Forum Dragon Ball Nao

» Co było przed...

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
No właśnie... Co było przed wielkim wybuchem i ukształtowaiem sie kuli ziemskiej? W jaki sposób w ogóle powstała Ziemia? I z czego ten wybuch nastąpił... Tyle pytań... A może w końcu jakaś odpowiedź...? Chciałabym znać domysły innych.... Bo od jakiegoś czasu, ten właśnie temat nie daje mi spokoju... A więc czekam na wasze hm... "odczucia" domysły, perspektywy, ja jak na razie nie mam żadnego obrazu... W mojej głowie są tylko pytania... Bo przecież z czegoś musiał zrobić się ten wybuch, musiało powstać Słońce i inne gwiazdy, inne planety czyż nie? Z czegoś musiała narodzić się komórka, która potem przeżywała różne dziwne rewolucje...
Czekamna wasze opinie



Może taki temat był już poruszany, jeżeli tak to przepraszam za zawracanie głowy i moją nieuwagę\
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
byl chaos metlik ale tego nikt niewie skad my sie wzielismy..a skad sie wzia Bóg przecież [ ort! ] tez go musial ktos stworzyc D:

pulkarecordzz.phorum.pl
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
mozna rozkiminac tysiace lat. zawsze przed snem sobie zadaje pytania o wlasnie takich rzeczach. jak to jest z ta ziemia? z tym calym kosmosem? jak to jest po smierci;p po prostu dobre rozkminy tak naprawde, chyba nikt do konca istnienia ludzkosci tego nie zrozumie...
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
hehe, daleko w przyszłość wybiegacie. Ja tu myślę skąd jutro wezmę kasę na kwiaty dla dzieczwyny
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
No i kolejne pytanie bez odpowiedzi: Jak jest po śmierci? Czyjest ktoś, kto przeżył swoją śmierć? A w ogóle skąd wziął się Bóg...? No słuchajcie, same pytania...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Jeżeli osoby wierzące moga zakladać, iż przed wielkim wybuchem istniał BÓG, to ja bez najmniejszego problemu moge wierzyć, iż pierwiastki które go wywołały tez były wieczne...

a tak na prawdę to każdy przeciez wie, iż przed wybuchem był...chuck norris

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Haha, nom, ciekawe domniemanie, z którego wynika, że to kop z półobrotu Chycka wywołał Wielki Wybuch
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Po Smierci Jest Nicosc Budzisz Sie w Nowym wcieleniu

pulkarecordzz.phorum.pl
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
eli no wlasnie ta nicość mnie przeraża bez kitu...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
sens istnienia jest taki .Zebys Zyl.A Co do tej nicosci to Mnie tez przeraza wolalbym jakby bylo w db masz swoje cialo i mozesz trenowac np albo robic co chcesz .ale cuz takie sa fakty a moze zalezy jak kto sobie wyobrazi niebo...To tak bedzie wygladac

pulkarecordzz.phorum.pl
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
jakby bylo w db masz swoje cialo i mozesz trenowac np albo robic co chcesz
Widze azi że myślimy podobnie chociaż [ ort! ] zdecydowanie wolałbym pierwszą opcję

Credo wojownika(fragment)
"Nie mam życia i śmierci: rytm oddechu czynię swym życiem i śmiercią."

na pytania co jest po śmierci co było przed stworzeniem świata itp. istnieją tysiące jeżeli nie miliony domysłów.Tak samo można sobie zadać sobie pytanie w szeroko pojętą wieczność,nigdy na nie nie odpowiemy bo nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego naszym umysłem.
Zadawaliście sobie kiedyś pytanie "po co zyje?? jaki jest cel mojego istnienia na tym świecie??" spróbujcie sobie najpierw na nie odpowiedzieć.A na te dwa pytania da się odpowiedzieć(w przeciwieństwie do poprzednich).

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ta p. Katachetka jest boska: Żyjemy po to aby podtrzymywać gatunek..."- W pewnym sensie racja,z drugiej jednak strony po co potrzymywać gatunek skoro i tak to co my potrzymamy i tak zginie? Przepadnie w nicość? Jejujakie to życie jest dziwne... Jednak ja myślę, że wartożyć warto śnić i warto rozmawiać na takie tematy

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
zwróćcie uwage jak daleko odeszlismy od głównego wątku
myśle, Larme, że to ci sie chwali, że szukasz odpowiedzi na tego typu pytania (ciekawska z ciebie osóbka ja ze swojej strony bałabym sie tego-bo co by było, gdybym znalazła odpowiedź, która BAAAARDZOOO by mi sie nie spodobała?
SonGoku, twoje podejście do sprawy chyba jest najlepsze ...

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ale serio fajnie by było, gdyby mieć po śmierciswoje ciało, robić seco sie chce... Al;e niestety nikt nie wie co jest po śmierci... Hm... ażdy się tego dowie... A może każda śmierć jest inna?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
fajny temat- troche metafizycznie się zrobiło
W kwestii odpowiedzi na pytanie co było przed, to tak właściwie nie wiadomo. To chyba zawsze zostanie kwestią wiary i/lub mniej lub bardziej trafnych teorii i domysłów specjalistów od kosmologii.
Natomiast o samej Teorii Wielkiego Wybuchu,która została udowodniona(sic!) łatwo uzyskać informacje w sieci:)
Poza tym wybuch tak naprawde nie był wybuchem- to tylko nazwa zaczerpnięta z tzw. FIZYKI KOMIKSOWEJ- fizyki półsensacyjnej, która stanowiła efekt uboczny rodzącej się kosmologii:)
warto poszukac w Wolnej Encyklopedii Wikipedii( czyżby kryptoreklama??? skąd )
a to co dzieje się z nami po śmierci- trafiamy przed pałac, do którego wiedzie Snake Way i albo planeta Kaio(czyli moja:) albo piekło(gdzie ostatecznie chyba nie jest tak źle(biorąc pod uwagę formę Vegety, Frezera czy Cella:) )
A tak serio- ja wierze w życie wieczne i zmartwychwstanie. I mam nadzieje, że wiara mnie nie zawiedzie. Bo perspektywa życia bez sensu, życia jako tylko i wyłącznie procesu biologicznego, nie napawa mnie optymizmem...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja ci mówiłem Larme, była pusta przestrzeń kosmiczna, nic więcej

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Shiro nadal mnie nie przekonałeś Ja uważam, że coś było tylko nie wiadomo [ ort! ] co to coś było Wg mnie gdzieś wkosmosie, innych galatykach teżsą planety, na których jest życie, może i ludzie podobnidonas, a kto wie może majątroje oczu, albo są zieloni, może są jacyś nameczanie Wszystko jest możliwe

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Lame, jeśli uznasz Big Bang za początek wszechświata, to nie możesz zakładać istnienia przed Wielkim Wybuchem... Niebyt, czyli totalny brak jakiejkolwiek rzeczywistości czasoprzestrzennej z dającymi się opisac cechami fizycznymi lub chemicznymi, zdaje się być logicznym punktem wyjścia. Taka niewyobrażalna czarna dziura, która w gruncie rzeczy może stanowić obraz niebytu- nicości. Ale nie musi:)
Ale jesli Big Bang był tylko etapem w rozwoju wszechświata, to rzeczywiście nie da się odpowiedziec na pytanie, co było przed...
A co do samego wielkiego wybuchu- dołączam linik, może coś wyda się jaśniejszym:) http://www.wiw.pl/astronomia/1107-kosmologia.asp
pozdro
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
No Ciekawo moze kiedys ktos nas odwiedzi z innej planety pokaze nowe sztuki walki hehehe lub nas powybijaja jak pchły . wszystko sie moze zdazyc

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
tak, wierni fani juz od dawna czekaja na pojawienie Saiyjan się Ziemi:)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Co było przed...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook