Forum Dragon Ball Nao

» IE - problem

Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Witam
Mam problem typu (tak mi sie zdaje) cookies. mianowicie kiedy loguje sie do systemu cms i jestes zalogowany to w momencie gdy przechodze do nastepnej podstrony lub jakiegos dzialu, rozlacza mnie i musze sie logowac ponownie. Tak jest za kazdym razem gdy przeladowywuje strone albo klikam na inna podstrone.
Mozecie cos na to mi pomoc?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Może zmień wersje przegladarki, ja osobiście też coś takiego mam i wcale mi się to nie podoba, dlatego używam Mozille FireFox

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja bym proponowal zmienic czestotliwosc dochodzenia cookies w ustawieniach na wieksze. Mialem cos podobnego i chyba podzialalo, ale i tak zmienilem podobnie jak Shiro na Mozille Firefoxa, bo jest o wiele wydajniejsza niz caly ten IE

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
a gdzie te czestotliwosc moge zmienic, bo szukam szukam i znalezc nie moge?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Upss... bedzie maly problem bo nie umiem tego z powrotem [ ort! ] znalesc Bylo to kilka lat temu jeszcze na starym kompie, wiec nie bardzo pamietam. Sorry Zrob tak podam dokladna isntrukcje w kilku punktach i plan awaryjny. Oto one:

1. Wlacz swoja przegladarke internetowa u siebie badz u kogos innego
2. Wpisz adres: www.google.pl
3. Zapytaj sie a na pewno [ ort! ] odpowie

Plan awaryjny: Sciagnij sobie prosze ja ciebie Firefoxa badz Opere i spokoj

Życze udanego surfowania

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Wywal IE. To większa pomyłka Microsoftu niż Win ME;p Zobaczysz, że Mozilla jest dużo szybsza i wygodniejsza. Kiedy już się do niej przyzwyczaisz zapomnisz co to IE raz na zawsze. Dla mnie surfowanie w necie, a szczególnie przeglądanie for (brak paneli w IE) byłoby karą gdyby kazano mi używać tylko produktów Microsoftu.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » IE - problem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook