Forum Dragon Ball Nao

» Matematyka ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
danevert napisał(a):
Ja tam lubię matematykę, bo to jest nieliczny przedmiot, którego nie trzeba kuć tylko czaić.
No i zapewne właśnie dlatego większość osób ma z nią taki problem... ;/
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Calibra napisał(a):
Może. W zasadzie jestem z fizyki dobry
To był żart

Calibra napisał(a):
Ale nie mam pojęcia gdzie odnaleźć zapis co trzeba mieć zdane na jaki kierunek, pomożecie?
Wejdź na ich stronę. Dalej w Rekrutacja albo coś podobnego. Albo/następnie w dany wydział i kierunek, gdzieś tam powinno być info.
Ale masz jeszcze rok, więc się trochę może zmienić...

Calibra napisał(a):
Twoja pewność mnie przeraża. Powiedz jesccze coś, a pomyślę o rozszerzonej
W sumie o rozszerzonej ciągle myślałem
A robiłeś już jakieś próbne matury? To co już miałeś przerobione, potrafiłeś zrobić? Nawet jeśli nie, to co z tego, w końcu od czego masz kolejne 1,5 roku. Poza tym teraz program z matury z matematyki drastycznie i chamsko okrojono... polska oświata, koniec świata.

Tenshi napisał(a):
mój nauczyciel od histy tak często przynudza, że wole już słuchać mojej matematyczki, wiec od nauczyciela też wiele zależy
Nie. Ja w liceum prawdę mówiąc polubiłem praktycznie wszystkie przedmioty, na tyle na ile to możliwe. A w 2 i 3 klasie to ja chyba nawet żadnych ściąg nie robiłem Bez różnicy jakiego miałbym nauczyciela od matematyki - lubiłbym ją tak samo, jak teraz.

eMate napisał(a):
Z matmą mam tak, że czasami rozumiem tematy, czasami nie
Po ocenie patrząc, chyba jednak głównie to drugie ^^

danevert napisał(a):
którego nie trzeba kuć tylko czaić
Poczekaj no na liceum, albo studia. No, ale już w podstawówce trzeba było się uczyć... tabliczki mnożenia, ale ja się jednak nie dałem i się jej nie nauczyłem ;]
W liceum dochodzi parę wzorków, szczególnie trygonometrycznych. Ich jest bardzo dużo, większości nie znam ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
o_OMGotenks napisał(a):
eMate napisał(a):
Z matmą mam tak, że czasami rozumiem tematy, czasami nie
Po ocenie patrząc, chyba jednak głównie to drugie ^^
Tu raczej chodzi o "drobne" błędy, przez które później całe zadanie się wali .


o_OMGotenks napisał(a):
Poczekaj no na liceum, albo studia. No, ale już w podstawówce trzeba było się uczyć... tabliczki mnożenia, ale ja się jednak nie dałem i się jej nie nauczyłem ;]
W liceum dochodzi parę wzorków, szczególnie trygonometrycznych. Ich jest bardzo dużo, większości nie znam ;]
No to jakim prawem miałeś 6 na koniec?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
eMate napisał(a):
No to jakim prawem miałeś 6 na koniec?
Jak widzisz miałem. Tabliczka mnożenia najważniejsza nie jest, bo co komu po niej, jak nie umie jej używać. A na maturze z matmy dają Ci i tak potrzebne wzory, np. te z trygonometrii właśnie ;]

Najlepsze i tak było coś takiego w gimnazjum:
Nauczyciel pyta o twierdzenie Pitagorasa. Dziewczyna odpowiada "a kwadrat plus b kwadrat równa się c kwadrat". Nauczyciel pyta, do czego te litery się odnoszą, co oznaczają. Odpowiedzi brak.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 17.03.2008, 21:37
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hm. Trochę się pochwalę, że ostatnio matematyka zaczęła mi bardziej podchodzić. Notuję coraz wyższe oceny (po raz pierwszy dostałem 5 ze sprawdzianu od początku mojej obecnej szkoły). Powiem, że jest nawet ciekawa. Na razie to nie fizyczne transformersy ("wszystko ładnie wygląda, ale za !? nie wiesz, jak to działa"), ale i tak całość ślicznie z siebie wychodzi. Matematyka to dobry sposób na poćwiczenie umysłu po całym dniu banalnych przedmiotów typu język polski, historia, Wiedza o Szczaniu, nie daj Szatanie religia. Jak zaczniemy brać coś ciężkiego to znowu będę psioczył na matematykę, ale na razie - nie jest źle.

Najlepsze i tak było coś takiego w gimnazjum:
Nauczyciel pyta o twierdzenie Pitagorasa. Dziewczyna odpowiada "a kwadrat plus b kwadrat równa się c kwadrat". Nauczyciel pyta, do czego te litery się odnoszą, co oznaczają. Odpowiedzi brak.
Ja pamiętałem, bo brałem udział w przedstawieniu o Pitagorasie. Hmm... Kwadrat zbudowany na przeciwprostokątnej trójkąta prostokątnego równa się sumie kwadratów zbudowanych na jego przyprostokątnych. A dlaczego dziewczyna tak odpowiedziała? Bo łatwiej jej zapamiętać, że jeśli doda 3^2 + 4^2 = 5^2 itd. No, chyba że nie potrafi powiedzieć gdzie będzie na owym trójkącie a, gdzie b, a gdzie c.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
No, chyba że nie potrafi powiedzieć gdzie będzie na owym trójkącie a, gdzie b, a gdzie c.
Nom
To był główny sens tego co przytoczyłem.
Nauczyła się, że a kwadrat plus b kwadrat równa się c kwadrat, ale tylko tego. Smutne trochę

Szarak napisał(a):
Bo łatwiej jej zapamiętać, że jeśli doda 3^2 + 4^2 = 5^2
Obawiam się, że do tej pory nie jest świadoma, że to powyżej to równość.

Aha, gratuluję piątki

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ostatnio na wykładzie mój dr uczący matematyki dyskretnej opowiadał.

Policjant/strażak chciał mu dać mandat za trzymanie samochodu w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz ruchu oprócz weekendów.
Pałętał się z tym po sądach, sędzinie tłumaczył, że wjechał tym samochodem w weekend, a w normalne dni się nim nie ruszał, więc mandat jest bez sensu. No i w końcu wygrał sprawę, mandat został anulowany. Chyba mu się nudziło.
To tak odnośnie... logiki?

Albo taka ciekawostka indukcyjna. Jak wielu ludzi czekających na przystankach uważa, do autobusu zawsze zmieści się jeszcze jedna osoba. Ile osób zmieści się w autobusie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
o_OMGotenks napisał(a):
Albo taka ciekawostka indukcyjna. Jak wielu ludzi czekających na przystankach uważa, do autobusu zawsze zmieści się jeszcze jedna osoba. Ile osób zmieści się w autobusie?
Pasażerowie + kierowca?

Jeśli chodzi o matematykę, to nienawidzę, bo mi nie wchodzi i tyle. Jeszcze w podstawówce byłem orłem(przynajmniej 1-3,4), nie popełniałem błędów, nawet z powodzeniem uczestniczyłem w konkursach, w gimnazjum było gorzej szczególnie pod koniec, a o liceum lepiej nie mówić. Nigdy się nie uczyłem, więc na chłopski rozum rozumiałem wszystko, dziś nic, mimo, że czasami nawet próbuję się uczyć. Ale nic z tego. Z klasówki jednej z logiki bodajże miałem 1/25, poprawiłem na 4/25. Na moje szczęście mam fajną nauczycielkę, więc mam 3, ba nawet niewiele zabrakło mi do czwórki. Algebrę rozumiem, arytmetykę też, geometrię prostą też, tą trudniejszą nie, trygonometrię minimalnie, funkcji, logiki i innych rzeczy, których nazw nie znam, nie pamiętam, nie potrafię wymówić za nic w świecie.
Tego co teraz mam też nie rozumiem, a mi się oceny trochę pogorszyły w tym semestrze, ale raczej zaliczenie mam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
nie nawidze matmy
nie nawidze

to durne , ta aretmetyka i równania

właśnie z tego przedmiotu mam zagrożenie (no i jeszcze z muzyki)
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Oj, zgodze się z poprzednikiem. Po co w życiu jest matematyka. Może tylko inżynierom, czy też innym, którzy budują. Lub tym, którzy idą do sklepów kupić broweczka, czy coś w tym stylu . Mi w sumie wystarczy do szczęscia samo dodawanie, odejmowanie i tym podobne rzeczy, po co reszta, te prawa pitagorasa , talesa i inne ( a moze to twierdzenia byly?)

Jednak, jezeli dostane sie na moje ulubione studia, po uprzednim zdaniu wszystkich matur, matematyka bedzie jednym z najwazniejszych przedmiotow przynajmniej na pierwszym roku tychze, wymarzonych studiow, oby nie przelozylo sie to w praktyce ;p.

Goji55 napisał(a):
(no i jeszcze z muzyki)
jakum cudem =="
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Goji nie rozumiem Cię, matematyka jest ciekawa dla ludzi, którzy chcą coś robić. W życiu bez matmy se nie poradzisz a tym bardziej nie zdasz matury o ile wogle w Gimnazjum z taką wiedzą zdasz nie uważając i mówiąć, że matma jest durna. Każdy rozumny człowiek jak nad rozwiązaniem pomysli trochę to je zrobi... Trzeba jedynie mózgiem ruszyć...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.220
Plusy: 10
Posty: 149
Hako napisał(a):
Każdy rozumny człowiek jak nad rozwiązaniem pomysli trochę to je zrobi... Trzeba jedynie mózgiem ruszyć...
Otóż to.
Ja matmę lubię i nawet zdecydowanie bardziej niż polski czy historię xD Uczyć się jej nie za bardzo trzeba - wystarczy zrozumieć... Z trudnością, lecz rozumiem tych, którzy jej nie lubią i traktują matmę jak 'przekleństwo'.
Ishido napisał(a):
Oj, zgodze się z poprzednikiem. Po co w życiu jest matematyka. Może tylko inżynierom, czy też innym, którzy budują. Lub tym, którzy idą do sklepów kupić broweczka, czy coś w tym stylu . Mi w sumie wystarczy do szczęscia samo dodawanie, odejmowanie i tym podobne rzeczy, po co reszta, te prawa pitagorasa , talesa i inne ( a moze to twierdzenia byly?)
Ja jednak wolę wiedzieć więcej niż tacy co używają matmy tylko do liczenia szmalu na browarce xP Że tak powiem : sprawia mi to satysfakcję ;p
Goji55 napisał(a):
(no i jeszcze z muzyki)
Też mi to ciężko zrozumieć...

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
Po co w życiu jest matematyka. Może tylko inżynierom, czy też innym, którzy budują.
A po co mi geografia, informacja jak powstają lodowce, i inne bzdury?
Z liceum prawie nic mi nie jest od razu potrzebne, ale przecież czegoś trzeba się uczyć

Ishido napisał(a):
Jednak, jezeli dostane sie na moje ulubione studia, po uprzednim zdaniu wszystkich matur, matematyka bedzie jednym z najwazniejszych przedmiotow przynajmniej na pierwszym roku
Masz odpowiedź o_o

Jouu Waidaa napisał(a):
o_OMGotenks napisał(a):
Albo taka ciekawostka indukcyjna. Jak wielu ludzi czekających na przystankach uważa, do autobusu zawsze zmieści się jeszcze jedna osoba. Ile osób zmieści się w autobusie?
Pasażerowie + kierowca?
Nie. Wszyscy ludzie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wiecie co, napisałem najlepiej z klasy sprawdzian z całego roku. Dostałem 4 . Incredible. Tym samym mam 3 na koniec roku . Najlepsza ocena na świadectwie z matematyki odkąd skończyłem podstawówkę .

ps. Gotenks, pewnie jesteś dumny .
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
ruszyć mózgiem [ ort! ] , przyda sie w życiu
mi sie wydaje że nie , bo zobacz ja mówie o tych równaniach , co jest kompletnie niepotrzebne , wystarczy że wiesz jak sie dodaje , mnoży dzieli i odejmuje i jest git

tak dalszych zadań typu równania i te jakieś V+ab czy cos to niech się uczą ci co hcą zostać profesorami...
ja chce zostać Komandosem i nie sądze by takie rzeczy [ ort! ] mi się przydały
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
No normalnie nie znoszę matematyki ... dobrze że jej już na studiach nie mam. Ale na pierwszym roku miałem i oblałem. Musiałem wziąć warunek i poprawiać na drugim roku.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ruszyć mózgiem [ ort! ] , przyda sie w życiu
mi sie wydaje że nie , bo zobacz ja mówie o tych równaniach , co jest kompletnie niepotrzebne , wystarczy że wiesz jak sie dodaje , mnoży dzieli i odejmuje i jest git

tak dalszych zadań typu równania i te jakieś V+ab czy cos to niech się uczą ci co hcą zostać profesorami...
ja chce zostać Komandosem i nie sądze by takie rzeczy [ ort! ] mi się przydały
Te.. komandos..
Nie wiem, czy jesteś głupi, czy może Ministerstwo Edukacji zmieniło definicję słowa "mądry"...

Nie ma to w tej chwili większego znaczenia.
Chodzi o to, co już Ci raz powiedziałem- jeśli nie masz nic do napisania, poza stertą totalnych bzdur, których na dodatek nie da się czytać bez odruchu wymiotnego(to naturalnie przez wzgląd na ich powalający poziom intelektualno-gramatyczno-ortograficzny), to nie pisz nic.
Ostatnio sięgnąłeś dna. Teraz to już pędzisz windą do góry tylko po to, by wejść na drabinę, z której będziesz mógł zastukać do całej reszty forowiczów od spodu. Jeśli pewne rzeczy wciąż uciekają twojej uwadze, to mam propozycję- przeszczep sobie mózg. Tylko kto chciałby się z Tobą zamienić? Może wiewiórka? I pamiętaj- ludzi z mózgami wiewiórek do komandosów nie biorą. Ale zawsze możesz dostać angaż na planie filmowym Gumisi. To droga, która powinieneś zmierzać.

Dobra rada- nie lekceważ moderatorów.
I jedno pytanie, które nie daje mi spać. Jak można mieć zagrożenie z muzyki?


A co do samego tematu. Matematyka jest jedyną nauka, która pozawala człowiekowi poznać to, co niepoznane. Badania wszechświata bez matematyki, to czysta iluzja, zgadywanki. Matematyka i jej prawa, które zdają się być bardziej uniwersalne niż prawa fizyki, jest współcześnie jedyną szansą odkrycia wielkości wszechświata. Jak już kiedyś pisałem- matematyka to zdecydowanie nie moja dziedzina, bo jestem humanistą. Ale sama, jako nauka, zwyczajnie mnie fascynuje.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
taki offtop teraz ;p

Dai Kaiosama napisał(a):
Jak można mieć zagrożenie z muzyki?

Można, mi to osobiście nie groziło bo miałem z muzy 5 , ale taki jeden kumpel był z tego zagrożony. Wystarczy nie odrabiac pracy domowej, nie nauczyć się paru piosenek na pamięć i olać pare sprawdzianów

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co do Matematyki przyznam się, że nie jestem asem z tego przedmiotu, ale staram się ażeby właśnie z Matematyki sobie podciągać oceny, bo w późniejszym okresie będzie to ważny przedmiot i jeżeli jakiś materiał zawalę będzie to się za mną ciągło aż do studiów . Co do samego przedmiotu, może nie jest moim ulubionym przedmiotem, ale na pewno umiejętne użycie jego zasobów pomoże mi potem w przyszłości.

Goji55 napisał(a):
ruszyć mózgiem [ ort! ] , przyda sie w życiu
Nie widzę, żebyś nim "ruszał" .
Goji55 napisał(a):
kompletnie niepotrzebne
Wszystko jest potrzebne... Nie wystarczy sama umiętność mnożenia, czy dzielenia, ale również umiętne wykorzystanie swoich nabytych umiętności na danych przykładach.

Goji55 napisał(a):
ci co hcą zostać profesorami...
Tobie na pewno to nie grozi
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nie no po prostu musiałem w końcu stworzyć ten temat.... długo nie wytrzymam jak nadal będę te bzdury oglądać i nie mieć wytłumaczenia na pytanie "dlaczego tak jest?".

Jest super pytanie: dlaczego ludzie są z matematyki tacy tępi i ograniczeni? To jest pytanie w tym temacie bo nie wiem jak to innaczej wyrazić... Co ci ludzie wynoszą ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum ... chyba tylko tabliczkę mnożenia i jak się dodaje. Kumpel jest tępy z matematyki... no i wymyślił sobie, że pójdzie na wydział mechaniczny a tu jest połowa przedmiotów jakoś powiązana szczególniej z matamatyką, no najmądrzej nie postąpił ale jak ktoś robi przed całą grupą tak:
Obraz
No tak.. wszyscy się wtedy z tego śmialiśmy. Ja to wczoraj opowiedziałem kumplowi to mi powiedział że wynik jest 1/S. No kuźwa co za naród. Jak można licznik z licznikiem skracać To są maxymalne podstawy. Ja nie oczekuję od ludzi że będą robić całki, macierze, funkcje wielu zmiennych czy pochodne ale rzeczy z 5 klasy podstawówki(sprawdzałem to) powinny być znane, ja nie wiem jak ci ludzie poprzechodzili gimnazja i licea. Inny kolega - wyciągnij Ig przed nawias:
Obraz
Człowiek stoi 10 minut przy tej tablicy i nie wie..... Fizykowi mało brakowało a by mu bombkę sprzedał ze złości jak można coś komuś wpajać do głowy i nic... jakby kumpel dostał w twarz i upadł to bym go chyba jeszcze butował....

I niech mi ludzie nie piszą, że to wszystko jest wina nauczycieli/nauczycielek z gimnazjum czy liceum... bo to jest g prawda. Wina wg mnie leży po stronie uczniów którzy g robią aby nadrobić zaległości a traktują praktycznie najważniejszy przedmiot jak np Historię - ZZZ i tyle ...
Matematyk do jednego z kumpli(przy wszystkich): "Pan XXX jest dobrym studentem. Dobry student... ale antytalent z matematyki" i brawo dla doktorka!
Mi się wydaje że albo ludziom się nie chce albo mają prawe półkule mózgów nie rozwinięte...
No kuźwa ale przecież ci ludzie mieli to wałkowaną matmę przez 8 lat (nie licząc 1-4 podstwówki) co daje 60x9= 540 godzin!!! co daje 22,5 dni matmy bez przerwy.... i ludzie ułamków nie potrafią skracać czy przed nawias wyciągać...

Jak to mówią tibijczycy rzal.br

Pozdrwiam

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Matematyka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook