Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Heroes

Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Heroes
Obraz

Heroes to opowieść o życiu zwykłych ludzi, którzy pewnego dnia odkrywają w sobie niezwykłe umiejętności. Podczas zaćmienia rzucającego ciemność na cały glob profesor genetyki, Mohinder Suresh, odkrywa teorię swojego ojca mówiącą, że wśród nas są ludzie posiadający niezwykłe umiejętności. Młody pielęgniarz Peter petrelli próbuje przekonać swojego brata polityka, że potrafi latać.
Cheerleaderka z liceum dowiaduje się, że jest niezniszczalna.
Striptizerka z Las Vegas odkrywa, że jej lustrzane odbicie skrywa mroczną tajemnicę.
Poszukiwany przez policję Sylar tajemniczym sposobem wciąż unika złapania.
Utalentowany malarz, którego uzależnienie od heroiny niszczy jego związek z dziewczyną, potrafi malować przyszłość.
Policjant pechowiec słyszy myśli innych, co naprowadza go na trop seryjnego mordercy.
W Japonii młody mężczyzna ćwiczy umiejętność zatrzymywania czasu siłą woli.

Wszyscy oni dzielą to samo przeznaczenie…


źródło: http://www.katablog.pl/tag/heroes/

Heroes to nowy amerykański serial emitowany w telewizji NBC, którego reżyserem jest Tim Kring. Premierowa emisja pierwszego odcinka odbyła się 25 września 2006 roku. Zgromadziła ona największą liczbę widzów pomiędzy 18 a 49 rokiem życia (14,3 mln) pobijając m.in. rekord dotychczasowego hitu w Ameryce, kasowego serialu "Gotowe na wszystko".
Serial emitowany jest obecnie na antenie TVP1 w Czwartki o godzinie 20.20

Pytanie, co o nim sądzicie ?

Mnie osobiście zaciekawił wielce, oglądam go nawet z większym zainteresowaniem niż "Skazany na Śmierć", uważam iż jest on naprawdę wart uwagi, zwłaszcza dla ludzi lubujących się serialach S-F.
A co wy sądzicie na jego temat ? (gdyby ktoś potrzebował, posiadam odcinki (od czwartego odcinka) na RapidShare (waga to ok. 350 MB))
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
A napiszę i tutaj! Swoją drogą nic dziwnego, żę tematu nie zauważyłem, pisałem w wyszukiwarce "CHerosi" cyba...

Serial spodobał mi sienieprzeciętnie!!! Uwielbiam takie zakręcone historie, kiedy wszystko się ze wszystkim łączy. I niektóre texty też są świetne- "bez tej blizny wyglądasz zupełnie inaczej...", albo "Będę miał miecz!..."
Widać, że ktoś prowadzi fabułę przemyślanie i w pełni panuje nad wszystkimi wątkami. Takie seriale lubię.

ps.: Dziś czwartek...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nienawidze tego lektora!

Własnie włączyłem sobie Heroes'ów, po emisji 1 odcinka zedytuje i powiem co o tym myślę, ale na pierwszy rzut oka, to to nawet nie dorównuje PrisonBreak. Ale to mogą być tylko pozory

EDIT: Nie, jednak miałem rację. Nuda ;P Zobacze jeszcze na 9 odcinek, ale nie wiem czy nie wylacze TV po pierwszych 5 minutach ;P

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Ja mam hmm..jak na razie [ ort! ] 23 odcinki na komputerze i z niecierpliwoscia oczekuje nastepne.
hmm co do samego filmu,fabula jak na samym poczatku dziwna,a nawet bardzo i tak sie utrzymuje do konca.
Aczkolwiek przez to film jest ciekawy i trzymający w napieciu,w szczegolnosci gdy w najlepszym [ ort! ] momencie [ ort! ] sie kończy odcinek i musisz znow czekac tydzień na nastepny odcinek,czasem moze to człowieka zabic...
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Próbowałam obejrzeć jeden odcinek, ale wyłączyłam znudzona po 5 minutach. Tam nic się nie działo! Poza tym w ogóle nie wiedziałam o co w tym chodzi... Z resztą pomysł o dziwnych zdolnościach nie jest nowy. To samo było np. w X-Men'ach...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Revania napisał(a):
Z resztą pomysł o dziwnych zdolnościach nie jest nowy. To samo było np. w X-Men'ach...
Tak, tylko, że w X-menach było to proste, tutaj masz szeroko pojętą fabułę, tu nie chodzi o samo zabicie złego charakteru (przykładowo: Magneto). Mówisz o dziwnych mocach, jednak tutaj nie są one wykorzystywane przez wszelakich bohaterów do ochrony ludzi (choć zdarzają się niektórzy), tu ukazane jest prawdziwe życie, obdarzenie tą mocą starają się ją odrzucić.
Fabuła jest nieobliczalna w każdym momencie może się wszystko zmienić, warto więc być na bieżąco a nie zaczynać od 9 odcinka. Jedną z ciekawszych kwestii jest również naruszanie czasoprzestrzeni przez Hira, który potrafi ingerować w przeszłości by odmienić los. Znalazł się tu także jeden 'heros' nie posiadający żadnej mocy, a mimo to wprowadzający wiele do fabuły, zwykły człowiek a mimo to z wielkim talentem.
Serialu nie można odrzucać po paru minutach, to nie jest film w którym fabuła będzie jasna po 5 min.
Ja naprawdę bardzo ten serial polecam, być może kiedyś się do niego przekonacie. (kiedyś również miałem uprzedzenie do wszystkich anime prócz DB, a teraz oglądam jest dość często)
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Odgrzebuję temat.

Fanką Hirołsów jestem ogromną. Po pierwszym sezonie byłam zachwycona, po drugim - powalona na łopatki, obecnie, w trakcie sezonu trzeciego, po prostu brak mi słów.
Lubię ten serial - poczynając od tego, że od dziecka wyobrażałam sobie, co by było gdybym miała jakąś tam nadprzyrodzoną moc, poprzez fakt, iż zawsze lubowałam się w filmach/serialach o herosach z mocami, kończąc na tym, że zdecydowanie niejednoznaczna fabuła i fakt, iż nikt nie jest jednoznacznie zły lub dobry - to wszystko sprawia, że Heroes przyciągają moja uwagę od pierwszych sekund odcinka.
Moje zainteresowanie nie spada. Podczas gdy Lost przestałam oglądać po pierwszym sezonie, Prisona po pierwszym odcinku (bohater jest zbyt podobny do mojego brata ; < ) a 4400 z jakiegoś powodu nie wciągnęło mnie, tak od Heroes nie mogę się oderwać.

To dobry serial. Z dobrą fabułą. Nie za szybka, a jednak ciągle coś się dzieje. Przez trzy sezony można przyzwyczaić się do bohaterów, poznać ich charaktery, zwyczaje - a i tak zdołają nas zaskoczyć. Zwłaszcza, że pojawiają się coraz to nowe osoby z różnymi, interesującymi mocami.
Wiadomo - osobie, która nie śledziła akcji od początku będzie trudno zrozumiec w serialu wszystko. Nie można tez oglądac na !?, bo wtedy mogą umknąć nam ważne szczegóły, które potem okazują się kluczowe, a my sie głowimy, skąd to się mogło wciąż.

Polecam, naprawdę. Jak na razie oglądałam do szóstego odcinka trzeciego sezonu i powiem tak - jest ciekawie. Naprawdę.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Serial] Heroes
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook