Forum Dragon Ball Nao

» 1.Stroje w Naruto 2.Miłość w Naruto

Jesteście za zmianami przedstawionymi w temacie czy nie?

Jesteście za zmianami przedstawionymi w temacie czy nie?
Tak, urozmaiciło by to oglądnie anime. 50,00% 2 50,00%
Nie, nie jest to potrzebne. 50,00% 2 50,00%
Wszystkich głosów: 4
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Chodzi konkretnie o to czy nie uważacie że stroje w Naruto są zbyt monotonne, a właściwie nudne? Ile można patrzeć sie na wciąż tak samo ubranie, przez tą nudzą sie postacie i przestaje interesować Anime. Ubrania zostały raz zmienione, po pierwszej serii do Shippuudena i tyle. Oni mogliby sie czasem przebrać

Drugi problem to związki i pary. Młodzi wojownicy... OK, są zajęci i w ogóle, ale jednak czasem chyba miętę czują do siebie. Jeżeli jest tyle tych fillerów to mogli by wsadzić pare wątków miłosnych.

Rozwiązanie tych problemów na pewno ożywiło by Anime, i zaciekawiło by nas.

Piszcie co o tym myślicie

Pozdrawiam
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
trudno mi się wypowiedzieć w ankiecie, ponieważ uważam, że odpowiedź nie ma najmniejszego znaczenia. Oczywiście, bohaterowie cały czas łażą w tych samych ciuchach - i co poradzić? Widać Kishimoto uznał, że ma ważniejsze sprawy do pisowania i rysowania. I widocznie nie jest Kubo, który chciałby zostać projektantem mody W Bleachu owszem, ciuchy wciąż się zmieniają - może nie w Soul Society ani Hueco Mundo, ale w świecie realnym owszem

Co zaś do romansów, hmm... Nie miałabym nic przeciwko w sumie - pytanie: kto z kim niby? Naruto z Hinatą? Naruto z Sakurą? Sasuke z Karin? Kwestia pairingów w Naruto nie jest prosta, co zostało nadmienione w osobnym temacie. W tej bajce chodzi o to, że Naruto leci za Sasuke - a wszyscy inni mu pomagają (za wyjątkiem Shikamaru w ostatnim rozdziale mangi... -_-'), więc kto ma głowę do romansów? Ale Sai i Sakurka rzeczywiście mogliby się trochę pospotykać, nie mówiąc już o Sakurce i Yamato Oj, głupawka mnie chwyta...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do ciuchów: denerwuje mnie to iż oni ciągle chodzą w tych samych strojach, rzadko kiedy je zmieniają, prawie w ogóle.
Paringi. Nie podobają mi się. Większość jest tak wciśnięta na siłę, że szkoda gadać.
Sasuke i sakura- no niby ten paring większość osób widzi, ale moim zdaniem(proszę nie zlinczujcie mnie) to zwykły absurd. Panienka Haruno ciągle lata za Sasuke jak pies ogrodnika, a ten jej nie zauważa. Ba, dawał jej znać by się od niego odczepiła. Teksty w stylu: ,,jesteś irytująca". Niestety ta nadal za nim lata i zamiast dać sobie spokój usilnie próbuje go zainteresować swą osobą. Owszem, może i chronił ją ale to tylko dlatego, bo była słaba i gdyby nie to to by się potknęła o własne nogi, za przeproszeniem.
Naruto i Sakura- też bym się wiele nie spodziewała. Sakura go traktuje jak śmiecia i się nieustannie na nim wyżywa. Do kosza.
W ogóle łączenie kogoś z Sakurą to absurd,
Hinata i Naruto- No dobra od bólu, ale też szanse są nikłe. Hinata przesadza z nieśmiałością, a jak Naruciak obok niej się najdzie od razu mdleje. Co nie znaczy że nie trawię Hinaty, wręcz przeciwnie, lubię ją.
Shikamaru + Temari. Współpracowali razem przeciwko Kimimaro, są przyjaciółmi więc może coś z tego wyniknąć.
Shikamaru+Ino- w skrajnych okolicznościach może........?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kikoushi Kobieta
Wojownik
Wojownik
Kikoushi
Wiek: 30
Dni na forum: 5.354
Plusy: 1
Posty: 40
co do ciuchów to mi to szczerze mówiąc nie przeszkadza, oglądając szczególnie się nad tym nie skupiam. Zresztą ciuchy to trochę znaki rozpoznawcze bohaterów, bo jak widzisz zielony kombinezonik, to od razu kojarzysz go z Lee itd.;D
Jeśli chodzi i paringi...hmmm. Ostatnio czytałam świetnego fika, w którym Sakura była z Lee, a Naruto i Sasuke.... Jeśli chodzi o ten pierwszy paring, to mi odpowiadałby jak najbardziej. To byłby taki miły i nieoczekiwany zwrot akcji. Jeśli chodzi o ten drugi, to cóż Kishimoto raczej yaoi ze swojej mangi nie zrobi.

"Wielu żywych zasługuje na śmierć, a czasem umierają ci, którzy zasłużyli na życie..."
"Od piekła lub nieba odgradza nas tylko życie, rzecz najkruchsza na świecie."
"Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu."

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » 1.Stroje w Naruto 2.Miłość w Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook