Forum Dragon Ball Nao

» Windows?

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Witam.

Mam dosyć dziwny problem z moim komputerem. Zauważyłem, że bardzo nagle mój dysk C strasznie przybrał na wadze. Przeszukałem go całego i wyszło mi na to, że folder od Windowsa waży 20 GB. Przynajmniej tak jest napisane, jak sprawdzę to przez właściwości. Z doświadczenia wiem, że jednak z reguły nie ma opcji, aby to oprogramowanie tyle zajmowało. Jak wchodzę w folder i zaznaczam wszystkie pliki to waga jest równa już tylko niecałe 5 GB. Mam zaznaczone pokazywanie ukrytych rzeczy. Zresztą nawet jak sprawdzam stan przez właściwości to do tych 5 GB liczy wagę normalnie, a nagle podbija w sekundę do tych 20. Strasznie mi to utrudnia działanie na komputerze, bo nawet jak wrzucam coś na inny dysk to mi wyskakuje informacja, że nie ma miejsca na dysku C. I nie mogę nic zainstalować np.

Bardzo proszę o pomoc!

Pozdrawiać!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mój katalog z Windows 7 ma 18 GB

Napisz jeszcze, jaki masz system. Ale jeśli z dnia na dzień straciłeś tyle wolnego miejsca na dysku, to albo musiał się ściągnąć jakiś syf, albo to katalog Windows/Temp się zawalił.

Na początek możesz użyć programu typu CCleaner, ale pewnie nic nie da.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mam XP Home Edition.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Jaką pojemność ma partycja z systemem? Również polecam CCleaner. Możliwe, że to przywracanie systemu tyle waży, musiałbyś zajrzeć w panel sterowania ile masz ustawione, ja niestety mam 7, ale w XP wygląda to podobnie: http://img.ledsplej.net/3246958.jpg Taki CCleaner też ma funkcję usuwania plików 'przywracania systemu'.

Grupa Mirai
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Cały dysk ma 29,4 GB. Użyłem tego CCleaner, ale usunąłem mi raptem ze 100 MB. Do tego zainstalowałem Kasperskyego, ale nie wykrył mi wirusów tam...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Windows?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook