Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony główny przeciwnik w GT

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Jaki jest twój ulubiony główny wróg w GT?

Jaki jest twój ulubiony główny wróg w GT?
Bebi 31,46% 28 31,46%
Super #17 28,09% 25 28,09%
Li Shenron 40,45% 36 40,45%
Wszystkich głosów: 89
PimputeckiSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PimputeckiSSJ
Dni na forum: 6.113
Posty: 16
Bebi miał fajną umiejętność a w ciele Vegety był oszałamiający (nie mówiąc już o tej małpie)
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.046
Posty: 32
Skąd: Kraków
Bebi był najlepszy [ ort! ] ale w ciele wegety bo bez niego nic by nie zdziałał, no tak był najlepszy [ ort! ] i to jest oczywista oczywistość wskazuje na to ilość odcinków samej walki z goku
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.120
Posty: 25
MescimeK napisał(a):
no tak był najlepszy [ ort! ]
LiShenRon pokonał by go z przysłowiowym palcem w dupie .

Dragon Ball.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja wybrałem Li Shenrona według mnie on jest najśilniejszym przeciwnikiem w całym DB lol
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 6.000
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Moim ulubionym przeciwnikiem w Dragon Ball GT jest Super C17 .
Był bardzo silny , fajnie wyglądał , techniki miał niezłe i walce był dobry .
A ty się wyłamię bo Bebi w ogóle mnie się nie podobał . Za długa saga i w ogóle naciąganie

Obraz
Gogeta123 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gogeta123
Dni na forum: 6.001
Ostrzeżenia: 2
Posty: 10
Oczywiście że wszystkie smoki ale szczególnei Li shenron bo był najsilniejszy
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 117
Dni na forum: 5.957
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
bebi był najlepszy fajnie wygladal jak wszedl w vegete

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.816
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Ja wybrałem Li Shen-rona, bo był chyba najpotężniejszym wrogiem w całym Dragon Ball.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Brolli napisał(a):
Dla mnie podobał się Super#17 za strój ,siłę i strój oraz włosy.
Poza tym, że początek twojej wypowiedzi to jeden wielki błąd językowy, to napisałeś stroj dwa razy...
Tak jakby on robił jakąś czynność (podobał się) dla ciebie ...

A teraz co do tematu: Zdecydowanie Bebi
Powiem tak: W DBGT niezbyt przypadli mi do gustu przeciwnicy
Super C17 - dziecinne, strzela pociskami (kulami z rąk), taka lepsza wersja C17 z Cell Saga, nie przypadł mi do gustu
Smoki - Niby świetne i mocne, ale nie przypadły mi do gustu
Bebi - ciekawa postać, łączy się z ważnymi bohaterami jak Gohan, Goten, Vegeta, Bulma. Bardzo fajnie wtedy wygląda, dodatkowo świetnie walczy, Goku przy nim zmienia się po raz pierwsze w SSJ4, jego saga jest najdłuższa...
po prostu [ ort! ] jest najlepszy
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.584
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
Li Shenron

Proszę pisać uzasadnienia ;]
SoheiMajin Gotenks
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


mikrusek napisał(a):
Li Shenron
pisz trochę dłuższe posty, jakieś uzasadnienie a nie tylko kto
Niektórzy to się męczą kilkadziesiąt minut nad postem...
A żeby nie było offtopa to powiem jeszcze, że Li Shenron był najmocniejszym stworzeniem (oprócz fuzji) ale co z tego? Mi nie chodzi o to, kto był najbardziej ciekawy i najbardziej przypadł mi do gustu
A te jego wąsy... koszmar znaczy te członki czy coś na miejscu wąsów
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.705
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naturalnie Bebi.
W epizodzie z bebi była jakaś rozbudowana fabuła ekscytująca walka, fajne efekty. Sam bebi też był fajny wchodząc w ciała super wojowników i zmuszając ich do walki ze sobą. Podobała mi się wersja bebi vegeta+ moce super wojowników.
Super 17 to była według mnie porażka. Co to za robot? Zwykłe ulepszenie C20 z 2 krotnie większą mocą. Walka z nim była do kitu.
Li shenron jest nawet nawet. Właściwie to jedyne rzeczy które mi się podobały to walka w scaleniu oraz walka Vegety

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gangez napisał(a):
W epizodzie z bebi była jakaś rozbudowana fabuła ekscytująca walka, fajne efekty.
dokładnie
Gangez napisał(a):
Sam bebi też był fajny wchodząc w ciała super wojowników i zmuszając ich do walki ze sobą. Podobała mi się wersja bebi vegeta+ moce super wojowników.
Gangez napisał(a):
Super 17 to była według mnie porażka. Co to za robot? Zwykłe ulepszenie C20 z 2 krotnie większą mocą. Walka z nim była do kitu.
Może nie z 2krotną Jak dla mnie to takie połączenie C17 i C20, albo jakby C17 uzyskał umiejętność C20 i jakieś bajery, typu maszynówki w rękach...
Li shenron jest nawet nawet. Właściwie to jedyne rzeczy które mi się podobały to walka w scaleniu oraz walka Vegety
no walka w scaleniu była świetna, jeszcze spoko dla mnie walka z Su Shenronem (może nie świetna, ale nie była zła)
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.563
Posty: 63
Moim zdaniem najciekawszym i też ulubionym jest Bebi. Każda jego kolejna forma była nieprzewidywalna, a każda transformacja ekscytująca. No i też świadomość tego, że przeciwnikiem Goku był Vegeta, który jest moją ulubioną postacią, wpłynęła na taki a nie inny wybór.
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.558
Posty: 33
Bebi (Bebi Vegeta). Co prawda był Tsufulem, ale i tak mi się podobał jako postać. Goku i spółka byli w śmiertelnych tarapatach przez tego skubańca. Wyglądał świetnie, a jego saga była najlepsza. ;] Może i Li ShenRon był silniejszy, ale zagłosowałem na Bebiego.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Przeanalizowałem sobie w głowie całe DBGT i stwierdzam, że to jednak Super C17 zasługuje na miano ulubionego głównego przeciwnika w DBGT, a dlaczego? Już uzasadniam, otóż C17 miał wielką moc bez połączenia z drugim C17 powalił jednym atakiem KI Kuririna, a to już coś. Vegeta, Trunks, Ubub, Gohan, Goten dostali straszne cięgi od cyborga, nawet Goku na poziomie SSJ4 miał z nim problemy.

Gangez napisał(a):
Sam bebi też był fajny
Nie zgodzę się Bebi nie był fajny, Bebi to zwykły tchórz chowający się w ciele silniejszego osobnika, pasożyt, który jedynie potrafił manipulować umysłem innych, dziwie się Vegecie i tej całej reszcie, że tak łatwo dali się omamić tej kreaturze.

Gangez napisał(a):
Co to za robot?
Bardzo silny robot a właściwie cyborg.

Kathlar napisał(a):
maszynówki w rękach...
To mi się podobało .
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Zdecydowanie Super 17.
Za swoją pewność siebie szczególnie
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Za bardzo nie lubię przeciwników w GT- ale jeżeli miałabym wybrać to Li Shenron. On był silny, fajnie walczył, i w ogóle. Poza tym najgroźniejszy z wszystkich. Jak na GT niezły.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.533
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja wybrałem Bebi, podobała mi się ta postać, a szczególnie za to że mogła przejąć ciało innej osoby

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.526
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Bez dwóch zdań Bebi .Ponieważ stale się poprawiał i podnosił swoją siłę jak i umiejętności poprzez wchłonięcie innych postaci m.in. Vegety czyniąc z Bebi wroga trudnego bo nawet Songo na SSJ4 miał z nim ciężką przeprawę a to musi świadczyć chyba o klasie przeciwnika

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Ulubiony główny przeciwnik w GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook