Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Szósty Hokage - i każdy kolejny

Strony: 1, 2  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Innymi słowy, kto zajmie miejsce Tsunade, gdy ta wyzionie ducha/ będzie za stara. Czy widzicie na tym miejscu Naruto, czy może kogoś innego?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Moim zdaniem To następnym Hokage będzie Maito.Dla Jiraiyi ważniejsze będą babki, dla Kakacha będzie to zbyt nużąca robota, a Naruto wciąż będzie zbyt głupi.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Moim zdaniem hokage zostanie Naruto. Przynajmniej większość ludzi tak mówi( zgłównych bohaterów ofc). Poza tym często w mandze można znaleźć określenie dla Naruto typu "future hokage".
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie można powiedzieć, że Anime kręci się wokół postaci Naruto, więc czemu nie on miałby nim zostać? Chyba, że twórca zastosował taki manewr, który ma na celu zmylić nas. Aczkolwiek nadal uważam, że hokage zostanie Naruto.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
W końcu Naruto musi nim zostać jak nie 6 to 7. Chociaż kto wie czy w pewnym momencie on sam nie da sobie spokoju z byciem hokage? trudne do wyobrażenia aczkolwiek możliwe.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
W 1 czy tam 2 odcinku Shippuu Konohamaru mówił, że będzie 7 hokage, a gdy Tsunade spytała się czemu nie 6 to odpowiedział, iż tamto miejsce należy do Naruto.
Skoro tak przedstawili początek 2 serii, to czemu mieliby mącić w głowach, chociaż to już 227 odcinków jest mowa, o tym że Naruto będzie Kage...
poza tym [ ort! ], gdy twórca będzie miał doscyć to posadzi go na te stanowisko i tu anime się skończy.
Wyobrażając sobie jakie byłyby odcinki, jak nasze ciasteczko rybne jest szefuńciem to spać mi się chce, całe dnie przed biurkiem. Dlatego twórca zrobi sporo odcinków.
Moim zdaniem on chce pobić długość DB od Akiry i nie będzie to całkiem prędko, ponadto jest Orochimaru, Akatsuki, Itachi [którego musi zabić Sasuke, więc powróci w którymś momencie] no i cel Naruto, a zanim będzie Hokage to sporo czasu jeszcze minie opierając się na 223-224 odcinkach...
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.651
Posty: 127
Skąd: Limanowa
ALe jezeli Naruto zostałby Hokage to raczej anime i manga musiałyby sie skonczyc, a to by było nie fajne:( [na sama mysl sie smutno robi]

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
O tym właśnie mówię, co by wtedy pokazali? Biuro Hokage?
Ale się nie przejmuj, z tego co jest w sheppuuden pokazane [odnośnie siły Naruto po treningach], to prędko nie nastąpi.
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
pewnie ze naruto bedzie szostym hokage poniewaz duzo dorosl po treningu z ero-seninem hehe

a siodmym bedzie konohamaru moge sie zalozyc
Shikamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shikamaru
Dni na forum: 6.113
Posty: 8
Skąd: Białystok
jeśli w ogóle [ ort! ] ktoś będzie szóstym hokage to myśle ,że naruto
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Jestem ciekaw czy wogle Konocha dożyje do następnego Hokage. Może tak być że Naruto zostanie 1 Hokage nowej wioski.
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.056
Posty: 29
Skąd: Polska
A możę Sasuke zostanie Hokage albo Sakura albo Naruto .Na pewno ktoś z tej trójki.
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.056
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
KaKarot0 napisał(a):
Może tak być że Naruto zostanie 1 Hokage nowej wioski.

Ciekawa teoria, ja jestem jednak kolejnym zwolennikiem Naruto: Szósty. W najgorszym przypadku Siódmy. ^^

よくぢ
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Naruto Góra dostanie 6 albo 8 bo siódmym zostanie Konohamaru
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Uchiha Sasuke napisał(a):
Naruto Góra dostanie 6 albo 8 bo siódmym zostanie Konohamaru
Tak Naruto następcą Konohamaru.
Uważam, że Naruto będzie siódmy(na szóstego będzie za młody). Szóstym być może będzie Kakashi, gdyż pewnie zostanie on desygnowany na to stanowisko przez Tsunade. Nie jestem pewien czy przyjmie te funkcje, po prostu nie pasowałaby do jego wizerunku, ale w Konoha raczej nie ma innych kandydatów. Siódmego(bądź szóstego, jeśli Kakashi by odmówił, co jest całkiem możliwe) widziałbym jednak w Shikamaru, a wtedy po jego śmierci na kilka ostatnich tygodni życia Hokage zostanie Naruto czym spełni swoje marzenie. Ale to anime chyba nie dosięgnie sędziwych lat liska.
A jak w japońskim brzmią kolejne liczebniki porządkowe?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
KaKarot0 napisał(a):
W końcu Naruto musi nim zostać jak nie 6 to 7
No nie wiem. Według mnie będzie tak, że gdy już będzie dochodzić do wyboru, to Naruto zachowa się podobnież jak Jirayia, stwierdzi że to zbyt nużące lub po prostu zostanie Hokage, ale zaraz po tym zginie poświęcając sie dla wioski, tego nie wiemy, ale mam nadzieję że tego dożyję I jeszcze coś, mam nadzieje że z Naruto nie stanie sie to co z Dragon Ball'em (czyt. GT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Hmmm....cóż najbardziej bym chciała by Naruto był Hokage,albo Kakashi (co sądze że jest niemożliwe)

Joe Weider napisał(a):
po prostu nie pasowałaby do jego wizerunku
O ale przypomniałam sobie co kiedyś (właściwie to niedawnoxD) przeczytałam z nudów,było to fanowskie opowiadanie Naruto,gdzie osoba która opowiadała napisała tak iż Itachi wcale nie był zdrajcą,a klan swój wybił z polecenia 3 Hokage,dlatego iż klan Uchiha chciał przejąć władze nad wioską i stważał niebezpieczeństwo dla wioski,a po wielu latach Tsunade oznajmiała że po upadku Atsutaki ma on wrócić do wioski i zostać jej następcą (no czyli Hokage;p),jak to przeczytałam troche mnie zatkało,ludzie to mają wyobraźniexD.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeżeli chodzi o Itacha, to po ostatnich chapterach, mogę stwierdzić, iż teza, że wybicie klanu nie jest jego dziełem, lub miało jakiś inny cel, niż pozyskanie MS-a może być całkiem słuszna. Hm 6 Hokage ... Jiraya w ostatnim chapterze stwierdził, iż będzie nim albo Kakashi, bądź Naruto. Jednakże ten pierwszy nie będzie zapewne chciał przejąć tak odpowiedzialnej roli, zważywszy na jego luzacki styl bycia, jak i jego teraźniejszy stosunek do zasad i reguł. Drugi z kolei jest jeszcze chyba za młody ... jednakże gdyby wyzbył się tego, iz jest tak bardzo narwany, a zaczął kierować się umysłem, myślę, iż byłby wspaniałym Hokage i to jego widziałbym na tym stanowisku...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.056
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Owszem, ale warto zaznaczyć, że Tsunade dodała "ostatecznie" do imienia Naruto. Czyli wtedy, kiedy nie będzie innych kandydatów. No, ale jeżeli Kakashi się nie zgodzi to pewnie tak. ^^
A wiek nie ma nic do rzeczy. Popatrz na Gaarę.
No i cały czas mam w myślach, że Naruto pokonał kiedyś Kazekage. xD

No i trzeba przyznać rację. Ostatnio zaczyna TROCHĘ myśleć... xD

よくぢ
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Od ostatniego posta w tym temacie mineło sporo czasu.
Obecnie myślę, że Naruto zostanie Sanninem.
Moim zdaniem on nie zostanie hokage. Jest jedna rzecz która mówi, że Naruto się nienadaje. Naruto nie jest specjalnie cierpliwy i inteligętny. Więc raczej odpada. On jest następcą Jirayi.
Kakashi za bardzo się też nienadaje na Hokage. On raczej aż do końca będzie junninem.

Moim kandydatem na Hokage jest Konohamaru. Najbardziej mi pasuje obecnie.
Poza tym Konohamaru też chce zostać hokage. Jest inteligętniejszy od Naruto, i bardziej cierpliwy. Coraz bardziej mi przypomina Sandaime.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Szósty Hokage - i każdy kolejny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook