Forum Dragon Ball Nao

» Hyperbolic Time Chamber

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Jak myślicie czy była używana przed pojawieniem się androidów, czy na przykład Goku w niej trenował podczas treningu u Kami Samy, i dlaczego nie była używana np. gdy przyjaciele Goku , Piccolo i jego syn przygotowywali się na przyjazd Vegeta i NAppy?
mysterum
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.152
Posty: 2
Uważano, że pobyt w tym pokoju jest możliwy jeden raz. Goku był tam w dzieciństwie i w przyszłości zapomniał po prostu, że takie coś istnieje. Poza tym przed przybyciem Vegety, Goku już nie żył i nie było możliwości przypomnienia o tym miejscu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Pan Akira wymyslil to miejsce dopiero wtedy, gdy pierwszy raz sie pokazalo
Wiec trudno, zeby wczesniej ktos o niej mowil :p

A Goku trenowal podczas tamtego treningu, ale wytrzymal tylko miesiac.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Goku nie poleciłby tego treningu przyjaciołom uznając, że jest on zbyt ciężki dla nich. Od DB do przybycia Raditza siła bohaterów wzrastała w powiedzmy normalnym tempie, więc nie wzmocnili się zbyt wiele w ciągu tych kilku lat. Prawdziwy wzrost mocy rozpoczyna się od przybycia Vegety. Wtedy można już było naprawdę dobrze wykorzystać, a wcześniej była by po prostu marnotrawstwem, bo efekty byłyby stosunkowo niewielkie, a 1 dzień bohaterowie byliby już w plecy, a można tam było wejść tylko na 2 dni bodajże.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.140
Posty: 40
Myślę że w Sayan Saga Sala treningowa w Rajskim pałacu była dla bohaterów zbyt trudnym treningiem i nie wiem czy by wytrzymali taki trening.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez orec16: 30.06.2007, 12:36
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
w tej sali treningowej było 10x przyciaganie brze pamiętamy jak trudno było Goku przyzwyczaić się do planety Kaio na której trenował , a tam równiez było 10x przyciaganie.W tej sali treningowej bardzo wachała się temperatura , bo od -40 do +40 stopni więc troche jak na pustni i do tego jezszcze trudno było tam oddychać.Z tego co wiadomo Goku w dzieciństwie przetrwał tam 1miesiąc ale sam nie wiem jakim cudem , po za tym gdyby przetrwał to nie miałby takiego problemu na planecie Kaio.Tak sądze.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Hyperbolic Time Chamber
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook