Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» [Program] Robienie teledysków

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mam takie pytanko do Was. Jakim programem mogę zrobić teledysk : potrzebuje go na prezentacje maturalną. Chodzi mi o to, by powycinać sceny z filmów i stworzyć w jedną całość, wraz z podkładem muzycznym. Proszę o w miarę prosty program, lecz oferujący już w miarę przyzwoite rozwiązania. Z góry dziękuje.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Windows Movie Maker ma przedstawione przez Ciebie funkcje. Program ten jest banalny w obsłudze, więc nie trzeba się wysilać. Zawiera go każdy windows powyżej Milenium (perhaps).

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.830
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
O ile wiem większość prezentacji maturalnych jest w nim robionych, więc to najprostszy wybór.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No chyba, że byś zmienił zdanie i chciał zaimponować. Wtedy Adobe Premiere... ale odradzam w tym przypadku . Tak jak wyżej,
Avensus napisał(a):
Windows Movie Maker
.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Przede wszystkim dzięki, że taki odzew jest. Nowi użytkownicy muszą czekać tydzień, nim ktoś zechce im odpisać ... Windows Movie Maker, jest ok, ale strasznie ma problem, ze wgrywaniem filmów, z których się wycina kawałki. Przez to cały komputer leży i błaga o restart ... pytając jeszcze na sieci, admin polecił mi Ulead VideoStudio 9. Jest to rzeczywiście dobre narzędzie, przy tym obsługa jest bardzo prosta, wręcz można powiedzieć intuicyjna. Program oferuje bardzo dużo, pod względem efektów. Przypadł mi do gustu ... polecam ludziom, którzy podobnie jak ja, stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, lecz pragną czegoś więcej, niż prostych wstawek, które daje nam WMM.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.194
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Jeśli można się wtrącic, jest jeszcze jeden dobry program, mianowicie Cyberlink Power Director. Bardzo fajne narzędzie, niestety po angielsku, ale ta bariera w moim przypadku wciąż maleje Ma trochę więcej funkcji niż Movie Maker. Co do Adobe Premiere to nie polecam tylko z jednego względu. To ie program który mozna kupi z czasopismem, licencja jest kosmicznie droga, więc lepiej z niego nie korzystac w tym przypadku, nie chodzi o cenę, gdyz wiem że nikt normalny by go nie kupił lecz . . . no wiesz, to tak jakbys zaczął się wozic Ferrari . . .

Pozdrawiam
.N
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Program] Robienie teledysków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook