów i Piccolo, dlatego obmyślił plan aby wejść do jego ciała. A Gotenks... szkoda gadać. Robi z siebie bohatera, tworzy bezsensowne walki i ogólnie wydurnia się podczas walki, a Vegetto potrafił wziąć sobie do serca walkę z Buu.
- A SSJ3 - na co mu był? Nie wiadomo czy by wypalił, gdyż Vegetto to tylko 50% Goku, a organizm sporo obciąża i energii bierze jak stary Polonez benzynę.

Dark Sky, Agree.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.692
Posty: 128
Skąd: Polska
Pierwsza i w sumie najważniejsza różnica to to o czym ktoś już wspomniał: Gotenks był równy Buu Normal (powiedzmy siła = 1). Vego klepał bez problemu Mystic Buu czyli Mystic gohan (co najmniej silny jak SSJ3 Goku, czyli >=1), Piccolo Trunks i Goten (Hmm myślę, że Buu zaabsorbował energię Trunksa i Gotena w optymalny sposób, (korzysta z technik Gotenksa, więc można powiedzieć, że sobie ich sfuzjował w sobie ), więc siła była by porównywalna z Gotenksem (1)), do tego siła samego Buu (1). Vegetto radził sobie z Buu posiadającym co najmniej 3 razy więcej energii niż Gotenks SSJ3! Buu potrafił zniszczyć wrzechświat poprzez inny wymiar samym wyzwalaniem energii, mimo to nie stanowił wyzwania dla Vegetto.
halux Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
halux
Dni na forum: 5.576
Posty: 19
Skąd: Łódź
Bardock ma racje, Vego spokojnie radzil sobie z Buu jak wchłonął Gotenksa i Gohana, czyli byl o wiele silniejszy niz Gotenks, a mimo to Vego był lepszy - Vego jest lepszy!!!!
poza tym jak dzieci, nawet w SSJ3 moga byc lepsi o takich wojowników jak Songo i Vegeta?
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.813
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Oczywiście, że Vegetto był silniejszy. Też lubie Gotenksa, ale to nie zmienia faktu, że jest słabszy od Vegetto.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.594
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Wiadomo, że Vegetto był lepszy od Gotenksa we wszystkim. To tak samo jakby Vegeta normal i Goku normal mieli by walczyć z Gotenem SSJ i Trunkiem SSJ. Wiadomo kto by wygrał. Gotenks SSJ3 był silny, ale przy Vegetto SSJ2 był bezsilny.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Vegetto > Gotenks
Dlaczego?
Vegetto na loozie walczy z Mystic Buu na SSJ, kiedy Gotenks nie może pokonać Super Buu na SSJ3... To chyba jasne...
Gdyby Vegetto miał tyle czasu treningu co Gotenks to też spokojnie by osiągnął SSJ3.
Bo Veggeto walczył od wejścia, a Gotenks miał kilka miesięcy treningu
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Roznice pomiedzy Vegetto a Gotenks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook