Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony film

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piszcie tutaj, jaki film się Wam najbardziej spodobał (albo kilka filmów)...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Poza filmami DB oczywiście, to moim ulubionym jest "Ostatni Mohikanin". Jest to ekranizacja książki mojego ulubionego autora więc chyba nie muszę wyjaśniać czemu mi się podoba Ponadto za dobre filmy uważam: "Władcę pierścieni" i "Foresta Gumpa"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja lubie wiele filmow, ale do tych lepszych zaliczam na przykład 'Matrix', 'Godzilla' (japońska tylko i wyłącznie), 'Wladca Pierscieni', 'Obcy' (wszystkie części) i komedie w stylu 'Naga Broń'...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
ja takze jestem fanem dobrej Komedii, Matrixa (najbardziej 1) Władcy. Ale nie pogardze pożądnym horrorem. Co do japońskich filmów to się nie wypowiadam bo widziałem może dwa.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
yhh oczywiscie ze oprocz DB, to wymiata Blade (I, II,III ), 5th Element, Matrix, Obcy...Niegrzeczna Uczennica .. ups to nie jest odpowiednie miejsce na film tego typu wiekszosc filmów z Westleyem Snipsem , Edim Murphym i Brusem Wilisem ... natomiast nie cierpie flimów typu 1 na całą armie i ten jeden oczywiscie wygrywa ...
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Władca Pierścieni wymiata. Cała trylogia jest znakomita (troche szkoda,że część wątków z książki została pominięta ,ale wiadomo, film to film)
Buu
Ziemianin
Ziemianin
Buu
Dni na forum: 7.032
Posty: 6
Skąd: 3Miasto
Taak... nie ma jak to dobry horrorek... Nie byłabym sobą, gdybym nie oglądała jakichkolwiek brutalnych filmów związanych z oddziałami specjalnymi, komandosami itp. Ale miło jest tez się pośmiać przy komediach np. z Louis'em de Fuinnes
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.032
Posty: 11
Skąd: Wrocław
wlansie..horrorki :D krzyk wymiatal.. ale tylko jedynka..potem oklepany watek dwoch mordercow juz sie tak nie sprawdzil :p

a co do innch filmow to "dirty dancing 2" kubanskie rytmy + Diego Luna + koncowka tego filmu.. ah.. dawno sie tak nie wzruuszylam :D

pozdro :]
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
apropo horrorkow to polecam The Ring ten film kosi, jak ktos chce "kupic" w p2p to w sumie polecam wersje org. czyli japonską, mniej ocenzurowana niz USA

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja ogladalem Ring i Ring 2 japonskie i amerykanskie. Jakby co, to czasem na Canal+ puszczaja...
Kupilem sobie niedawno nawet ksiazke Ring, na ktorej podstawie powstal film...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Osobiście mogę wam polecic "Braterstwo wilków" - wymiata wszystko. jest to super extra odjazdowe cudo
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ooo ta Braterstwo wilkow tez dobry film, ale wszystkiego nie wymiata.. np. DBZ Movie 13

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Oglądałam wczoraj w nocy "Nocne zło" opowiadające o jakimś czymś pomiędzy wampirem a goblinem. I to coś latało po lotniskach zabijając wszystko na swojej drodze. Okropność.
A potem musiałam wejść po schodach (po ciemku!!!) do własnego pokoju... Rany boskie już w połowie myślałam że umrę na zawał...
Nigdy więcej horrorów!!!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh ja wczoraj oglądałem jakiś film dla odmuzdzonych .... na polsacie .. to bylo cos o uczniach, poddanych jakims testom w jakims tam budynku gdzie byl duch... mowie wam az cos sie na mózgu [ ort! ] robi ;/
------------------------------------------------------
łasiczko ciesz se zze nie jestem twoim bratem bo zawał murowany, na pewno bym byl juz u gory, i by bylo buuu

END
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Szeregowiec Ryan
The Ring
Wszystkie 3 części American Pie
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Laleczka Chucky, dwie pierwsze części są po prostu świetne, chociaż to bardzo stara data.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh, ja ostatnio mam jazde na dobre filmy wiec tak : American History X, Texanska masakra pilamechaniczna, Saw, Cellular, ... a reszty nie chce mi sie pisać

END
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Dragon Ball, Constantine, Van Helsin, X-Men 1/2, Matrix, Władca Pierścieni1/2/3, Mumia, Shrek1/2, Pod presją, Krótka piłka, Dracula, Dracula 2000, Zielona mila. To już chyba wszystki moje ulubione filmy:)

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Football FACTORY<za angielski futbol>
Królowa Potepionch<za muzyke i klimacik>
Gang Olsena< za te ich rozkminy>
Chłopaki na Ibizie<Gałka Paul>

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Moje ulubione filmy to wszystkie cześci DB oraz: Matrix,Chał Hai (czy jakoś tak), Blair witch project , Exorcism the beggining , Chronicles of the riddick.. i wiele wiele innych.

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook