Forum Dragon Ball Nao

» Co Ci się dzisiaj przytrafiło ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 118, 119, 120  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ej, to nawet znam

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wstałem o 12.05, czyli godzinie, o której przeważnie wstaję na wakacjach. Dokładnie o 12.05. Ah:)
I znalazłem swoje zajebiste zdjęcia.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Dzień katastrof, wstałam rano, musiałam się szybko wykąpać, ubrać wysuszyć włosy i na miasto, w dodatku na rynek później, bo babcia chciała truskawki, wróciłam do domu okazało się, że minute wcześniej dzwoniła babcia, że jej nie potrzeba, ehm, po chwili zostałam pogoniona by się przebrać i wyszłyśmy z mamą na stacje o wiele za wcześnie, przez co stałam na dworcu godzine, a później w dodatku musiałam oglądać i słuchać dzieciarnie która jechała gdzie nad morze kolonią, miałam wrócić do domu po 2h, co się potem okazało, że gówno to prawda, niby później o 21 mieliśmy wracać, nie wypaliło, bo ma mama miała kaprys, by pojechać do ciotki, niby po meczu mieli nas odwieść, ale znów kaprys matki zadecydował, że zostajemy na noc, no i od se pisze, z kąpa wujka, w dodatku łeb mi rosadza... zmęczona jestem, a ni ma jak spać, bo obie ciotki i matka piją, przez co pełno szumu w chacie, ni zasne ==.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
obejrzałem mecz, doznałem wstrząsu

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj pierwszy dzień wakacji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Kolejny !? dzień
Poszłam spać o 3, bo wcześniej się nie dało, później wujek się kręcił i nie dał spać, więc wstałam przed 8, w dodatku dowiedziałam się czegoś, czego wolałąbym nigdy w życiu i ni po śmierci się nie dowiadywać. Gdy tak siedziałam i gapiłam się na ciotki, matke i wujka jak balangują, prawie zatrułam się przez zapach tranu, który był zawarty w jakimś !? żelu przeciwzmarszczkowym, którym ma ciotka się chwaliła, a ma matka się zachwycała. Jak na razie, pociąć się tylko można ==
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wstałem i się spakowałem, bez żadnych rewelacji. Zaraz sobie na dworzec pojadę i wsiądę w bus i paszoł won do babki na wakacje.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Tenshi napisał(a):
Jak na razie, pociąć się tylko można ==
Właśnie se przypomniałam, że jest nawet czym! Mam pod ręką fajną katane, sprawną, choć chętnie pociełabym kogoś, nie siebie, ale filipcio jeszcze ma urlop do jutra i ni ma jak
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Piłem całą noc, paliłem na plaży ognisko, obściskiwałem się z laską której nie pamiętam ani imiena ani nawet twarzy, Byłem w jakimś post gejowskim klubie i mówiłem coś głośno o obrzydliwych pedałał, prawie za to dostałem po ryju, tańczyłem w tym klubie z laską na wózku inwalidźkim, prawie zostałem pszejechany przez [ ort! ] skmkę, spaliłem półtora paczki mocnych 25, i teraz mam kaca moralnego. Nieźle jak na jedną nockę

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Tenshi napisał(a):
ale filipcio jeszcze ma urlop do jutra i ni ma jak

^^

A ja właśnie wróciłem z pracy zarobkowej , zbiarałem truskawki , ale zawsze jakaś kasa wpadła ...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niespodziewanie przyjechał dziś do mnie bogaty kolega, który kupił co trzeba

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wstałem o 8.15, co w wakacje wydaje się czynem awykonalnym .

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
obudzono mnie po 9 jakoś, !? się, bo nie spałam dość długo i śpiąca byłam (jestem nadal własciwie =, później musiałam się szybko ubrać i popylać gdzie 4km w jedną strone, zmęczona i !? jestem, jak cholera -.-
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ja wstałem dopiero przed chwilą.
Ale bezsens.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pisałem jeden egzamin, ide zaraz na drugi, a potem oblewać zakończenie roku

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dostałem wypłatę za położenie gumolitu i majstrowanie przy hydraulice, przepiłem, przejadłem i przepaliłem ją.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Znów wstałem o 8.15. W tamte wakacje zawsze wstawałem o 10.31. Cholera. Dostałem oczopląsu patrząc na !?, kitajski nick Jouu.

Obraz
PALATIAL REGALIA
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Debile chłodziły wódę w morzu , i pszyszedł pszypływ. Godzinę z kumplem jej szukaliśmy na dnie. Na szczęście odnaleźliśmy całość. Poza tym napiłem się jak świnia za 2 zł.. Zostało mi 50 gr. reszty.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Obudził mnie dziadek alkoholik o 7.40. Niedawno odkryłem coś przerażającego.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 118, 119, 120  

Forum DB Nao » » » Co Ci się dzisiaj przytrafiło
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook