Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
My tu o bebi nie mówimy. Vegeta zawsze był sobą, skryty, tajemniczy. Zaskoczyła mnie jego zmiana w stosunku do Ziemi, do mieszkańców.
Po sadze z Frezerem, diametralnie zmieniał się na lepsze i to mi się podobało bardzo.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A mnie Vegeta oczarowal calym swoim kunsztem,podczas przemiany w Majin woah ta moc,charakter i nienawisc ,a jednoczesnie przyjazn i chec poswiecenia sie dla rodziny,piekna postac po Piccolo chyba moja ulubiona

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
No byl fajny Vegeta mi sie podobal w formie bebi vegeta byl ekstra te siwe wlosy i takie czarne kreski ekstra
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Vegeta mimo swojej przemiany w Majin nie zapomniał o Ziemi, widać po poświęceniu, gdy wybuchł aby zabić Fat Buu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
MajinVegetaSSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.811
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Vegeta jest najlepsza postacia z DB:] troszke denerwuje mnie to ze zawsze jest troszek slabszy od goku no ale coz zawsze musi byc ktos silniejszy no coz ale to vegeta jest ksieciem:] najlepiej prezentowal sie jako Majin! jednym slowem vegeta rulez!!
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
najlepszy byl na poczatku Dbz wczasie inwazji na Ziemie
jednak fajnie bylo patrzec jak sie zmienia

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Vegeta nie jest postacią ani złą, ani dobrą on jest po prostu [ ort! ] neutralny. To osoba, która straciła rodzinną planetę i musiała tułać się po galaktyce. Jedyną rzeczą która broniła go przed załamaniem nerwowym była jego duma. Może tego nie okazywał, ale na pewno [ ort! ] kochał swoją rodzinę i Ziemię, która go przygarnęła. Pod względem psychologicznym to moja ulubiona postać w całym Dragon Ballu.

Bomba di luce!!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Vegii jest ciekawą osobistością. Prubował grac bad boya, lecz potem okazał się znośny... Zawsze miał swoją dumę i to go trzymało nawet podczas nawiększej załamki.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 13.08.2005, 18:40
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Vegeta, Vegeta Majin Vegeta SSJ4 wszystkie Vegetki rządzą nikt mu nie dorówna to że zawsze przegrywał nie była jego wina Goku miał jak zwykle zezowate szczęście. Vegeta trenował jedynie intesnywanie z całej paczki DB dlatego jest spoko . Nikt tak jak on nie wsadzał tyle serca do walki jak on(ale oprocz tego serca wkładał także dume i pychę co go zgubiło) <chlip> VEGA rulezzzzzzzz

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Vegeta jak Vegeta dumny i zarozumjały.Mnie wkurzył jeden jego tekst "Uciekajmy to legendarny super sayan pozabija nas wrzystkich" (a go pokonali) puziniej był inny. Ale ogólnie [ ort! ] to był cool
Endru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.801
Posty: 8
Skąd: Kraków
Uwazam ze vegeta jest najciekawsza postacia w calym DB, jego pierwsza walka z Goku, oraz zmiany jego osobowosci w miare uplywu czasu, to prawda jest pewny siebie oraz zarozumialy i pomimo tego ze chcial uchodzic za zimnego bezwzglednego wojownika, bardzo kochal swoja rodzine (proba powsytrzmanie Buu kosztem wlasnego zycia, oraz szarża na Cela gdy Trunks zostal smiertelnie ranny) rowniez jest moj ulubiony bohater gdyz byl wytrwaly i zawsze walczyl do konca, dawal z Siebie wszystko podczas walki, bardzo mi sie podobala jego postawa w filmie The Rebirth of Fusion! w ktorym waliczyli w zaswiatach, rowniez bardoz podobal mi sie w filmie The Return Of Cooler
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 28
Vegeta jest poprodtu kozacki! Ile to razy dzieki niemu wygrywano walki? Wygrana Gohana nad Cellem to rowniez i jego zasluga! Przeciez to on wystrzelil w Cella potezna kule energii KI. Ciekawe czy bez niego Gohan by wygral. Wiele dobrego no jak i zlego uczynil dla przyjaciol i ziemi. Jezeli ktos z was nierozumie jego histori to polecam wam teledysk Linkin Parku - In the End Vegeta's tribute. Chyba tak sie nazywal. Vegeta wiele przeszedl. Najbardziej zdenerwowalo mnie to jak lezal na ziemi po walce z Freezerem na Namek i tak rozmawial z Goku. To bylo nie w jego stylu. Vegeta blagajacy Goku zeby on zabil Freeze? No ale to tylko epizody! VEGETA JEST NAJLEPSZY. Pozdro fani Vegety!

DBZ i DBGT to historia Goku zarowno jak i Vegety

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
piwcio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
piwcio
Wiek: 35
Dni na forum: 6.906
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Vegeta jest najlepszy zawsze go popieram i popierałem to
kozak bez niego songo by dawno umarł i przegrali by npwalka z androidem
wtedy co songo miał chore serce gdyby wegeta nie przyleciał
songo by umarł.
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
mimo że był nieraz chamski to widze że wszyscy go lubią
ja zresztą też

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
Vegeta to cwaniak...lepiej na niego uważać
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Vegeta mial swój niepowtarzalny charakter.Bez niego nie ma Db!

Hero Back
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Bez niego DB było by inne ale nadal by istniało. Jakby nie było Vegety to znalazł by się jakiś inny gościu zbyt więką ilością dumy i wiary w siebie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja osobiscie Vegete lubie za wszystko za to ze byl pewny siebie i w ogole. Tak jak powiedzial Hero : Bez niego nie ma DB ! Zgadzam sie z toba w 100% .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Vegeta według mnie jest najlepszą postacią w DB...
Nie jest cwaniakiem.... cwaniak to ktoś kto nie tylko jest arogancki ale na dodatek nie ma racji w swoich poglądach... robi wszystko na pokaz.... Vegeta taki nie jest...
To idealny wojownik wciąż dążący do doskonalenia swoic umiejętności.
Świetny strateg i niezły kombinator.
I jak by nie było dobry przyjaciel...

Angrenereg Kali The Neftys

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Angrenereg Kali The Nefty: 23.03.2006, 18:22
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Vegeta jest fajny lubie od niego bardziej tylko Gohana więc jest u mie na 2 miejscu a lubie go za jego siłe i wole walki!!!!! ogólnie [ ort! ] jest super
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » [Postać] Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook