Forum Dragon Ball Nao

» abingdon boys school

Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.319
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Obraz

Powstały w roku 2005 abingdon boys school (znany także jako:a.b.s.) to zespół pop-rockowy, w skład którego wchodzą wokalista Takanori Nishikawa, znany także jako T.M. Revolution, gitarzyści SUNAO i Hiroshi Shibasaki, obaj dawni członkowie grupy supportującej T.M. Revolution, oraz klawiszowiec Toshiyuki Kishi, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak Ryuichi Kawamura czy Tomoyasu Hotei.

Zespół nazwany został po istniejącej na prawdę szkole w Anglii, a członkowie grupy często pokazują się w ciuchach stylizowanych na szkolne mundurki.

Pierwsza piosenka sygnowana nazwą abingdon boys school, 'stay away', ukazała się w marcu 2006 na albumie 'Love for NANA ~Only 1 Tribute~', albumie dedykowanym serialowi anime NANA. Abingdon boys school pojawił się nagle i bez uprzednich zapowiedzi, pierwotnie jako kolejne wcielenie solowego projektu Nishikawy. Piosenka ta różniła się jednak od utworów śpiewanych przez niego jako T.M.Revolution, które komponował Daisuke Asakura.

Kilka miesięcy później abingdon boys school nagrali cover piosenki BUCK-TICKa, 'Dress', nadając jej nowe, bardziej rockowe brzmienie. Piosenka ta trafiła na 'PARADE ~RESPECTIVE TRACKS OF BUCK-TICK', album-hołd dla BUCK-TICKa, na którym znalazło się wiele coverów tego zespołu w wykonaniu znanych artystów.

W tym samym okresie Hiroshi Shibasaki, SUNAO oraz Toshiyuki Kishi wzięli udział w produkcji kilku utworów z UNDER:COVER, albumu na którym T.M.Revolution coverował własne utwory, wydanego w styczniu 2006. Piosenki te przypominały stylem nagrania właśnie abingdon boys school.

We wrześniue 2006 oficjalny debiut abingdon boys school został ogłoszony przez Sony Music. Niedługo po tym ogłoszeniu pojawił się pierwszy singiel, wydany 6 grudnia 'INNOCENT SORROW'. Tytułowy utwór wykorzystany został jako opening anime D.Gray-Man. B-side z tego samego singla, 'Fre@K $HoW', trafił z kolei na album dedykowany filmowi Death Note. Singiel trafił na czwarte miejsce listy Oricon.

16 maja 2007 ukazał się ich drugi singiel, 'HOWLING'. Także tym razem tytułowy utwór trafił do anime - 'HOWLING' użyty został jako opening DARKER THAN BLACK -kuro no keiyakusha. Ich trzeci singiel, 'Nephilim', który ukazał się 4 lipca 2007, użyty został z kolei w grze Folks/Soul na Playstation3.

Źródło: Jame

Albumy:

-[2007.10.17] abingdon boys school

1. As One
2. HOWLING -INCH UP-
3. Via Dolorosa
4. INNOCENT SORROW
5. DOWN TO YOU
6. Atena (アテナ)
7. stay away
8. Nephilim
9. LOST REASON -feat.MICRO from HOME MADE Kazoku-
10. DESIRE
11. Dress (ドレス) (BUCK-TICK cover)
12. ReBirth + ReVerse

http://www.mediafire.com/?mmyhwxlkhjt

Single:

-[2006-12-06] Innocent Sorrow

1. INNOCENT SORROW
2. Fre@k $HoW

http://www.mediafire.com/?lnmzeczkgem

-[2007.05.16] Howling

1. HOWLING
2. Nervous Breakdown

http://www.mediafire.com/?i2dhjjzgoty

-[2007.07.04] Nephilim

1. Nephilim
2. LOST REASON

http://www.mediafire.com/?vjiymfkjvzm

-[2007.12.05] Blade Chord

1. BLADE CHORD
2. Desert Rose

http://www.mediafire.com/?wez5mtqqnvt

-[2009.02.25] STRENGTH.

1. STRENGTH.
2. Freedom

http://www.mediafire.com/?wy2vtmrwwha

-[2009.05.20] JAP

1. JAP
2. Valkyrie

http://www.mediafire.com/?5zmfjxnztyd

Compilations

-Love for Nana -Only 1 Tribute- (March 15, 2005)
"stay away"
-Parade -Respective Tracks of Buck-Tick- (December 21, 2005)
"Dress"
-Luna Sea Memorial Cover Album (December 19, 2007)
"Sweetest Coma Again"

Osobiście uwielbiam Nephilim, Dress i Strength Nawet nie pamiętam, jak trafiłam na ten zespół. Po przesłuchaniu płytki utwór Dress od razu skojarzył mi się z anime "Trinity Blood", tylko, że w innym wykonaniu ale i tak przypadł mi do gustu.

Zapraszam do wyrażania opinii.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.488
Posty: 308
Zespół znam od niedawna. Lubię ich. Szczególnie głos Nishikawy przypadł mi do gustu. Muzyka nie najgorsza. Niuee. XD Muzyka świetna ! Gitara fantastyczna i nie wiem co tam jeszcze, ale daje kopa. XD Nawet mój sceptycznie podchodzący do j-rock`a kolega stwierdził, że "to jest fajne".
Jak już wspomniałam zainteresowałam się nimi stosunkowo niedawno, więc nie jestem w stanie o nich zbyt wiele powiedzieć. XD Moje ulubione utwory to : HOWLING, stay away, Nephilim i Via Dolorosa.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.286
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Uwielbiam ten zespół! Zaczęłam ich słuchać po obejrzeniu Soul Eatera, bo tam był ich ekstra kawałek Strenght. W ogóle gitara u nich wymiata.

Anime na zawsze !!!
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 40
Dni na forum: 5.582
Plusy: 15
Posty: 4.252
Skąd: 絶望の海の底から
Wokalista abingdon boys school - Takanori Nishikawa,zmuszony jest na pewien czas przerwać śpiewanie. Powodem są problemy ze strunami głosowymi. Z powodu intensywnej pracy w ubiegłym roku Nishikawa przeciążył gardło. Wokalista powinien co najmniej przez tydzień wstrzymać się od śpiewania i używać głosu tylko do niezbędnej konwersacji. Na swoim Twitterze zapewnia jednak, że nie jest to nic poważnego, opublikował też zdjęcie z notatką, na której wypisane są zalecenia lekarza. Nishikawa ma zamiar skoncentrować się na leczeniu i powrócić do śpiewania, gdy tylko będzie mógł.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 40
Dni na forum: 5.582
Plusy: 15
Posty: 4.252
Skąd: 絶望の海の底から
Niedawno pojawiła się wiadomość o tym, że z powodu choroby strun głosowych Takanori Nishikawa, znany jako T.M. Revolution, musi powstrzymać się na jakiś czas od śpiewania. Kilka dni temu wokalista abingdon boys school ogłosił na oficjalnym Twitterze swój powrót do zdrowia.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » abingdon boys school
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2023 DB Nao
Facebook