Forum Dragon Ball Nao

» [PC] Dragon Ball Mugen ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2

Który Mugen jest najlepszy?

Który Mugen jest najlepszy?
Mugen 1,61% 1 1,61%
Mugen 2 46,77% 29 46,77%
Mugen 3 (Millenium) 14,52% 9 14,52%
Mugen GT 3,23% 2 3,23%
Mugen vs Capcom 3,23% 2 3,23%
Mugen 2005 30,65% 19 30,65%
Wszystkich głosów: 62
Szaman-x
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Posty: 3
Mugen jest wedug większosci fanow DB najlepszą serią bijatyk. Chociaz grafika niczym specjalnym się nie wyróżnia Mugena cechuje ogromna grywalność i dużo opcji trybów gry, chociaż by: story, 1 vs 2, 2 vs 2, 2 vs 1. Rózne typy combosów i specjalnych technik. Każda postać w Mugenie ma różną siłę, więc jej ciosy zabierają inną ilośc życia. Każda postac ma też różną liczbę Hp (hit points). Inna jest także szybkość. Nie ma tutaj narzuconego stylu walki i naciskając kilka guzików postać robi całego kombosa, jest tu możlwiośc kombinacji, kilkunastu ciosów i kamehameha co daje naprawde świetny efekt końcowy.

Dragon ball Mugen 2

* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Dragon ball Mugen 3

* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Dragon ball Mugen 4

* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Dragon ball Mugen 2005 Edition

* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Mam tą gre. Myśle że jest fajna. a najbardziej lubie się bić Majn Vegetą SSJ2 jest najlepszy i najszybszy. Lecz ta gra ma wady. Jedną z nich jest bardzo słaba grafika. Denerwuje mnie w Mugenie że nie ma obrażeń np: Sango mocno uderzy Vegete a jemu nawet krew nie leci. To jest głupie. Ale ogółem gra mi się podoba
Szymex
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.128
Posty: 6
A znasz może link aby ściągnąć Mugen 2007?
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Kiedyś chodziłem do kawiarenek internetowych grać w Mugena
Dobra gra żeby sie wyżyć na klawiaturze
Pamiętam jak grałem z bratem to na ' pałe' naciskałem klawisze i zawsze wygrywałem . Polecam tą strategie dla początkujących heheh potem już sie gra jak sie powinno.

Mugen świetna bijatyka żeby zabić trochę czasu .
W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo wymagający.

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
andran89
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.962
Posty: 5
ja mam mugen 2007 nie za ciekawy nie za trudny najlepszy i tak jest MUgen 2
Jason666 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.693
Posty: 3
Skąd: Kraków
ja umiem zrobić genki dama son goku, makankosappo piccolo i cellami, kamehameha 10 stopnia son goku i przemiany. najbardziej mi się podoba atak kończący (cios ostateczny) trunksem. tłucze kogoś teleportuje sie zaamienia sie w ssj i naparza sie z kims później robi burning attack . szkoda że nie ma ussj.a w której części był ssj5 son goku? chyba w 2007 prawda?
lopads
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.612
Posty: 1
ja se sciagam 2005 mam nadzieje ze jest spoko a zrestza jestem nowy tu wiec elo all
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Moją ulubioną częścią jest Mugen 2005. Podoba mi się grafika, dobra grywalność postacie i ta muzyczka w menu rozwala mnie. Lubię też część 2. Ma swój klimat i równie dobrą grywalność. Nie pogardzę również każdym innym Mugenem.
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Mugen 2 rządzi Dużo zajefajnych postaci, kombosów. Po prostu super
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dragon Ball Mugen 2 jest najlepszy, pierwszy jaki pamiętam że grałem u siebie, wcześniej grałem w 1 u syna koleżanki mojej cioci ;p trochę poplątane, ale ok
podobało mi się, i przypadło do gustu pewnie dlatego, że to pierwsza gra DB, to było coś! Potem graliśmy w podstawówce w Mugena z kolegami na informatyce no i to właśnie był z tego co pamiętam Mugen 2
chimirr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.527
Posty: 1
Magena 2 chodzi na viscie ? ?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


chimirr napisał(a):
Magena 2
nie znam takiej gry
lopads napisał(a):
ja se sciagam 2005 mam nadzieje ze jest spoko a zrestza jestem nowy tu wiec elo all
elo elo itd. trochę spóźnione, ale co tam
SSJ Gurun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SSJ Gurun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.529
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Ja w mugena 2005 pogrywam . Kiedyś dawno temu z bratem w tą część grałem i też "na pałe" wciskałem wszystko ale jaka była radocha jak coś fajnego wyszło!! :p A Mugen 2 już 2 razy pobrałem i mi nie chce chodzić.
ISSiJDO Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 2.932
Ostrzeżenia: 2
Posty: 20
Witam.

Chciałbym porozmawiać o grze na PC-tak (pierwszej takiej) Dragonball. Czyli Mugen seria 2-ga. Gra jest/była bardzo sympatyczna w stylu Mortal Kombat 2 i 3-ki. Pierwsze wrażenie jakie robi ta gra, to intro z muzyką. Czyli wybrane sceny postaci z DBZ np. Goku SSJ2 czy majin Vegeta albo Trunks z przyszłości... Frezer Komurczak Buu Gohan Mistyc Kaioshin i wielu innych. Są to sceny, a raczej sekwencje postaci DBZ. Muzyka nostalgiczna klimatem DBZ. Dość skomplikowane, do wykonania triki jak to w grach, jak sięgam pamięcią Walki odbywały się przy użyciu tych samych układów non top, oczywiście jeśli było ciężko. Jakie są wasze wrażenia o tej grze ?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [PC] Dragon Ball Mugen
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook