Forum Dragon Ball Nao

» Mięśnie Boskiego Miszcza

Dziecko_Ślimaka Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Dziecko_Ślimaka
Dni na forum: 6.009
Posty: 8
Zastanawia mnie jedno, z kąd boski miszcz ma takie mięśnie?? Są one z pewnością większe niż ma goku , ale nieświadczą o jego sile. Czyżby to zasługa długich treningów (bo troche lat to on ma ) a może sterydy?? . No nie wiem [ ort! ] pomożecie?? Może razem jakoś to ustalimy
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.112
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Dziecko_Ślimaka napisał(a):
Są one z pewnością większe niż ma goku , ale nieświadczą o jego sile.

Moc Kamesenina zapewne wzrosła po zwiększeniu mięśni tylko traciła na tym szybkość (coś na podobieństwo USSJ u Saiyan..)
Myślę, że dobrym dowodem może być zniszczenie Księżyca. Ze zwyklego Kamehameha nie byłoby to możliwe, dlatego Kamesenin musiał się 'doładować'.
Można zauważyć także, że Boski Miszcz zwiększał swoje mięśnie w połączeniu tylko z Kamehameha, czyli można powiedzieć, że była to nieodłączna częśc tej techniki, a że opanowanie tego było kwestią długich treningów to raczej nie mam wątpliwości.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.046
Posty: 283
danevert napisał(a):
Można zauważyć także, że Boski Miszcz zwiększał swoje mięśnie w połączeniu tylko z Kamehameha, czyli można powiedzieć, że była to nieodłączna częśc tej techniki
Pozwolę się z tobą nie zgodzić danevert. Widziałeś film kinowy 8 o Brollym? Pierwsza część. Kamesenin tam też się "naładował" ale porobił sobie tylko jaja i żadnego Kamehameha nie było . Nie wydaje mi się, żeby to napakowanie było nieodłącznym procesem do użycia Kamehamehy.
PS: pisze się "mistrz", a moglibyście używać Kamesenin? taka moja mała prośba, jeśli możecie. Pozdro ziomy i ziomalki!

Avensus: mylisz się, nie pisze się "mistrz" a "miszcz", gdyż taki jest jego przydomek w mandze - Boski Miszcz (Bulma w którymś tam tomie ironizowała na temat tego, że to "miszcz" a nie "mistrz").

Dai Kaiosama: W polskiej wersji mangi Kamesenin to Boski Miszcz:)

pozdrawiam


Hm, a w oryginale to Kame sennin (sen'nin), nie Kamesenin :p
SoheiMajin Gotenks


EDIT
O rany, no to teraz mnie zgasiliście, aż mnie zatkało . To sorx za błąd, bo mangi nie czytałem, więc myślałem, że to pomyłka. Mój błąd. Pozdro

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 05.12.2007, 16:38
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.112
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Racja, można też było brać pod uwagę kinówki.
Należy się więc sprostowanie: Potężna Kamehameha w wykonaniu Boskiego Miszcza mogła mieć miejsce tylko przy udziale zwiększonych mięśni.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Kame sen'nin był rzekomo tylko zwykłym człowiekiem. Aby opanować Kamehamehę należało cholernie ciężko trenować przez co najmniej 50 lat (tak mi się wydaje, że tyle, ale może i więcej). Boski Miszcz przeszedł taki trening, toteż dorobił się takich mięśni, które w jego przypadku były potrzebne do skumulowania w sobie dużej ilości energii Ki. Tutaj nie ma co komplikować sprawy

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dziecko_Ślimaka Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Dziecko_Ślimaka
Dni na forum: 6.009
Posty: 8
No żeczywiście dzięki za pomoc

PS: to był boski "Miszcz" a nie mistrz sprzawdź sobie
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Mięśnie Boskiego Miszcza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook