Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Moim zdaniem to Vegeta byl the best w DB a wy co o tym myslicie??

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mnie osobiście na początku Vegeta denerwował: szczególnie pamiętam jeden tekst (a propos ciała zabitego niedawno Yamshy): "zabierzcie swojego kolegę bo psuje krajobraz"... Niezbyt miłe.
Ale później gdy Vegeta zżył się już z resztą bohaterów, stał się sympatyczny.
Najbardziej lubię go jako "ojca rodziny" gdy np. woził Brę na zakupy - wtedy był słodziutki
sir_Hero
Ziemianin
Ziemianin
sir_Hero
Dni na forum: 7.118
Posty: 6
Vegeta to moja ulubiona postać w DB
Najbardziej niepodobalo mi sięto że Goku zawsze go o krok wyprzedzał
Pyrra Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pyrra
Dni na forum: 7.037
Posty: 7
Skąd: ..::Planet Vejita::..
Książe Vejita był rozkoszny =3 ale jak go zepsuła rodzinka to już nie bardzo Najlepszy był jako ma-jin =3 Kochane stworzenie =3 Z całym szacunkiem dla księcia =3
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Zgadzam się - Książe Saiya-jinów Vegeta jest najlepszy. Najbardziej podoba mi się jego charakter.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Jak dla mnie Vegeta jest trochę za bardzo zarozumiały. Już wolę jego syna (Trunksa z przyszłości - nie widać na nim wpływu charakterku tatusia w przeciwieństwie do Trunksa z czasu "normalnego" ).
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Z tą zarozumiałością to się zgadzam i chyba jest to jego jedyna wada.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, właśnie to jedna z cech Vegety , która czyni go wyjatkowym
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Właściwie każdy z bohaterów jest wyjątjowy... Ale Vegeta jest: wredny, zarozumiały, bez poczucia humoru, snobek i taki w pewnym sensie odludek... A i tak wszyscy go kochają
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
W pewnym sensie tak. Za taką specyficzną wyjątkowość jest taki popularny . Co do charakteru, Vegata podobny jest do Piccolo, też jest taki ponury.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No akurat do Piccolo nie ma się co czepiać...! Jest kochany, ślicznie zielony i najważniejsze: jak wyszkolił Gohana! Odcinki z Piccolo w roli głównej uważam za najlepsze
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Piccolo jest 100 razy lepszy od Vegety. Jest opanowany i wie co zrobić w danej sytuacji. Vegeta jak przegrywa robi różne głupie rzeczy [ ort! ], a jak wygrywa jest strasznie pyszny.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
jest zarozumialym i dumnym wojownikiem ale wlasnie to mu daje sile do walki. W wiekszosci przypadkow walczy do konca jak prawdziwy saiya-jin. Podoba mi sie to ze kieruje sie honorem i duma.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh to czas na moja wypowiedz , moim zdaniem Vegeta jest 2 postacią która kształtuje DB od czasu jego przylotu na ziemie, jest zarozumiały, dumny, wywyzsza sie nad innymi przeciwnikami, czasem przecenia swoje siły.... ale jest tez bochaterski, co najlepiej swiadczy jako Majin Vegeta, kiedy sie poswiecil dla ... całej ludzkosci, chodz wczesniej chciał ją zniszczyć.
heh jak nie trudno zauwazyć Ksiaże Vegita jest moja ulubiona postacia, ze wzgledu na swoj charakter i nie tylko, szkoda jedynie ze jest nieco na poziomie innych sayianów (Gohan, F.Trunks, Goten) jezeli chodzi o stadia , a nie dorównuje Goku (ssj3, ss4), bo przecież [ ort! ] osiagniecie przez niego ssj4 nie bylo naturalne i tylko ... czasowe. jezeli chodzi o F. Trunksa to wole go 100 razy bardziej od tego leszcza z GT, juz lepszy jest kid trunks w Z niz to coś z GT

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja Vegety nie lubiałem
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No jak zauwazylam to nie rozpisujecie sie tu za bardzo... No ale nic. Jesli chodzi o Vegete to pierwszy raz gdy uslyszalam jego imie w polskim wykonaniu myslalam ze chodzi o przyprawe do zupy . Ale ogolnie to ta postac dodaje Dragon Ball 'tego czegos' czego nie moge okreslic dokladniej. Dzieki niemu zaczelam ogladac Dragon Ball . Bo nawiasem mowiac pierwsza czesc DB nie byla dla mnie za bardzo wciagajaca.
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Cóż te wszystkie cechy które tu padły Dumność, Zarozumiałość, brak poczucia humoru, niezmienność.... Za to właśnie go uwielbiam. Dumny Książe, Odrobine złośliwy to zupełnie cos innego niż "ciepłe kluchy" Goku. Vegeta byl niezmienny mial swój honor który byl dla niego wazniejszy niz zycie. On moim zdaniem jako jedyny miał swój charakter. No może wyłączając Piccolo. A tekst że jego zmiana po zalożeniu rodziny byla dobra uważam za bezsensowny i nieprzemyslany.

P.S. do Gotenksa: Czasami wypowiadam się poza DB ale mysle ze jest to forum fanów i po to tu wchodzimy zeby Dyskutować o DB

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Vegeta ROOX ! oczywiście moja ulubiona postać w DB .... czuć w niej ten klimat zarozumiałość i pewność siebie .. daje mu siłę podczas zwycięskich pojedynków !
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
daje mu siłę podczas zwycięskich pojedynków
z tym bym sie nie zgodzil, Vegeta zawsze sie tak zachowuje, raz sie nie zachowywal tak w początkach Movie 8, a tak zawsze był kozacki chodzby podczas walki z Goku , którą przegrał

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
daje mu siłę podczas zwycięskich pojedynków
Moze i daje mu jakas sile, ale za mala, bo on czesto i tak przegrywal w najwazniejszych walkach (np. Buu bawił sie nim jak tylko chcial)...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » [Postać] Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook