Forum Dragon Ball Nao

» Tortury

Strony: 1, 2  
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Istnieją przeróżne formy tortur, są tortury, które mają podłoże psychologiczne oraz najbardziej znane tortury cielesne.
Przytoczę teraz przykłady najbardziej znanych i najbardziej bolesnych form torturowania, bez podziału na czasy w których były stosowane (niektóre też ze skutkiem śmiertelnym):
- obdarcie ze skóry - czyli usunięcie skóry z powierzchni ciała, ofiarę polewano gorącą wodą, następnie kat przy pomocy noża zdzierał skórę od głowy od stóp ;p
- bocian - (nazwano go tak gdyż jego kształty przypominają sylwetkę bociana) u osoby torturowanej, już po paru minutach powodowało silne i bolesne skurcze mięśni brzucha i odbytnicy, potem klatki piersiowej, szyi oraz kończyn. Prowadziło to do długiej i bolesnej agonii.
- zgniatacz czaszki - Głowę ofiary umieszczano między belką dolną, a metalową czaszą, wykonaną z żelaza i zaopatrzoną w mechanizm śrubowy. Jego przykręcanie powodowało stopniowe uszkadzanie głowy. Najpierw zgniatane były szczęki i kości jarzmowe, a następnie puszka mózgowa.
- żelazna dziewica - wyposażane były w ostre kolce umieszczone na wewnętrznej stronie zamocowanych zawiasowo klap, które wbijały się w ciało torturowanego w miarę zamykania urządzenia, dotkliwie raniąc, jednak nie naruszając ważnych dla życia organów.
- waterboarding - skrępowanego więźnia strażnicy przywiązują do ławki. Jego głowę umieszczają nieco poniżej poziomu stóp, twarz przykrywają celofanem, a następnie polewają wodą. Więzień zaczyna się dławić i wierzgać nogami. Poddany tej torturze więzień odnosi wrażenie, że tonie i dusi się.

To są według mnie jedne z najgorszych tortur jakie wymyślona,ale zapewne istnieją gorsze. Jakie znacie jeszcze tortury? I które według was są najgorsze?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wszystkie tortury jakie wymyślono na pewno nie są przyjemne () swoją drogą bolesną torturą na pewno niegdyś było zakładanie tzw. dyb, stosowano je w starożytności, na pewno odcinanie głowy przez kata, tzw. egzekucje itd. Na przykład krzeszło elektryczne jest również straszną torturą
Kończąc posta, na pewno nie chciałbym przeżyć żadnej z nich
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Najgorszą torturą jaką jestem sobie w stanie wyobrazić jest wsadzenie jaja w imadło i powolne przekręcanie aż do trzasku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^No faktycznie, to może być bolesne. ;p
Kołyska Judasza, myślę, że znacie, jeśli nie to warto się zapoznać. Ponadto polecam chińskie tortury wodne i hiszpańską Tocę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Joe Weider napisał(a):
Ponadto polecam chińskie tortury wodne i hiszpańską Tocę.
Polecasz? Czyżbyś zajmował się tym Joe na co dzień? ;D

franqey napisał(a):
Najgorszą torturą jaką jestem sobie w stanie wyobrazić jest wsadzenie jaja w imadło i powolne przekręcanie aż do trzasku.
Musze się z tobą zgodzić franqey. Wsadzić klejnoty w ...^^

A kołyska judasza - jest to drewniany ostrosłup, którego górny wierzchołek bywał okuty metalem. W trakcie tortur ofiarę wielokrotnie, gwałtownie opuszczano na ostry wierzchołek "kołyski", tak aby zagłębił się on, w zależności od płci osoby torturowanej, w odbyt u mężczyzny lub w kobiecą pochwę.
No to mamy kolejną torturę którą możemy dodać do listy najokropniejszych.
Okropne ^^
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Japończycy stosowali niezwykle prostą metodę tortur podczas wojny - wkładali igły od akupunktury pod paznokcie ofiary, wywołując u nich tak straszliwy ból, iż na przesłuchaniach każdy mówił co trzeba^^

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
mihesz napisał(a):
które mają podłoże psychologiczne

No takie są najgorsze .. Nie raz , czy dwa, ale np. dręczenie człowieka przez dłuższy czas...

mihesz napisał(a):
obdarcie ze skóry - czyli usunięcie skóry z powierzchni ciała, ofiarę polewano gorącą wodą, następnie kat przy pomocy noża zdzierał skórę od głowy od stóp ;p
Czytałem podobny przykład z rytuału powieści Grahama Mastertona. Gdzie także zdzierali skórę, lecz do samej kości, od nóg aż po samą górę- tragedia... To musi dopeiro boleć, wszystkie nerwy wrzesczą... "

mihesz napisał(a):
torturowanej, już po paru minutach powodowało silne i bolesne skurcze mięśni brzucha i odbytnicy, potem klatki piersiowej, szyi oraz kończyn. Prowadziło to do długiej i bolesnej agonii.
Oj... też niesmaczne
Tatsumaru napisał(a):
Kończąc posta, na pewno nie chciałbym przeżyć żadnej z nich
Tenshi już się szykuje

franqey napisał(a):
Najgorszą torturą jaką jestem sobie w stanie wyobrazić jest wsadzenie jaja w imadło i powolne przekręcanie aż do trzasku.
żaden facet tego by nie wytrzymał .. " prawda


Torturą jest też całodobowe oglądanie zboczonych anime ;p

Dla mnie największymi torturami, jakie widizałem, obejrzałem w filmach pt: Piła 1-3. Musiscie zobaczyć to, niektóre naprawdę mocne są.

mihesz napisał(a):
Wsadzić klejnoty w ...^^
gorzej , jakby Cię w nie jakiś wąż użarł

mihesz napisał(a):
tak aby zagłębił się on, w zależności od płci osoby torturowanej, w odbyt u mężczyzny lub w kobiecą pochwę.
to mi przypomina zabieg zwany - kolonoskopią . Polega on na tym mianowicie, że wsadzają Ci w obbyt rurkę długości Twoich jelit aż po sam koniec, w zależności od zainfekowania. Przez rurkę przechodzi powietrze, więc czujesz jak Ci się brzuch nadyma, uczucie te jest naprawdę przerażające.. Kłuje i nie chce przestać. A i czujesz w dupie coś węgorzopodobnego, to także nie uprzyjemnia badania. Czemu się tak na tym znam ? ^ ^" - bo miałem, ale na krótki odcinek, zaledwie 15 zm, a i tak przeżyłem niezapomniane, traumatyczne chwile, które sobie przypominam często na melanżach... A i w pochwę się tego nie wkłada na odmianę... sam bym na to nie pozwolił..

Focus napisał(a):
wkładali igły od akupunktury pod paznokcie ofiary, wywołując u nich tak straszliwy ból, iż na przesłuchaniach każdy mówił co trzeba^^
Oj... Podobne jest też "zwykłe" zrywanie paznokci, jak i łamanie palców...

Niedawno słyszałem o czymś takim, jak przypalaniem jąder.

W anime ( ^^ ) GTO stosowano takie rzeczy: Zrzucano z mostów, wiozło się za motorem, przypalanie uszu, podtapianie i takie tam . To są pryszcze w porównaniu z tymi powyższymi ^ ^"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Tatsumaru napisał(a):
swoją drogą bolesną torturą na pewno niegdyś było zakładanie tzw. dyb, stosowano je w starożytności,
Patrz, a ja myślałem, że w średniowieczu...

na pewno odcinanie głowy przez kata, tzw. egzekucje itd. Na przykład krzeszło elektryczne jest również straszną torturą
To są tortury?!
Widocznie nie do końca znasz to pojęcie, jako, że wymienione przez Ciebie kary, stosowano (a czasem i stosuje) by zadać szybką śmierć.

Wracając do tematu, żadna z wyżej wymienionych tortur, nie wygląda na przyjemną, ale najgorsze są chyba te polegające na wywlekaniu wnętrzności na wierzch, tak aby ofiara umierała powoli oglądając swoje ciało od 'wewnątrz', a także te polegające na sprawianiu bólu po przez narządy płciowe, nie dziwię się nawet ofiarą błagania w tych przypadkach o szybką śmierć.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 18.01.2008, 23:32
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
A o bucikach hiszpańskich słyszeliście? Smakowitości. Podane tortury są rzeczywiście straszne, ale wymyślono gorsze (choć te igły pod paznokciami to jeden z bardziej wyrafinowanych i skuteczniejszych sposobów). Odnośnie przyrodzenia, stosowano różne sposoby - do częstszych należało wylewanie płynnej siarki bądź przebijanie jąder rozpalonymi drutami. Skoro jesteśmy przy rozpalonych drutach i kolonoskopii, w Anglii chciano uciszyć pewnego, bodajże, księżula (czy coś takiego). Problemem było to, że nie można go było zabić, bo był ważną personą. Zatem żadne normalne zabójstwa (łącznie z uduszeniem, które zostawia ślady) nie wchodziły w grę. Więc po prostu rozpalono drut do czerwoności, wsadzono mu tenże w odbyt i pogmerano w nim. Śladów zabójstwa nie znaleziono. Jedną z moich ulubionych tortur jest także podwieszanie skazanego za ręce. Na specjalnym stole ustawia się delikwenta w pozycji ukośnej. Kat powolutku podciąga jego ręce. W pewnym momencie barki oskarżonego, czy kogokolwiek innego, znajdują się równolegle do głowy, która się zapada. Doświadczony kat potrafi tak naciągnąć ciało, że przebija się przez nie promyk świecy. Na Wiki polecam poczytanie o chińskiej torturze wodnej.
Tortur oczywiście nie akceptuję i potępiam je.
Ale prawdą jest to, że gdybyście mi dali trzy dni, tuzin wielkich polityków (z Kaczorem, Kwachem i Donaldem na czele) - dowiedzielibyśmy się WSZYSTKIEGO o III i IV RP. Tylko czy ktoś chce znać prawdę? To jak odkopywanie szamba.
No, kiedyś się pewnie jeszcze rozpiszę (po wydaniu kolejnego tomu Madderdina?)

zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Szarak napisał(a):
Więc po prostu rozpalono drut do czerwoności, wsadzono mu tenże w odbyt i pogmerano w nim

................ " Tak sobie pogmerano ^ ^"? Ale to musiało go rozpalić hohoh do czerwoności To kolonoskopia przy tym jest pryszczem..

Straszne są też tortury tzn. ja ktu rzec, fobijne ^ ^"

Poddawanie ludzi roznym ekstremalnym przezyciom. Np klaustrofobika zamknac w windzie pomiedzy piętrami, bądź w ciasnej jaskini bez swiatla i niczego... Jest wiele takich przykladow, sa prawie tak mocne , jak te stosowane na ciele.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wieszanie gościa za ręce i przypalanie go ogniem.
Przykładanie jakiegoś gorącego metalu do jakiś części ciała.
Nadcinanie ścięgna.
Wiercenie dziur w kolanach.
Wydłubywanie oczów.


Jak mnie by ktoś torturował wyśpiewał bym wszystko

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Tortury? Skuteczny i szybki sposób na wydobycie potrzebnyh informacji, choć stosowane przy tych, którzy ich nie posiadają mija się z celem. To jedyne co mnie w jakiś pomniejszy sposób powstrzymuje. Aczkolwiek dla samej satysfakcji można zrobić wszystko, a im jest to gorsze dla ofiary tym większa satysfakcja dla jej dręczyciela, ale to też zalezy od innych czynników. Wszak czemu pary sado-maso dobierają się na zasadzie przeciwieństw? Ale nie o tym mowa, więc powrócmy do tematu, gdyż warto poświęcić mu parę chwil uwagi jak i nawet wiecej niż parę. Osobiście uważam, że można bawić się przy pomocy specjalnego sprzętu, realizować finezyjne pomysły, lecz czasem po co skoro efekt niekiedy jak można zauważyć jest ten sam? Samo wyłamanie palców wymaga mniejszego zaangażowania niż ta sama czynność przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i odpowiedniej atmosfery w pomieszczeniu. Równie dobrze można komuś sprawić przyjemność cyrklem jak i nożem. jednakowoż wg mnie bardziej zasługujące na uwagę są tortury psychiczne aniżeli fizyczne. Wystarczy odpowiednio przenikliwy umysł oraz znajomość słabych punktów drugiej osoby. Wyrafinowany psychopata wywoła większy strach niż morderca zabijający pod wpływem impulsu, przy czym ich pomysłowośc niekiedy potrafi wzbudzić podziw, nawet jeżeli ich działalność już nie. Sama logika działania jest to po prostu idealna.
Co do różnych takich tortur fizycznych... Znam jeszcze dwie. Jedna z nich jest całkiem prosta do wykonania. Wystarczy wsadzić delikwenta do pomieszczenia i raczyć go dźwiękami o częstotliwości poniżej 10 dB, najlepiej w granicach 3 - 4 dB. To częstotliwośc niesłyszalna dla ludzkiego ucha, co z kolei nie oznacza, że nie odczuwa jej ciało. Powoduje to obniżenie liczby uderzeń serca, co z kolei bardzo meczy torturowanego. Skuteczność wysoka.
Drugą z tortur, a raczej sposobem zabijania była jedna z wietnamskich metod. Na ziemi gęsto, bardzo gęsto siano ziarna bambusa. Na tak powstałe podłoże kładziono ofiarę, przywiązywano ją do ziemi i zostawiano. Na nastepny dzień zostawały z niej strzępki jako że bambus rośnie bardzo szybko. Dodatkowo wczesniej już wspomniana gęstość zasadzenia miała zasadniczy wpływ. Nieciekawa sprawa.
Kary z przyrodzeniem w tle też nie są mo obce. Jedna z nich, dosyć znana zresztą to kara za przestepstwa seksualne, nota bene kara średniowieczna. Klejnoty delikwenta przybijano gwoździem do bariery mostu. Miła dwa wyjścia: albo umrzeć z głodu lub własnoręczie pozbawić się przyrodzenia.
- waterboarding - skrępowanego więźnia strażnicy przywiązują do ławki. Jego głowę umieszczają nieco poniżej poziomu stóp, twarz przykrywają celofanem, a następnie polewają wodą. Więzień zaczyna się dławić i wierzgać nogami. Poddany tej torturze więzień odnosi wrażenie, że tonie i dusi się.
Ciekawe są skutki tego zabiego. Torturowany odczuwa zazwyczaj dozywotny paniczny lęk do wody i także inne pomniejsze nieprzyjemne wrażenia.

Co do mnie tortur ani pochwalam, ani potępiam. Po prostu są, co jednak nie oznacza, że mnie nie ciekawią czy też nie korci mnie by zostać świadkiem czyjegoś cierpienia.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Zapomnieliście państwo o Acrabim , Scold's Bridle <Maskach wstydu, albo ""Kagańcu sekutnic", zwanym także "brank">, Algeryjskim Haku , Bastinado, Marcuedo, Kołysce Judasza, Schandmantel,Tablillas "gruszka"...
Wybaczycie. Takie hobby

W każdym bądź razie tortury miały swoje skuteczne zastosowanie przez wiele lat, ale ich stosowania wiąże się z dużym ryzykiem. Otóż wydobycie informacji oczywiście. Torturowany może nic nie wiedzieć i wymyślić cokolwiek, byle tylko uwolnić się od bólu. Wtedy wracamy w śledztwie do punktu wyjścia.

Ja osobiście skłaniam się ku stosowaniu tortur psychicznych... Kto czytał Orwella, łatwo domyśli się jakich. Są subtelniejsze, elegantsze a efekt taki sam, jeżeli nie lepszy...

Dodam jeszcze jedną ciekawostkę z doświadczenia: W wieku siedmiu lat kochani współklasowcy zatrzasnęli mnie w Krześle Czarownic. Wiedzieliście, ze tam jest klapka na dole, przez która można wyjść? Stosowano ją do umozliwienia przypalania stóp ofiary. I całe szczęście, że ona tam jest, kustosz był tak wściekły, ze na pewno by mnie nie wypuścił...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Thought napisał(a):
Ja osobiście skłaniam się ku stosowaniu tortur psychicznych... Kto czytał Orwella, łatwo domyśli się jakich. Są subtelniejsze, elegantsze a efekt taki sam, jeżeli nie lepszy...
Zależy o jaki efekt chodzi. Jeśli nie ma być subtelny i elegancki , a brutalny , brzydki , krwawy i paskudny polecam jednak tortury fizyczne.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Czasami tortury potrafią tak wyniszczyć człowieka, że nie potrafi wybełkotać tajemnic, które skrywa w sobie. Jeżeli chce się je stosować, to należy z umiarem raczej

Nie to, że je popieram, ale jak coś się robi, to powinno się robic starannie...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Zależy o jaki efekt chodzi. Jeśli nie ma być subtelny i elegancki , a brutalny , brzydki , krwawy i paskudny polecam jednak tortury fizyczne.
Prawda. Nieścisłość w mojej wypowiedzi. Chodziło mi o wywołanie przerażenia/ konkretnych emocji towarzyszących torturom.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Napisze TAK...
Nie jestem pacyfistą ale tortury te co są napisane powyrzej to przesada...I TYLE
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Daniel333 napisał(a):
Nie jestem pacyfistą ale tortury te co są napisane powyrzej to przesada...I TYLE

Jak to przesada ...? Tortury muszę być jak najokrutniejsze , żeby taki ignorant zrozumiał że nie ma żartów i ze musi wszystko wyśpiewać . Co do tortu : nie znam się na tym , ale najgorsze są , wg. mnie . tortury psychologiczne i te naruszające intymne części ciała ^^ . Wiem jedno , gdyby mnie torturowali od razu [ ort! ] bym powiedział co i jak

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja ogląałem film gdzie wpychano koleśiowi naostrzone dżazgi pod paznokcie u palców...
Grrrrrrrrr....aż mnie ciarki przeszły...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie wiem czy to zaliczy się do tortur, ale czytałam kiedyś o takim psychopatycznym mordercy, którego nazwisko właśnie mi uciekło... No i on miał taki zwyczaj, że zawsze zabierał sobie na pamiątkę stope ofiary, którą odcinał na żywca. No i po dokładnej sekcji zwłok jednej z kobiet ustalono, że obciął jej kość tylko do 2/3 a reszte ułamał...

A co do znęcania się psychicznego i fizycznego to zapraszam do wszelkich artykułów o Sylvii Likens. Dziewczyna była zmuszana do żywienia się własnymi odchodami, w jej wiecznie otwarte rany wcierano sól, podpalano jej ręce, wkładano butelkę po piwie do pochwy itd. Biedna tak przygryzała sobie usta, że aż je odgryzła..

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Tortury
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook