Forum Dragon Ball Nao

» Oszukać Przeznaczenie czy Oszukać Przeznaczenie2

Strony: 1, 2  
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Jak oceniacie te dwa filmy.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
jakoś nigdy nie mogę się wybrać aby te filmy ogladnąć. Są już dość stare ale ja ich kurde jeszcze nie oglądałam. Z relacji jednak słyszałam, że 1 była dość dobra. 2 to totalna pomyłka.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Bo to było tak.
W jedynce położono nacisk na klimat a w dwójce na akcje co było gigantyczną pomyłką

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
o duzo wole 2, choc jedynka tez daje rade, ale ogolem dla mnie to zwykly film sensacyjny niz horror no, ale coz, na dzisiejsze czasy horrory w 98% to niewyply
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Baardzo dobre filmy jedyna i zarówno dwójka konkretna, slyszalem o produkcji Final Destination3... no ale cos nie widzialem premiery ogolnie fajna fabula, nieco hardcorowy klimacik ale da sie zyc

END
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Pewno że da sie żyć. E-mate to nie ma być horror tylko film sensacyjny. Z kąd ty to wziąłęś.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Dragon ja też gdzieś słyszałam, ze to jest z gatunku horror. Ale jednak eMate ma rację. W dzisiejszych czasach nie ma dobrych horrorów

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dragon napisał(a):
Bo to było tak.
W jedynce położono nacisk na klimat a w dwójce na akcje co było gigantyczną pomyłką
yep i tu się zgodze.
Jedynak była o niebo lepsza, dlatego jakieś bardziej przypadła mi do gustu i utkwiła mi w pamięci.
Ale jednak oba filmy dało się obejrzeć i lubie je.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Oba filmy sa zaj***ste W jednym ludzie starali sie sprawdzic reakcje na takiego typu film w drugim zas wyciagneli wnioski i rozne propozycje fanow i wyszlo co wyszlo

-----------------------------------------------------------------------------------

eMate : nie klnij, albo licz sie z tym, ze beda cenzurowane, ale najlepiej sam o to zadbaj!

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ot tóż to. A co do FD3 to jest. Prawdopodobnie lepsza niz dwójka. Z tego co wiem historia dzieje się w pociągu, i ciągnie dalej historię drugiej.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
wole 2 (bo tylko to ogłądalam ) lubie krwawe filmy ale w ty przekrwawiają ale mysle że pierwszy lepszy bo jak to sie mówi "drugie częsci to odgrzewane kotlety "

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Dla mnei te filmy to totalna klapa. Kolejny dowód na to iż amerykanie nie potrafią tworzyć dobrych horrorów, a zamiast takiego gatunku wychodzi im średni film akcji.
Obie częsci oglądałem chyba 2,3razy, i jedyne co mogę pochwalić to ciekawe efekty specjalne. Film oczywiście zamiast ciekawić fabułą- ciekawi egzekucjami- "kto lepiej zginie". Chyba nie o to chodzi w horrorach...?

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Według mnie obydwa te filmy są dobre.
Oglądałem je jakiś czas temu -jak dobrze pamiętam są to filmy twórców "Z archiwum X"...
Dla mnie 1nka miała klimacik a 2ka ciągnęła wątek - sporo akcji.
Naprawdę mocne filmy akcji. Lubię taki typ filmów.
Czekam z niecierpliwością na "FD3".

PoZdRo

ps- nie uciekniesz przed przeznaczeniem... Strzeż się! Śmierć czeka...

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dla mnie leprza była jedynka. Główny bochater ma mordę jakby w dzieciństwie dostał granatem odłamkowym. Najbardziej podobało mi się jak zginęła nauczycielka . Jeśli ktoś grał kiedyś w "the incredible machines" to wie o co chodzi. Ten film nie jest ani horrorem ani sensacyjnym tylko głópią jak but komedją , a klimatu nie ma w nim za psi !?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
I jedynka i dwójka świetna, potrafia utrzymać widza w napięciu, poza tym [ ort! ] ciekawie przedstawiono śmierć bohaterów Każda jest inna, unikalna, pozbawiona powtórek, to sprawia że film wciąż trzyma w napięciu, nie to co np. Rambo, tam wszyscy umierają od kul albo rakiet, i są zwykłym mięsem armatnim. Poza tym oba filmy obfitują w doskonałe efekty specjalne. Zaskoczyła mnie scena z poczatku jedynki, gdy ten samolot wybuchł, a szybysię powybijały, to było świetne. Równie dobra scena to ta, w której to olbrzymie oskubane drzewo wpada do jednego z samochodów z wizytą gniotąc kierowcę.

PS: Trójka ma premierę bodajże 28 Lutego 2006, czyli niebawem, przed feriami!
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Mi się podobają te filmy. Trzymają w napięciu i mają dobrą fabułę.
Ja osobiście wolę 1 , ponieważ nie jest naciągany jak w 2 i trzyma w napięciu.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Mi się podobają te filmy. Trzymają w napięciu i mają dobrą fabułę.
Ja osobiście wolę 1 , ponieważ nie jest naciągany jak w 2 i trzyma w napięciu.
Przepraszam, ale czytając ten tekst prawie udusiłem się chipsami które jem.
Gdzie tutaj fabuła, i na doddatek dobra? O napięciu to raczej tez mówić nie można..

Jeżeli chcesz zobaczyc ciekawą fabułę, to zerknij do takich tytułów, jak np. Ring, czy Efekt motyla. Te 2 filmy ciekawią znacznie bardziej, i nie plegają na zabijaniu w jak najefektowniejsz sposób kolejnych "bohaterów" filmu(dlatego w cudzywsłowiu bo raczej to są potencjalne ofiary).
Polecam jeszcze kino niezależne, lub ew. Teletubisie, bo już one trzymają w większym napięciu...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Może miała na myśli napięcia przedmiesiączkowe?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Zdecydowanie wole "Oszukać przeznaczenie 2" bo jest krwawsza i w bardziej dramatyczny sposób gineli np. jak gościa druty pocięły na plasterki (sorka dla tych co nieoglądali 2), 1 była cienka (a pod koniec marca była 3 część OP)
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
wole 2 (bo tylko to ogłądalam Smile ) lubie krwawe filmy ale w ty przekrwawiają Wink ale mysle że pierwszy lepszy bo jak to sie mówi "drugie częsci to odgrzewane kotlety Laughing "

Przekwawiają, chyba nie widziałaś "Świt żywych trupów", to dopiero krwawy film
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Oszukać Przeznaczenie czy Oszukać Przeznaczenie2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook