Forum Dragon Ball Nao

» Oldboy. Zemsta jest cierpliwa (2013)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.06.2014, 20:50
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Oglądnąłem urywkami. Fabuła fajna, ale film trochę przesadzony jeden człowiek rozwala parudziesięciu w walce wręcz i na kije. Ogólnie film taki psychiczny, dużo akcji i przyciąga uwagę.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lepszy niż ten koreański.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Koreańska adaptacja była bardzo dobra, ale ta też mi się podobała. Tylko przed premierą czytałem, że to nie ma być remake filmu sprzed 10 lat (czyli dla ułomnych Amerykanów niepotrafiących czytać napisów), ale po prostu adaptacja mangi, jednak widzę to inaczej. W obu filmach motywy antagonisty wynikają z patologii seksualnej, gdy w mandze w ogóle nie ma takiego wątku. Inna sprawa, że mangowe zakończenie jest dla wielu rozczarowujące.

Poza tym to, co zauważył Mateusz, też pochodzi z koreańskiej produkcji:
Bad Boy napisał(a):
film trochę przesadzony jeden człowiek rozwala parudziesięciu w walce wręcz i na kije
Ale odpowiem tak jak w innym temacie, tylko liczba będzie większa - on trenował 20 lat. Scena niezła, nie wiem tylko, skąd tam tylu młokosów i to z jakimiś pałkami nabiegało z różnych stron i w różnych momentach.

Film uważam za udany, również jeśli chodzi o adaptacje mang. I plus za Samuela L. Jacksona.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Oldboy. Zemsta jest cierpliwa (2013)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook