Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Super #17

Strony: 1, 2, 3  
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Mój pierwszy topic na tym forum...
No dobra - co sądzicie o najpotężniejszym androidzie jaki kiedykolwiek został stworzony - Super #17?
Moja opinia - spodobał mi się jego wygląd kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy. Spodobała mi się też jego ogólna postawa, jego bezinteresowność kiedy drużyna Z go atakowała a on nic sobie z tego nie robił i jego beztroska. A także jego ataki - Thunder attack i ten czarno biały promień, którego nazwy zapomniałem . Ogólnie mówiąc - android nie tylko najsilniejszy, ale także najfajniejszy.
Btw - śmierć Super #17 należy do moich ulubionych
Czekam na wasze opinie

Bomba di luce!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
spoko koles, ale za krotko trwala jego saga. dobrze walczyl, ale do bardziej zapamietanych wojownikow go nie zalicze ;]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A mi z kolei nie zabardzo spodobal sie jego wyglad,zwlaszcza te odchylone do tylu wlosy z jednym sterczacym z przodu,duzo bardziej wolalem normalnego C-17,co do walki,nom byl naprawde niezly,moze nawet moglby spokojnie powalczyc z Li-Shenronem(chodz to tylko spekulacje)

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Super 17 byl spoko
byl silny i mial fajny wyglad i za to go lubie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
eMate napisał(a):
spoko koles, ale za krotko trwala jego saga. dobrze walczyl, ale do bardziej zapamietanych wojownikow go nie zalicze ;]
Tak to byl spoko wojownik, ale zgubiła go pewność siebie >.<
Zresztą to samo stało się z C#17 podczas Cell Saga.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
Był niezły, ale za szybko pokonany, jego saga powinna trwać o wiel dłużej, taka siła nikt go nie mógł pokonać a tu nagle taki Goku na 1 poziomie.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Jeszcze fajna byla scenka z super #17 jak on powstal i ogladal swoje cialo a oni tak go lali i nic mu nie bylo a ni jednej rysy nic to byla fajna scenka
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Brzyyyyyyyyyyyyyyyydal!!!Ale dowalić potrafił!Z androidów to taaak to był ciężki ...w walce(i nie tylko)
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
Tak,super #17 to równy gość!Szczególnie jego druga forma super #17.I wcale nie jest brzydalem moja droga Chibi Pan!Jest najprzystojniejszy z androidów(mówie to do wszystkich pań).
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadzam się z Chibi_Pan. Super 17 miał taki wredny wyraz twarzy. Osobiście wolę zwykłego C17. Muszę też przyznać, że był bardzo silny i bochaterowie mieli z nim problem (z super17)

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Gość
Ziemianin
Ziemianin


Super 17 był mojim ulubionym bohaterem.Był bardzo silny ale szkoda ze tak szybko zostało pokonany Pozdro
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
On był super!!! Ale podobało mi sie to jak go załatwił Goku C 18 nawalała pociskami KI a goku zrobił technike Pięść Smoka tak to przynajmniej było przetłumaczone na polski

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Super17 był po prostu super ,fajny wygląd i w ogóle [ ort! ] spox
Szelong Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
super 17 jest taki sobie ale lubie jego atak np. Thunder attack
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
To zależy w jakim znaczeniu był brzydki bo jako facet to może i tak ale jako przeciwnik to był super , tylko za krótko, zawalili sprawe twórcy DBGT.

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Super 17 był taki sobie. Za to C17 w zwykłej formie jest przystojny. A jeżeli chodzi o siłe walke i zachowanie to..... nie mam żadnych zarzutów

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez edhel: 29.09.2005, 18:06
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No co tu dużo mówić... Super #17 to kolejny niepotrzebny błąd zacofanej i komercyjnej serii zwanej DB GT. Wycudaczony (loool, czego to oni mu nie wymyślą, potrafił pochłaniać energie całym ciałem... I to nawet ze zwykłych ataków fizycznych -_-'). Zachowywał się jak przysłowiowy palant. Kolejna głupota... Zwykły Android #17, który wchodził w jego skład stał się nagle nie wiadomo [ ort! ] jak bardzo złym panem. Ooo, ciekawe czemu. Walnął się w głowe i poluzowało się kilka sróbek?? Druga jego część, Hell Android #17... Oczywiście, Dr Myu i Dr Gero jako potępieni i umieszczeni w piekle dostali przy okazji cały zestaw maszyneri, sprzętu itd. by zrobić sobie kolejną maszyne do zabijania i uciec dzięki jego pomocy z piekła wraz z innymi złoczyńcami, a co tam (podobno dostali też klocki LEGO, ale nie zdradzili czy statek piratów czy zamek z rycerzami)...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
No co tu dużo mówić... Super #17 to kolejny niepotrzebny błąd zacofanej i komercyjnej serii zwanej DB GT. Wycudaczony (loool, czego to oni mu nie wymyślą, potrafił pochłaniać energie całym ciałem... I to nawet ze zwykłych ataków fizycznych -_-'). Zachowywał się jak przysłowiowy palant. Kolejna głupota... Zwykły Android #17, który wchodził w jego skład stał się nagle nie wiadomo [ ort! ] jak bardzo złym panem. Ooo, ciekawe czemu. Walnął się w głowe i poluzowało się kilka sróbek?? Druga jego część, Hell Android #17... Oczywiście, Dr Myu i Dr Gero jako potępieni i umieszczeni w piekle dostali przy okazji cały zestaw maszyneri, sprzętu itd. by zrobić sobie kolejną maszyne do zabijania i uciec dzięki jego pomocy z piekła wraz z innymi złoczyńcami, a co tam (podobno dostali też klocki LEGO, ale nie zdradzili czy statek piratów czy zamek z rycerzami)...
Z tego co wiem #17 został w jakiś sposób zahipnotyzowany przez Hell #17.
Co do maszynerii... W piekle znajdowali się inni przeciwnicy, którzy byli maszynami, mogli więc odrywać sobie części ciała. A co to za problem dla kogoś kto stworzył androidy i kogoś kto stworzył Bebiego czy Rirudo z kawałka żelaza zrobić narzędzie? I tak małymi kroczkami jakoś dobrnęli do końca. A ponieważ w zaświatach czas nie płynie, mieli też dużo czasu.
Problemem będzie wyjaśnić jak udało im się stworzyć przejście między zaświatami i światem żywych i jeszcze umieścić Goku w piekle...
A jeśli chodzi o wchłanianie energii całym ciałem - co w tym takiego złego? A dlaczego Cell mógł wchłonić androidy? A dlaczego Buu zmieniał formę gdy zaabsorbował kogoś potężnego? A dlaczego Bebi mógł wchodzić w ciała innych? Bo to były ich atrybuty, i tak samo wchłanianie energi całym ciałem jest atrybutem Super #17. Finito

Bomba di luce!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Yhm, jakoś mnie nie przekonałeś, dalej uważam, że powstanie tej postaci to totalna głupota, piekło w mandze DB nigdy nie było ukazane, a to co wyprawiali tam Dr Myu i Gero to już zupełna głupota -_-'... Wszak miało być miejscem kary, zamknięcia, a nie jakimś miejscem gdzie potępieni mogli sobie chodzić i się obijać itp.

A co to za problem dla kogoś kto stworzył androidy i kogoś kto stworzył Bebiego czy Rirudo z kawałka żelaza zrobić narzędzie? I tak małymi kroczkami jakoś dobrnęli do końca. A ponieważ w zaświatach czas nie płynie, mieli też dużo czasu.
Ach, tak, oczywiście, gołymi rękoma byli w stanie zrobić z kawałka metalu skomplikowane urządzenia, komputery, chipy itd. A prąd bez którego większości maszyneri nie działa też pewnie mieli... Może Gero trafił do piekła z jedną baterią w kieszeni? Yhm, tak to musi być to...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ta z Duracellem,bo on pociagnie wiecej niz wiekszosc bateri

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Super #17
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook