Forum Dragon Ball Nao

» Akcje charytatywne

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jaki jest Wasz stosunek do akcji charytatywnych? Bierzecie w nich udzial?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
W sumie czasem wpłacę jakieś sumy na chore dzieci/osoby. Za podstawówki nieraz kupowałam cegiełki ,które sprzedawała fundacja ,,Pomóż i Ty". Czasem i WOŚP wspierałam a ostatnio dałam jakieś drobniaki na ,,Szlachetną Paczkę".

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gruszeczka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.520
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Często biorę udział w akcjach charytatywnych, ale staram się zawsze zgłębiać temat i być bardzo ostrożnym, aby nie dać się naciągnąć. Coraz więcej jednak jest ludzi, którzy bez żadnych skrupułów korzystają z dobroci ludzi wrażliwych, ale wcale pomoc nie jest konieczna. Przykładem może być Szlachetna Paczka, gdzie potrzebujący wybierają sobie rzeczy, które chcieliby dostać. Nieraz zdarza się że ktoś chcę rzeczy które są zbędne na przykład drogie perfumy. Moim zdaniem to jest bezczelność i żerowanie na ludzkiej dobroci. Pomagać tak, ale mądrze!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Akcje charytatywne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook