Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Najlepszy wynik fuzji

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?

Ktory wynik fuzji jest wg Was najlepszy?
Gotenks 8,70% 8 8,70%
Gogeta 45,65% 42 45,65%
Vegetto 44,57% 41 44,57%
Inny 1,09% 1 1,09%
Wszystkich głosów: 92
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
e w Gogecie podstawą fuzji był goku, przez co Gogeta posiadał cechy goku :zabawny, rozrykwowy (GT) oraz silny i powazny kiedy trzeba.
Vegetto zaś miał za podstawię Vegete, dzięki czemu był pewny siebie, pyszny no i wiadomo, lekcewarzył przweciwnika (przez co Kruciutko sył w Serii Wink ).
Poprawcie mnie jeżeli się mylę, lecz mym skromnym zdaniem fuzja jest to połączenie gdzie obie strony są równie ważne. NIe jest to asmililacja czyli podpożądkowanie się drugiej jednostce tak jak było w przypadku Piccolo i Naila czy Buu i np. Gotenksa czy Gohana. Tam było więcej cech właśnie Buu/ Piccolo a w fuzju cech jest po równo. Więc chyba nie można mówić że w Gogecie rządzi Goku a w Veggeto Vegeta. W takim wypadku była by to asymimilacja.

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć, oświetcie mnie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.846
Posty: 549
Nie masz racji, chyba (sam nie jestem w 1000% pewien) ale Podczas fuzji, jeden z wojowników musi robić za wzór (ja bym powiedział Macierz) do którego drugi musi się dostosowac.
Tak jak w Gotenksie rządził Goten, w Gogecie Goku a w Vegetto Vegeta (nawet o tym świadczy chyba pierwszy człon imienia. zauważcie).
Wiec podczas asymilacji, jeden z wojowników przekłada się jedynie na siłę tego Drugiego, z tym że ten drugi właśnie, nie zmienia swojego wyglądu, a w fuzji jest rzecz przeciwna tzn. wygląd wojowników jakby łączy się i tworzy jeden "mix".
To tak moim zdaniem

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Nie wmówisz mi że młodszy, mniej odważny i jednak słabszy Goten jest trzonem fuzji Gotenksa. przecież [ ort! ] Gotenks jest pewny siebie i bezczelny wiec już bardziej przypomina Trunksa (bez obrazy Trunki ^^). Twoim tropem rozumowania więc fuzja powinna się nazywać Trunkten (^^) JEst jednak moje osobiste zdanie

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.846
Posty: 549
czytałem gdzies (chyba na jakiejś anglojęzycznej stronie DB) że Ataki Gotenksa były wymyslane i nazywane przez właśnie Gotena (przecież [ ort! ] Trunks by nie wymyślił Super Duszków Kamikaze albo Galaktycznych racuchów).
A poza tym [ ort! ] masz coś do Gotena?? :)goten był spoko i to że był najmłodszy wcale nie znaczy że był gorszy od innych, wrecz przeciwnie: wyróżniał się.

PozDRo

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Paxel ma racje...
Podstawa fuzji nadaje najwięcej cech wojownikowi, drugi jest jakby dodatkiem... jednak też ma wpływ na akcje
Drugi o ile się nie mylę dodaje też swoje techniki do umiejętności podstawy... i oczywiście moc

Szpaner sory ale Gotenks to był wykapany Goten... Goten jest arogancki i bezczelny... a na pewno [ ort! ] bardziej niż Trunks

Angrenereg Kali The Neftys
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
jakie galaktyczne racuchy?? kolejny pierdół z versji pol. To był Galaktyczny krąg czy jak wolicie Galactic Dount

Kamesenin wymyślił Kamehamehę. To znaczy ze jakby połączył się z Goku to on były podstawą?? Chyba nie,wiec takie argumenty mnie nie przekonują

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.846
Posty: 549
Lol... nie zrozumiałes.
Gotenks, jako 1 z Fuzji (wszystkich) nie miał opracowanych ataków, więc musił je obmyślić, a że podstawą fuzji był Goten, to za jego robotę uważa [ ort! ] się wymyślenie i nazwanie Ataków.
A jakby sie Goku połączył z Kamesheninem to nie wiem kto byłby podstawą (myślę że Goku, ale mógłby to też być Kameshenin) poza tym [ ort! ] Goku by sie nie połączył, bo by musiał tak nisko opuścić poziom mocy że to mała Głowa, poza tym [ ort! ] do fuzji wojownicy muszą być "jednakowi" znaczy wzrostem i budową się aż tak bardzo nie różnić.
A poza tym [ ort! ] Galactic Donut to po polsku znaczy właśnie Galaktyczne Racuchy (dokładniej to chodzi o takie pączki z dziurką, jak w ameryce jedzą) więc jak nie wiesz to sie nie kłuć

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.731
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Podstawą wojownika mogą być obydwie ze stron wojownika. Nie mam tylko pojęcia dlaczego po tańcu fuzyjnym podstawą jest Goku a po połączeniu kolczykami -Vegeta. Przypadek? A może przy 1szej fuzji (taniec fuzyjny) pałeczkę przejmuje silniejszy fizycznie osobnik a w 2giej fuzji (potale) osobnik silniejszy psychicznie (żeby oprzeć się Babidiemu to jednak musiał być silny psychicznie, nie? )

A co do fuzji Goku i Kameshenin'na - nie opłacałaby się. Goku nawet tłumaczył (gdy miał szansę scalić się z Mr.Satanem) że co da 1000+1?
A mogłoby się nawet skończyć na gruntownym pomniejszeniu jego siły.


Pozdro 4 DB Fans

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.719
Posty: 18
Ja najbardziej lubię Gotenksa (może dlatego, że moją ulubioną postacią jest jest Goten ). Ma poczucie humoru i fajowski styl. Może troche zbyt zadziorny...
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Mistrzu napisał(a):
Podstawą wojownika mogą być obydwie ze stron wojownika. Nie mam tylko pojęcia dlaczego po tańcu fuzyjnym podstawą jest Goku a po połączeniu kolczykami -Vegeta. Przypadek? A może przy 1szej fuzji (taniec fuzyjny) pałeczkę przejmuje silniejszy fizycznie osobnik a w 2giej fuzji (potale) osobnik silniejszy psychicznie (żeby oprzeć się Babidiemu to jednak musiał być silny psychicznie, nie? )
Niezła teoria... i dość prawdopodobna...
Chociaż w sumie to może być przypadek... Tylko Toriyama to wie

Angrenereg Kali The Neftys
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.744
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
fuzja jest to taki "mix" osobowości kiedy dwie osoby się scalą powstaje jedna i nie ma tutaj przewagi ta czy ta tylko jedność a vegetto różni sie tym od gogetty
że DB Z stworzył jezcze toryama a GT nie stąd te różnice bo jeżeli Gogetta był ny postacią toriyamy to po pierwsze nie różnił by tych dwóch fuzji charakter a po drugie imię

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
y dwie osoby się scalą powstaje jedna i nie ma tutaj przewagi ta czy ta
a no jak widac jest.
A po pierwsze przed GT byly kinowki z wkladem Toriyamy. A poza tym te dwie fuzje musialy sie czyms od siebie roznic. Uwazam ze to czysty przypadek ze w jednej dominuje goku a w drugiej vegeta.

żeby oprzeć się Babidiemu to jednak musiał być silny psychicznie, nie?
nie rozumiem cie gosciu, przeciez Vegeta nie oparl sie babidiemu. On tylko celowo dal sie zawladnac babidiemu. Nigdzie nie jest powiedziane ani napisane ze sie oparl

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.744
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Scyller w kinówce jak i w tv vegetto był tak samo arogancki i pewny siebie , dumny wojownik wiedzący że posiada olbrzymią przewage nad przeciwnikiem moim zdaniem nie ma różnicy pomiędzy Veggetto z kinówki a Vegetto z TV
Jeżeli widzisz jakąś różnice to byłbym wdzięczny za jej podanie.

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
kolego przypomnij mi jeszcze w jakiej kinowce wystepuje vegetto bo chyba mi pamiec rdzewieje albo kogo tam maja pokonac

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
w kinóce to był Gogeta chyba, tak mi się zdaje... I tak to załatwił 2 dwie sekundy Janembe, nie bawił się w jakieś pierdoły

A jeżeli chodzi o Majin Vegete to on całkowice nie dał się opanować, Bebidi tylko w małym stopniu go kontrolował co nie przeszkadzało mu zyskać nową moc

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
no o ile dobrze pamietam vegetto nie ma w zadnej kinowce. Pewnie gosciu pomylil vego z gogeta.
Szpaner bo nic mu nie mialo przeszkadzac, celem babidiego bylo dodac mocy vegecie, mocy ktora miala wygrzebac buu z kuli. Przejecie mocy nad vegeta polegalo na zmuszeniu goku do smiertelnej walki zeby ta moc sie wydobylala. I tyle

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.744
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
no może rożnica imienia ale charakteru nie, to ta sama postać

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Babidi chciał opanować Vegete by przeszkodził Kaio Shinowi i spółce. Jednak Vegii sprzeciwił się i stwierdził że "Kakrotto jest moim głównym celem" Gdy Babidi zaczął "taragać" Sayianinem by go zmuśić do wykonania rozkazu on zaczął krzyczeć że nigdy Babidi nie zapanuje nad jedgo dumą i dlatego będzie walczyłz Goku. Tyle.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.731
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Dokładnie "gościu" o to mi chodziło co pisze Szpaner. Vegeta dał się częściowo opanować Babidiemu - jak dostał od niego nakaz likwidacji Gohana i East Kaioshina to się jemu sprzeciwił i pomimo starań Babidiego- postawił na swoim. Ten charakter tak ma

Dał się cześciowo zawładnąć tylko i wyłącznie dla siły a rozkazy Babidiego miał gdzieś. Chodziło mu tylko o walkę z Kakarotto.

Tak więc dał się dobrowolnie (w sumie) opanować - ale oparł się nakazom Babidiego - sam Babidi odparł że pierwszy raz się styka z taką sprawą.

I o to mi chodziło właśnie.

To by było na tyle.

Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
no moze sie oparl, ale i tak babidi postawil na swoim, uwolnil buu dzieki energii vegety. Mozna powiedziec ze czesciowo udalo sie obu stronom

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Najlepszy wynik fuzji
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook