Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Najlepszy wynik fuzji

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?
Gotenks 8,70% 8 8,70%
Gogeta 45,65% 42 45,65%
Vegetto 44,57% 41 44,57%
Inny 1,09% 1 1,09%
Wszystkich głosów: 92
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Gogeta zrądzi, ze względu na swoją moc oraz prędkość, a! I jeszcze ze wględu na Big Bang Kamehameha!!!
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.706
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja wybralem Gogete mial charakter i Vegety i Goku, a fuzja byla fajna z wygladu no i Gogeta był bardzo silny .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Posty: 34
Skąd: Toruń
Mi najbardziej do gustu przypadł vegetto jak mozna zapomnieć jego grę w piłke z buu

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Gotti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gotti
Dni na forum: 6.708
Posty: 12
Moim zdaniem zdecydowanie Gogeta co bylo witac w "The Rebirth of Fusion", ta fuzja przesla moje wyobrazenia, jego moc byla wowczas potworna, fakt ze dlugo niemozna bylo jej podziwiac ale to bylo cos pieknego. Przyjal na twarz uderzenie Janemby (ktory wowczas spral na kwasne jablko Goku ssj3) i nawet sie nieugial. Jak to ujrzalem to normalnie
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.642
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Gogeta w filmie 12 zgniołt Janembe tak szybko i tak efektownie pokonał przeciwnika, szczególnie ta moc w pięsci czy jak to się nazywało.

Pozdro
Gokinka22
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.635
Posty: 7
Gogeta i Vegetto - obaj byli fajni. W każdej fuzji trochę się uzupełniali. Ale i tak czy siak tworzyli lepszego wojownika. Chociaż Vegetto nie wykorzystał szansy pokonania Majin Buu bo dominował w nim charakter Vegety, no i w tych okolicznościach im nie wyszło.
Natomiast Gogeta szybko rozprawił się z Janembą bo Goku nie "bawi" się z przeciwnikami tylko daje wycisk i po sprawie. Jednak obaj byli silni, tylko jeden wykorzystał szanse a drugi nie. Cała filozofia. Mimo to głosuje na Gogete ponieważ fajnie wyszło Big Bang Kamehameha.

POZDRQ 4all

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gokinka22: 18.01.2006, 22:53
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.651
Posty: 186
Skąd: West City
Gogeta the best ten jego luzackie podejście do sprawy hehe lubię go za to ze miał charakter goku a vegetto też był spoko ale za sztywny

pzdr all

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
sprawa jest jasna- biorąc pod uwage rodzaje fuzji:
1- nameczańska;
2- fusion dance;
3- potara fusion;
to najlepsze efekty zdecydowanie daje fuzja za pomocą potary.
I wobec tego najlepszym(teoretycznie) wynikiem fuzji powinien byc Vegitto. Można czepiac się jego charakteru, ale z drugiej strony nie można zapomnieć, ż ezabawa z przeciwnikiem(Buu) miała na celu osłabienie go i spowodowanie wchłonięcia w celu uwolnienia Gohana, Piccolo oraz dzieciaków
Poza tym warto pamietać, porównując Vegitto i Gogete, ż eten drugi musiał śpieszyc się walcząc z Janembą- fuzja miała trwac tylko 30 minut, więc o "zabawie" nie mogło byc w tym wypadku mowy. Poza tym role decydującą w tej fuzji pełnił Goku, a w przypadku Vegitto- Vegeta. Stąd róznica charakterów zdawałoby się takich samych wojowników

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 22.02.2006, 17:05
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.610
Posty: 325
Skąd: Mokotow
vegetto mi sie najbardziej podobal wyobrazcie sobie walke gogeta ssj 2 vs vegetto ssj2

pulkarecordzz.phorum.pl
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.616
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja najbardziej lubie Vegetto.... i dla mnie on chciał wyciągnąć przyjaciół z Buu, gdyż inaczej zabiłby go pierdnięciem (lol zart) Zresztą na DBNao macie napisane

Ten który powstał z drugiego połączenia Vegety z Son-Goku. Jest najsilniejszym wojownikiem we wszechświecie. Jego zadaniem było pokonanie silnego Buu. Vegetto mógł zrobić to bez problemu, lecz wolał najpierw uwolnić zaabsorbowanych przez wroga przyjaciół. Więc po krótkiej walce dał się wchłonąć potworowi. Kiedy był już w środku demona, nie wiedzieć czemu rozpadł się na dwóch osobników.


Gogeta też był dobry ale..... No cóż wyobraźcie sobie że spotkał równego sobie przeciwnika Walczy, walczy i........ pyk niema go....tak jak w tym (Ech...) GT. A Vegetto mógłby walczyć tyle co Goku z Freezerem

Tyle !

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.617
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Vegetto A i Gotrunks bo wyglądał prawie jak Vegeta I całkiem misię podobały wpadki jak wyszed im grubasek i chudzielec to było boskie

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
manzdis_13 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.606
Posty: 20
Skąd: Ziemia
Vegetto jest najlepszy mimo że czasem zbyt zarozumiały.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.616
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
producenci wyslali goku gdzies nie wiadomo [ ort! ] gdzie na smoku to dlaczego nie mogliby ich polaczyc z tym i tak by sie seria skonczyla.
po 1. : watpie zeby Vegeta i Goku zdolali by ze sobą wytrzymac w jednym ciele
po 2. : Obydwaj mają zony
po 3. : wyslali goku bo jak by tego nie zrobili to moglibysmy pomyslec ze dalej cos bedzie na pewno [ ort! ]
po 4. : to by bylo bez sensu (polaczenie ich na stałe), poniewaz to i tak by bylo najgorsze zakonczenie serii, a jakby przy tworzniu nie bylo pana Akiry, to by ich pewnie polączyli. a to by bylo naprawde zenujące...

a vracając do tematu to najlepszy Vegetto bo jest inteligentniejszy od gogety.

wyobrazcie sobie walke gogeta ssj 2 vs vegetto ssj2
zeby jeszcze to bylo mozliwe.. po sklonowaniu. chyba ze sobie kupisz figurki tych osób i bedziesz sie bawil ze walczą.

Można czepiac się jego charakteru
tylko niezapomniec ze jest inteligentny

Obraz
PALATIAL REGALIA
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.610
Posty: 325
Skąd: Mokotow
chyba ze sobie kupisz figurki tych osób i bedziesz sie bawil ze walczą

bawic to ty sie mozesz <lol>
a co do tematu dalej popieram ze vegetto byl najsilniejszy .. nawet silnieszy od gogety ;D
jak sadzicie vegetto zdolalby osiagnac ssj3? a jak jzu to czemu go niewykozystal

pulkarecordzz.phorum.pl
nymeria Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nymeria
Dni na forum: 6.575
Posty: 24
Skąd: Druga strona lustra...
Moja odpowiedź będzie tendencyjna - Vegetto choć Gogeta też był niczego sobie ^-~

PS.
chyba ze sobie kupisz figurki tych osób i bedziesz sie bawil ze walczą
Ja bym chetnie pobawiła się takimi figurkami, ale nie takimi z bazaru z napisem 'made in china' tylko profesjonalnie wykonanymi - gdzie takie kupić???!!!

Ubrana w strój topielca
pochylam się nad taflą wody
noc cicho rodzi gwiezdny pył
trace równowagę
niknę w odchłani
boginii ukradła mi sny...
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
...Ja bym się pobawiła jak by były naormalnych rozmiarw i by nie były twarde...

Obie fuzje były fajne... ale Vegetto był lepszy:D ( i ładniejszy (...no ale może za szczelnie poubierany...))


jak sadzicie vegetto zdolalby osiagnac ssj3? a jak jzu to czemu go niewykozystal
Albo mogł... albo nie, ale jeśli mogł to weźmy pod uwagę, że nasi milusińscy lubią się bawic... i może zwyczajnie nie zdążyli wyewoluowac:D

Angrenereg Kali The Neftys
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wedlug mnie najciekawszy jest i ogolnie najlepszy jest Gogeta ze wzgledu na swoje umiejetnosci techniczne no i oczywiscie sile. Pokazal nam nieco (co bardzo mi zaimponowalo) przy walce z Janemba. Byl wprost niepokonany. Podoba mi sie w nim jego głos a takze tekst: "Nie jestem ani Goku ani Vegeta, jestem by cie zniszczyć !"

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Vegetto A i Gotrunks bo wyglądał prawie jak Vegeta I całkiem misię podobały wpadki jak wyszed im grubasek i chudzielec to było boskie
Właśnie Vegecie i Goku też raz wyszedł grubasek maznąc po bokach fioletowym sprejem i masz swojego drugiego ulubieńca...
Ale jak sobie przypominam te fuzje... boże ja bym się wtedy zupą udławiła!

Angrenereg Kali The Neftys
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.616
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
yyy.. chyba juz pisałem w tym temacie? niepamiętam e.. to napisze jeszcze raz ! Vegetto - silny, więcej ma z jednego z moich ulubieńców (Vegi ), fajny w wyglądu, inteligentny i dla mnie lepszy od Gogety. irytowało mnie tylko to, ze sie bawil zamiast walczyc na serio.
pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
irytowało mnie tylko to, ze sie bawil zamiast walczyc na serio.
Czyli robił dokładnie to co Kakarotto i Vegeta osobno z resztą ich fuzja w seri GT miała więcej pecha... nic tylko sobie w łeb strzelic... zawsze powodem ich klęsk (zwłaszcza Vegety) jest bawienie się wrogiem...

Angrenereg Kali The Neftys

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Angrenereg Kali The Nefty: 08.04.2006, 17:35
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Najlepszy wynik fuzji
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook