Forum Dragon Ball Nao

» Linkin Park vs Metallica :)

Strony: 1, 2  

Który zespół jest wg Was lepszy :) ?

Który zespół jest wg Was lepszy :) ?
Linkin Park 62,50% 5 62,50%
Metalica 37,50% 3 37,50%
Wszystkich głosów: 8
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Heh,no wlasnie zawsze mnie zastanawialo,ktory zespol w oczach (a moze raczej uszach ) sluchaczy jest lepszy ?,legendarna Metalica czy młody aczkolwiek wybitnie uzdolniony Linkin Park ? Czekam na wasze opinie,moja jest jasna :Niech zyje Linkin Park,niekwestionowany mistrz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Errr, no co to za pytanie ?! Oczywiście że Linkini Metallica tez niczego sobie, muzykę komponują baaardzo fajową, chociaż nie całą Bo np płyta Saint Anger jest kompletnie do niczego jak dla mnie. Miejscami brzmi to tak jakby ktoś skakał po perkusji, bez składu i ładu...
A LP? Moje ulubieńce, zaczynam i kończę każdy dzionek, od jakiejś ich piosenki Mają zdolności do mieszania stylów muzycznych, także ciężko ich zakwalifikować do jakiegoś rodzaju.
I jakby nie było Reanimation wymiata
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
nic z tych rzeczy, ale w ostatnim wypadku linkin park za wspolprace z jay-z. a jezeli chodzi o takie rockowe rzeczy to Korn, bo duzo kolaborowali z roznymi raperami zaczynajac od xzibita, konczac na ice cube .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja zdecydowanie jestem za Mettalica. Powiem tylko, ze te dwa zespoly graja zupelnie inna muzyke, wiec nie ma co porownywac... Bardzo nie lubie hip-hopu, a LP niestety blisko do nich...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Taa jasne LP i hh

Osobiscie preferuje LP , ktos mi te lubosc zaszczepil w serduszku XD nie Łasica? Po za tym lubuje sie w sluchaniu POD i U2.
Ale Linkini wymiataja . Teksty piosenek poruszaja, a muzyka przerywa blogie sny po sluchaniu ballad
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Oprocz ostatniej przerobki Numba z Jay-z niewidze w nich ani kszty z wykonawcow HH .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Auto napisało, a nie napisał(a):
Taa jasne LP i hh
LP to nie hiphop, ale Chester i reszta nieco z tego stylu czerpią.

Namek_Warrior napisał(a):
Oprocz ostatniej przerobki Numba z Jay-z niewidze w nich ani kszty z wykonawcow HH
Collision Course, do moich ulubionych nie należą, ale co LP to LP
A co do piosenek, do których zaczerpnęli z HH to np. "ENTH E ND", "X-ECUTIONER STYLE" i "H! VLTG3" (wszystkie z Reanimation).
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
linikinom blisko bo jeden z nich rymuje, ale porownujac to do prawdziwych raperow to cienko ;] jezeli ty mowisz, ze ich teksty sa piekne, to ty nie słyszalas tupaca, a mowilas, ze kiedys go sluchalas i sie nie spodobaly... czy ty aby na pewno [ ort! ] rozumiesz angielski ?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Powiedziec Ci cos juz tak poza tematem,gdyz zeszlismy na obrzeze wykonawcow HH,nigdy nie rozumialem fenomenu Eminema,myslalem sobie ze koles bluzganiem i glupimi rymami zyskuje sobie "innych" ludzi.Ale jednak kiedys przez przypadek,zaczelem sie przysluchiwac Toy Soldier,o tym o czym spiewa,jak pragnie wyrazic uczucia,zdalem sobie sprawe ze stara sie cos wyrazic wladza swojego kraju poprzez "dosadne" slownictwo i dopiero wtedy zczailem sens HH,tego prawdziwego ,kiedys to by bylo nie do pomyslenia ja i Eminem ehh a dzis,bez Mockbirda,Toy Soldier,Just Lose it nie moge normalnie funkcjonowac w czasie dnia, o co chodzi? Zanim kogos odrzucimy,a tak najczesciej jest w przypadku wykonawcow HH starajmy sie zczaic o czym spiewaja i wczuc sie w to,bo to moze naprawde diametralnie zmienic nasze zdanie o z pozoru "beznadziejnych" wykonawcach

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
jezeli chodzi o eminema, jest to najlepszy bialy raper na swiecie moim zdnaiem ;] swietnie sklada rymy, ma swietna technike ;] umie tworzyc kawalki zabawne, spokojne, byly nawet piękne utwory dla córki jezeli wy uwazacie eminema za durnia, ktory nagral just lose it i udaje tam idiote to niezli jesttescie., rap dzieli sie na poezje, gangsta rap, funki i inne. i jest to najlepsza muzyka pod względem przekazu ;]

2pac - keep ya head up - posluchajcie to i pomyslcie nad waszymi pogladami na rap
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zgadza sie ten "miesniak" wie dobrze jak pisac znakomite piosenki,jest po prostu [ ort! ] genialny w swoich tekstach,nie to jak np 50 cent,chodz i jego Candy Shop bylo fajne .Z czarnoskorych wykonawcow HH lubie takze Xzibita za jego nieodparty urok i fajne teksty oraz bity

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
eMate napisał(a):
jezeli ty mowisz, ze ich teksty sa piekne, to ty nie słyszalas tupaca, a mowilas, ze kiedys go sluchalas i sie nie spodobaly
Eee, to jest do Megane czy do mnie...? Bo to ja słucham często 2Paca, a to ona napisała, że teksty piosenek LP poruszaja (z czym się zgadzam bo to prawda).

A co do 2Paca, nikt tu nie mówił, że jego teksty nie poruszają. Bo takie, dajmy przykład Dear Mama, Ghetto gospel (śpiewanym z Eltonem Johnem), czy choćby Pain, należą do bardzo działających na słuchacza. Przynajmniej w moim odczuciu. Zresztą sam o tym dobrze wiesz, skoro go tak ubóstwiasz

A co do Eminema, to:
Potem zaś napisał(a):
jezeli wy uwazacie eminema za durnia
...ja nie uważam i nigdy nie uważałam. Nie oceniam czegoś czego nie znam.Jego tekstom się kiedyś już przysłuchiwałam, jedne są gorsze inne lepsze. Ale on stara się śpiewać o życiu, jego, że tak powiem brudach i dosadnie nas o nich informuje. Nie lubie jego muzyki, z tego względu, że mi po prostu [ ort! ] nie podchodzi ten styl i tyle.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ok, pomylilem sie. myslalem, ze ty to napisalas. bardzo przepraszam
ghetto gospel, dear mama, pain - hmm. life goes on - najbardziej uczuciowy kawalek jaki slyszalem w zyciu ;] zreszta jego plyta "me against the world" to najwieksze poetyckie dzielo w histori tej muzyki ;]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
MEttalica to klasyka, moim zdaniem czas na nią niech ustąpi młodszym czyt. chociażby Linkin Park.
Linkin Park > Mettalica <-- sry n0 bonus

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
2Paca sluchalam teksty sa dobre lecz mnie nie poruszaja (no jaka ja nieczula jestem ) i owszem rozumiem angielski dosc dobrze
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Osobiście słyszałem only "Gheto Gospel" i nie wpadło mi jakoś w ucho. Nie lubie 2paca muzyki(w ogóle [ ort! ] tego typu nie lubie, pop <-- dobrze mówie?)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ghetto gospel jest cienkie moim zdaniem. slaby bit, choc tekst daje rade. ale kawalek ponizej sredniej. i jezeli nie slyszales innych kawalkow nie masz co sie wypowiadac. a co do popu - wiem, ze chciales urazic rap porownujac do popu, ale ci nie wyszlo rap to bardziej ambitniejsza muzyka...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
eMate napisał(a):
ghetto gospel jest cienkie moim zdaniem. slaby bit, choc tekst daje rade. ale kawalek ponizej sredniej. i jezeli nie slyszales innych kawalkow nie masz co sie wypowiadac. a co do popu - wiem, ze chciales urazic rap porownujac do popu, ale ci nie wyszlo rap to bardziej ambitniejsza muzyka...
Może nie mam prawda wypowiadać się jak nie słyszałem, ale nie wiedziałem jaki typ muzyki śpiewa 2pac więc sry jeśli to nie pop a rap...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Linkin Park ma energie, przebojowosc. Metalica, zas ma to brzmienie i na stale zapisala sie na kartach historii dzieki temu. oba zespoly sa zawaliste

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Bez wątpliwości LP, najlepszy ich kawałek to "In the end". szczególnie [ ort! ] lubie
słyszeć LP w teledyskach DB.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Linkin Park vs Metallica :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook