Forum Dragon Ball Nao

» Wiedźmin - The Witcher

Strony: 1, 2  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Jako, że nie znalazłem ŻADNEGO tematu związanego z tym obłędnie zapowiadającym się eRPeGiem- Mam zaszczyt założyć takowy!

Moje pytanie do was: Czy wiecie, że...

- "CD- Projekt Red"- studio założone tylko i wyłącznie w JEDNYM celu- kończy właśnie produkcję gry cRPG w świecie wymyślonym przez ASa polskiej fantastyki, Andrzeja Sapkowskiego?
- wiecie, że sam Sapkowski pomagał przy projekcie, bo nie chciał, żeby wyszła kaszana?
- cut- scenki kręciła ekipa Bagińskiego, autora nominowanej do Oscara "Katedry" i równie genialnej (jak nie lepszej!) "Sztuki spadania"?
- gra ma mieć premierę 28 października tego roku?

I wreszcie- czy zdajecie sobie sprawę, co oznaczać będzie dla całego świata PC- gamerów sukces "Wiedźmina", na który tak liczę?! I to, że to będzie moja PIERWSZA gra, którą w ciemno kupię w dniu premiery, nie bacząc na koszty i wymagania sprzętowe

podaję pewien istotny link:

http://www.thewitcher.com/ sami zobaczcie. I nie chodzi mi o info, tylko layout..


I proszę o komentarze. Bo jest co komentować...
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
- Wiem

- Wcale sie nie dziwię, wraz z tym tytułem Sapkowski ryzykuje może nie tyle własną renomę, co przyszłość idei własnego dzieła. Jeśli gra odniesie sukces, powstaną kolejne, to pewne, wówczas tytułem zainteresują się nie tylko wydawcy gier komputerowych lecz także cała branża medialna . . . Wiedźmin ma równie wielki potencjał jak Władca Pierścieni, jeśli nie większy zważywszy na to że rynek powoli przejada się zbyt wyimaginowanymi, wręcz kolorowymi światami. Twarde stanowisko Geralt'a i surowy świat spod ręki mistrza polskiej fantastyki jest w stanie zasiać nutkę goryczy wśród dzieci Harrego Potter'a czy powieści pokroju "Opowieści z Narnii"

- Tak, Bagiński to kolejna czerwona wstążka na pudełku "Witcher'a", kolejny punkt dla polskiej mega-produkcji

- Cóż, nieważne kiedy nastąpi premiera, wiedźmin nie jest tytułem, który ma się sprzedać w milionach sztuk, to tytuł który ma wzmocnić fundament polskiej sceny fantastyki. Nie ważne czy sprzeda się w milionach czy tylko tysiącach, każdy nabywca Wiedźmin'a z pewnością w przyszłości będzie kupi kolejne dzieła spod kowadła Cd Project Red

Po ostanie, jak wspomniał paintball_0, "The Witcher" to tytuł, który już przed premiera będzie w znacznym stopniu wykupiony, nie ma się co dziwić

Dattebayo!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
paintball_0 napisał(a):
- gra ma mieć premierę 28 października tego roku?
A nie 26 X?? Taką wiadomość podaje kompendium wiedźmina z CD-Action.

Gra będzie największą polską produkcją w historii, sposobem na realne zaistnienie polskich gier na światowych rynkach, jak będzie? Zobaczymy. Screeny robią jednak na mnie bardzo dobre wrażenie, może pokuszę się o kupno tej gry. Przy okazji jak wspomniał Calibra zyskać na tym może polska
fantastyka.
Zastanawiam się jaką fabułę stworzą programiści, akcja gry ma się rozgrywać w kilka lat po zakończeniu akcji pierwowzoru. Pozytwne wrażenie wywołuje też doniesienie jakoby gra ta miała być w pełni ukończona dopiero po 50 godzinach gry(wraz z questami pobocznymi 90 godzin).Długa i nieliniowa fabuła wyraźnie zachęcają mnie do kupna gry. Ciekawie zapowiada się też sposób rozwoju bohatera, twórcy zamierzają odstąpić od liczb, które ich zdaniem niewiele mówią.
paintball_0 napisał(a):
- "CD- Projekt Red"- studio założone tylko i wyłącznie w JEDNYM celu- kończy właśnie produkcję gry cRPG w świecie wymyślonym przez ASa polskiej fantastyki, Andrzeja Sapkowskiego?
Jeśli gra odniesie spory sukces, w co wierzę, to myślę, że praca studia będzie kontynuowana.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Jeśli gra odniesie spory sukces, w co wierzę, to myślę, że praca studia będzie kontynuowana.
To zależy.
Bioware wylało niemal wszystkich programistów, którzy robili KOTOR II...
Ale sądząc po trailerach- mają przed sobą świetlaną przyszłość

A nie 26 X?? Taką wiadomość podaje kompendium wiedźmina z CD-Action.
Wczoraj słyszałem tą datę w Gram TV, ale może po prostu coś przekręciłem. Jeśli tak, to sorry .
Właśnie sobie oglądam trailery z Wiedźmina, ściągnięte ze strony producenta. POLECAM!!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
http://www.ultima.pl/Wied_min_PL/i4774/


tu tez macie informacje , screeny i filmik ;p


A co do samej gry : Hmm...mnie jakoś to nie pociaga , być może dlatego że za grami z kategorii RPG zbytnio nie przepadam [ wyjątkiem jest Diablo i Deugon Sige ] , oczywiście moje pierwsze wrazenie było takie : "ale super grafa " ," a do tego to polska gra " . Mimo to szybko mi ta chęć do tej gry przeszła i dalej wolę zostać przy RTS-ach...niemniej jak wyjdzie to sciągnę demówę i ocenię...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.155
Posty: 222
Skąd: Leszno
wiedzimin
czekam na te gre dosc dlugo
marze o tym by ja zainstalowac na mojego kompa.. podobna ta gra ma byc lepsza niz legendarny juz gothic saga...wiec trzeba to sprawdzic
oby bylo takie jak mowią

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Gra zdaje się być cudem,niemal doskonałą produkcją,a w dodatku polską.Niestety 2GB RAMu jakie podobno wymaga przekreśla moje marzenia na tę grę...Ba,moje marzenia zostały przekreślone już dawno przez nie posiadanie napędu DVD w kompie
Macie tu wypasiony klip zespołu Vader do utworu nagranego specjalnie na potrzeby gry - delektujcie się,bo ma klimat,serdecznie polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=AJ4PRM_qTy0

"I am the lord,and master of the sword!"

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Właśnie jestem po grze. Powiem tylko tyle ... jest to najlepsza gra rpg ostatnich lat, zdecydowanie najlepsza polska produkcja i najlepszy przekład książki na ekrany komputerów, jaki udało mi się zobaczyć. Grafika jest niesamowita, mimo, iż pozwala mi komputer tylko na 800 na 600 i na shader 1, dobrze odzwierciedlone szczegóły postaci, rodem z filmu, wspaniała polska wersja językowa, a także fabuła, która wciąga wciąga wciąga ... System walki jest bardzo podobny do Neverwinter Nights, zaś sama rozgrywka zawiera to wszystko, co znamy z książki : przyrządzanie eliksyrów,medytacja,magia, bardzo rozbudowane drzewko umiejetnosci jak i systemu walki, uzbrojenie ... jest wspaniale. Jedynym mankamentem jest bardzo długie wczytywanie się planszy, lecz jest to wina mego sprzętu zapewne (1.8 ghz 512 ddr 400 mhz gf 5700 256 mb ...). Ciesze się, iż taka pozycja ujrzała światło dzienne w Polsce.Sądzę, że spełni wymagania nawet najbardziej wybrednego fana rpg. Serdecznie zachęcam .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Delep Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Delep
Wiek: 30
Dni na forum: 6.015
Posty: 6
Skąd: z Bydgoszczy
Słyszałem o gierce podobno wypas bo kolega se kupił ale mój komp nie odpali niestety takiego cuda
Ale może kiedyś
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Ja tam nie przepadam za RPGami, ale że Polacy zrobili taką grę to jest coś nieprawdopodobnego, że idzie to na skalę światową! A tak na marginesie, wszędzie pełno reklam itd. na stronach piszą, że będzie w sprzedaży już od 99.90 czy coś koło tego, a ja ostatnio w Media Markt widziałem za 79, 99. A poza tym zobaczymy czy nie przechwalają zbytnio tej gry...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ekhem...myślałem ze dam sobie spokój , ale nie umiem patrzeć na jaks fajną gierkę i nie móc sobie w nia pograć . myslałem zę złość wyładuje na świezo pozyczonej od kumpla mafii , ale nie udało mi sie to. Mój problem tyczy się zdania , jakie wyczytałem , gdyż nie mogę zrozumieć jego treści . Kolega Ishido zarzucił propozycja jak ten problem rozwiązać , ale niestety sie to nie udało . Tak więc przejde teraz do sedna sprawy i zacytuję to zdanie :

" Po instalacji gry zainstaluj patch "TheWitcherPatch_1.1a" z katalogu CRACK na DVD2 [ to polecenie wykonałem ] , a nastepnie przegraj plik "witcher.exe" z tego folderu gdzie zainstalowałeś grę ."


Znalazłem 4 pliki witcher.exe : 2 na płycie , 1 na dysku C i jedno tam gdzie zainstalowałem czyli na dysku G . Aha - chodzi o grę Wiedźmin . Zaa pomoc z góry serdecznie dziękuję .


EDit : Owszem 70 zeta to mało , ale zeby sobie taka grę kupić muszę jechać specjalnie do Łodzi , bo w moim mieście nie ma sklepu z grami , a mam tylko 12 lat więc sam nie pojade...

Edit : Pierwsze co zrobiłem to skopiowałem cracka , głupi przecie nie jestem , ale nawet to nie zadziałało...
Edit : Niestety Paint , to też nie działa , ech...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Filippo: 09.01.2008, 17:54
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hmm, myślę, że słowo "przegraj" w czyimś mniemaniu oznacza podmień. Czyli, że masz podmienić "witaminkę" z folderu Crack na płycie z Witcher.exe na dysku G, tam gdzie zainstalowałeś grę.

Ja z kolei mam obraz oryginalnej gry, ale za cholerę nie mogę jej odpalić za pomocą żadnego cracka ani mini-image ;/

BTW. przenoszę.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Kup oryginalną grę.

Tyle na temat.

P.S. Jako, iż gra jest Polska należy się jej szacunek i te 70 złotych. Zapewniam, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Avensus: Czy równo znacznie z Twoją wypowiedzią mam zacząć szanować Kaczyńskich, bo są polakami? ;_;
Cicho, Gotronk!


Tak, '91. A 70 zł to mało, jak na takie coś.
SoheiMajin Gotenks


Edit:
Chyba się dobrze nie zrozumieliśmy Dorianie. Czy ja napisałem coś o braciach Kaczyńskich? A co do "Wiedźmina", gra jest wielka, piękna i co najważniejsze polska. I za taką produkcje powinno się płacić pieniądze. Bo naprawdę jest tego warta. A ludzie powinni się cieszyć, że kosztuje ona 70 zł, a nie 140 jak inne zagraniczne Kicze!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Legolas: 08.01.2008, 21:52
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Co za problem, nie wiesz co zrobić- znajź porządnego torrenta jak nie chcesz kupować oryginału, ściągnij, ewentualnie rozpakuj i gitara .
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Tak jak wspomniał Ave - przerzuć cracka na dysk do katalogu z grą i powinno być dobrze, aczkolwiek z grami pochodzącymi z takich to niekoniecznie legalnych źródeł bywa różnie.
Osobiście cieszę sie oryginałem i problemów tego typu nie mam. Jedyne co to odrobinę za słaba konfiguracja sprzętowa, ale ujdzie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Filippo napisał(a):
Edit : Pierwsze co zrobiłem to skopiowałem cracka , głupi przecie nie jestem , ale nawet to nie zadziałało...
A spróbuj tak: kliknij dwukrotnie na ten "niby crack" na płytce instalacyjnej i sprawdź co się stanie Czasem zdarza się, że to co miało być crackiem jest w rzeczywistości tylko mini- instalatorem tego cracka. Ja tak miałem z HoM&M 5. Nie szło cholery odpalić, aż się zorientowałem, że "crack" wcale się nie nadpisuje na ".exe" giery, tylko wkleja obok!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Focus napisał(a):
Jedynym mankamentem jest bardzo długie wczytywanie się planszy, lecz jest to wina mego sprzętu zapewne
Nie sądzę, na moim sprzęcie, który znasz, też to bardzo długo trwało. Ale Edycja Rozszerzona to poprawiła, większość wgrywa się znacznie szybciej.

W Wiedźmina grałem w wakacje. Nigdy nie grałem w nic podobnego, opowiadań niestety nie czytałem, więc nawet nie mam jak porównać. Ale gra mi się podoba, tylko późniejsi przeciwnicy zbyt łatwi, a jak się eliksirów dużo używa i innych "dodatków", to już w ogóle.

OST świetny. Aż dziw bierze, że to polskie wszystko.

Śmieszne teksty z gry:
-> http://pl.youtube.com/watch?v=dfwblUtIYVM

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj fajny "dodatek" znalazłem.
-> http://www.thewitcher.com/community/pl/adventures/
Nazwa "Stan wyjątkowy".
Jak ktoś ma ochotę posiekać bardzo duże ilości potworów
A jak się przejdzie, to można brać za nic eliksiry i sobie samemu wybierać, z kim chce się bić xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Wczoraj kupiłem sobie wiedźmina, bo była promocja w Media. A że jakiś czas temu planowałem kupno to się załapałem. Przecena była ze 100 zł na 50 zł. Edycja Rozszerzona.

Od początku: Pudełko - świetne. Jedno z lepszych w RPG'ach jakie wiedziałem.
Minusem jest ten straszny podział na 6 części - pudełko z grą, z filmami, z muzyką, poradnik, instrukcja, książka: Wiedźmin. Ale da się to znieść.
Dalej: Wymagania - niskie. Przynajmniej według mnie - minimalne wymagania są niskie.
Po otworzeniu pudełka, zainstalowaniu gry moje uczucia były mieszane.
Gra jako RPG jest dobra. Tym bardziej jak na polską. Wiele możliwości. Ale gryzły mnie takie oto rzeczy:
-Dziwny system walki
-Brak wolności - nie można niczym w Gothicu przejść całego świata, chodzić jak chcemy po mapie... Wiele jest narzucone...
-Dodatkowe misje nie są wpasowane w grę, tylko dodane oddzielnie.
-Trudny w obsłudze i po angielsku edytor

Takie kilka minusów.
Ogólnie gra jest niezła, dałbym jej na skalę Polski 5.5/6 a na świecie ... 3/6.

Zdecydowanie wolę gothica, mimo że nie jest polski i nie jest oparty na książce...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
-> http://www.thewitcher.com/community/pl/news/917.html

Modyfikacje:
- Usunięto zabezpieczenie przed kopiowaniem (DRM).
- Gra nie wymaga już umieszczania oryginalnej płytki w napędzie podczas uruchamiania.
- Łatka poprawiająca problemy z systemem dźwięku EAX i rozmyciem grafiki.

Dodatkowa zawartość:
- 5 dodatkowych przygód stworzonych przez community: "Podstępy", "Szlag by trafił te bagna", "Upiory w Cichej Wólce", "Wesele", "Wiedźminkołaj"


A mnie zastanawia, czemu od aktualizacji do edycji rozszerzonej, nie muszę wcale wkładać płyty do napędu xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Wiedźmin - The Witcher
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook