Forum Dragon Ball Nao

» [Dramat] Imperium namiętności / Ai no bourei (1978)

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Japonia, rok 1895. Młoda i piękna żona starzejącego się rikszarza postanawia wraz ze swoim kochanikiem zamordować męża. Po dokonaniu zbrodni oboje wrzucają ciało nieszczęśnika do starej, nieużywanej studni. Mijają trzy lata i nieczyste sumienie ciągle budzi demony w umysłach pary kochanków. Nieszcześliwy duch ofiary pojawia się w snach całej wioski. Szerzą się plotki i podejrzenia, a miejscowy policjant wznawia śledztwo. Dla tych którzy są w niewoli pożądania nie ma szczęścia. Pozostaje tylko piekło - puentuje swój film Oshima.

Ogladal ktos z Was ten film. Jezeli tak to zapraszam do wypowiadania sie w temacie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Zaskoczyło mnie, jak bardzo ten film różni się od poprzednika, czyli Imperium zmysłów. Spodziewałem się powtórki z rozrywki, tymczasem erotyki jako takiej tu prawie nie ma, co za tym idzie nie ma też scen kontrowersyjnych, jest zwyczajnie normalny, ale to bynajmniej mu nie szkodzi. Podobał mi się bardziej od poprzedniego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Dramat] Imperium namiętności / Ai no bourei (1978)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook