Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Bądź jak postać z Dragon Balla - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.155
Posty: 15.253
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.028
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Zatem ja najchętniej przebrałbym się za Monakę - kto nie chciałby stać się choć na jeden dzień najsilniejszym wojownikiem wszechświata, za którego ma zaszczyt przebierać się sam Bóg Zniszczenia, najlepszego sparingpartnera, który potrafi manipulować ciałem innych wojowników, w wolnych chwilach od ciągłej walki - spokojnego doręczyciela (najlepszego - oczywiście!), a przede wszystkim, posiadacza tak unikalnych Wielkich Sutków?
Bishop_Kowalski
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.515
Posty: 1
Z kolei ja najchętniej przebrałbym się za Krillana, lub jak kto woli Kuririna :p Nie jestem najwyższą osobą, co by w sumie zgadzało się ze wzrostem postaci, również utożsamiam się z nim charakterem ( jest bardzo rodzinny, przyjaciół stawia na pierwszym miejscu, przezwycięża swoje lęki oraz ciągle pragnie doskonalić się), ale najważniejsze chyba to to, że idzie lato, a Skinheadzie maja wyższość- jest po prostu bardziej komfortowo bez włosów podczas upałów No i oczywiście mama swoją piękną Osiemnastkę u boku, co również ułatwia sprawę


ps. wiem, że nie spełniam warunków konkursu (liczba postów min. 15). Mógłbym po prostu myknąć tutaj 15 postów pod jakimkolwiek contentem wrzuconym na forum. Tylko po co? Nie będę odgrzewał starych tematów i zaśmiecał Wam forum, z którego pewnie nie będę korzystał. Po prostu chciałem wziąć udział w konkursie. Liczę na wyrozumiałość z Waszej strony.
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Wiek: 30
Dni na forum: 4.032
Posty: 63
Ja bym przebrał się za Goku.
Ze względu na to, że jest tak samo naładowany pozytywną energią i uwielbia wyzwania zupełnie jak ja, poza tym to właśnie dzięki niemu skłoniłem kilkoro moich znajomych do oglądania Dragon Ball Super, chociaż nie znają jego wcześniejszych przygód to właśnie Goku jest tą postacią, która przyciąga do siebie tak wiele ludzi zupełnie, jak ja.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Bądź jak postać z Dragon Balla - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook