Forum Dragon Ball Nao

» [Reklama] Dragon Ball Adventure [GRA VIA WWW, PRZEZ PRZEGLĄDARKE]

kawus121 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 4.611
Posty: 3
Witam serdecznie, chce wam przedstawić nową grę, która jest w trakcje powstawania. Gra nosi nazwę Dragon Ball Adventure[DBA], jest to odzwierciedlenie świata Smoczych Kul. W grze wcielamy się w wybranego bohatera, mamy możliwość zostania wojownikiem LUDZI,DEMONÓW,KOSMICZNYCH WOJOWNIKÓW oraz NAMECZANINEM.
W grze dążymy do doskonałości zdobywamy cenne doświadczenie wykonując misje rankingowe oraz exterminacji. Gra jest wyposażona w rozbudowany system przedmiotów ZWYKLE,UNIKATOWE,HEROICZNE,BOSKIE. Każdy przedmiot ma inną częstotliwość wypadania z potworów. DBA posiada też rozbudowany system walki 4 tury więcej w grze zapraszam pozdrawiam Jakub.


* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
A tam już coś działa? Dałbyś jakieś fajne screeny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gra zdecydowanie ma potencjał.
Najważniejsza rzecz to chyba dopracowanie graficzne.
Po walce powinno od razu pisać kto wygrał, a nie, że trzeba patrzyć na te tury i czytać.
Przydałoby się więcej technik (gram Nameczaninem i mam tylko 3 dostępne), jeśli będziesz dodawać nowe to staraj się, żeby trzymały klimat.
Opcje pracy mógłbyś sobie darować, ale jak chcesz. Ja preferowałbym wypadanie itemów z ludzików, a żeby uczyć się tych technik, to jakieś kamienie specjalne czy coś, bo dziwnie tak za kasę.
Chyba błąd techniczny masz, bo jak zaatakowałem smsmsm, to on też musi odczekać 30 minut, myślę, że tylko ten co atakuje powinien czekać.
Poprawić teksty np. "jesteś ciężko ranny i nie możesz walczyć". Czyli duże litery, interpunkcja, orty, jeśli są i sam styl.
W sklepie przydałoby się więcej przedmiotów.
Trochę głupio, że można łączyć odpoczynek z pracą.
Trochę głupio, że po walce z komputerem nie ubywa nam życia, no chyba, że się wtopi.
Mógłbyś zrobić jakiś dziennik, gdzie zapisywałyby się wszystkie raporty.
Fajnie by było, gdyby takie komunikaty: "Możesz walczyć dopiero za: 00:00:06" wyświetlane było na stronie głównej, gdzieś u góry.
Chciałem zrobić klan, a okazuje się, że trzeba zapłacić. Mogło być wcześniej napisane, gdyby ktoś dodawał długi opis, to by się wkurzył.
"Mateusz zdobywa: 29 doświadczenie oraz 109 kasy. tym razem wygrał starcie, wygrał ledwo ledwo, ale wygrał. Gracz Samurai Ponosi porażkę
Życie graczaMateusz 92/131:" Głupi tekst, Jakie ledwo ledwo? zabrał mi tylko 39 życia... I brak odstępu po "gracz".
Jest też coś takiego, że gość ma np -20 życia a mnie atakuje, bo nie robił ruchu w turze. Tego nie powinno być, spadł i już, ja atakowałem pierwszy więc mam przewagę.
Trochę głupio, że jak się odpoczywa, to nic nie można zrobić, nawet wejść na forum.

Obraz
kawus121 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 4.611
Posty: 3
System wypadania z potworków jest. Jak na razie wypada 1, ale szansa na jego lot jest dość mała z racji na to że to unikat. Co do pozostałych to postaram się to zrobić.

Odpoczynek - POPRAWIONY.
Parę zdani poprawionych.
Oczekiwanie po walce dla gracza nie atakującego - wyłączone.
Potem resztę zrobie - co do walki to zrobię komunikat w js wygrał przegrał
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Opis misji: Bandyci połączyli moce z Samurajami i wracają, aby się zemścić na tojej osobie.
-> twojej
Jesteś w trakcie wykonywania misji o nazwie Bandyci wracają by się zemścić
-> przecinek po "wracają" i kropka na końcu (wgl wszędzie prawie nie ma kropek, a czasem są, lepiej żeby były wszędzie, niż żeby nie było ich)
Mateusz zdobywa: 33 doświadczenie oraz 113 kasy. tym razem wygrał starcie, wygrał ledwo ledwo, ale wygrał. Gracz Pilaff Robot Ponosi porażkę
-> z wielkiej litery po kropce

To tylko takie przykłady, dużo masz tam tych błędów.

Atak wymyślony i stosowany przez Piccolo. Po raz pierwszy został użyty przeciw Raditzowi. Niestety od tego ataku zginął i Goku, który przytrzymywał brata. Nameczanin musi skoncentrować dużo energii. W tym celu przykłada palec wskazujący i środkowy do czoła i koncentruje się. Gdy uzna, że zgromadził już dość duże KI wyprostowuje ramię, a z owych 2 palców wystrzeliwuje prosty pocisk o barwie pomarańczowo - złotej, a naokoło niego oplata się (nie dotykając prostego) drugi pocisk w takim samym kolorze.
Fajnie by było, gdyby wszystkie ataki były tak opisane, czyli kto go wymyślił, kiedy użył. No i fajnie też by było, gdyby wszystkie ataki pochodziły z Dragon Balla.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Widzę, że gra ciągle nie działa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kawus121 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 4.611
Posty: 3
Gra już działa, przepraszam:) pozdrawiam.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Reklama] Dragon Ball Adventure [GRA VIA WWW, PRZEZ PRZEGLĄDARKE]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook