Forum Dragon Ball Nao

» POMOC Projekt Dragon Ball KAI ANIMECLIPSE+Lektor z wersji AXN

Sunday87 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sunday87
Dni na forum: 4.564
Posty: 19
Witam Jako że na forum jest wiele odcinków w świetnych jakościach DVD rip z Polskim lektorem wyciętym z odcinków Polskiej wersji z rtl7 o słabej jakości podszedł mi pomysł żeby wyciąć lektora z odcinów AXN i włożyć go Dragon Ball Kai grupy ANIMECLIPSE gdyż to jest obecnie najlepsza najwyższa jakość jaka istnieje. Zna się ktoś na zamianie ścieżek dzwiękowych? Chciałbym się za to wziąć [ ort! ] ale średnio mi wyszło dzwięk mimo przesuniecia na początku niezgadzał mi się z wideo.Jakieś porady chłopaki? Może znajdzie się wiecej osób żeby zrealizować ten projekt
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Musisz dostosować prędkość obrazu do dźwięku... Poszukaj na stronach z poradami na obróbki wideo.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.226
Plusy: 7
Posty: 346
Sunday87 popieram twój pomysł ja zabrałem się za to raz ale przerosło to moje zdolności chciałem zrobić odcinki bez openingów i endingów by zajmowały mniej ele nie dałem rady, łatwiej jest usunąć chyba znaczek AXnspin z obecnych odcinków
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.749
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Jakość ze SPIN PLAYER jest zła? Nie czaję po co bawić się w coś takiego. Rozumiem gdyby DB KAI od podstaw był robiony w HD, ale to tylko zwykły zremasteryzowany obraz.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Łukasz napisał(a):
Jakość ze SPIN PLAYER jest zła? Nie czaję po co bawić się w coś takiego.
Zapewne nie za doskonała, ale o AnimeClipse można powiedzieć to samo (np. kolory walą po oczach). Najlepsze byłyby ripy z DVD/BD.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.226
Plusy: 7
Posty: 346
ja uważam że jakość z axn jest bardzo dobra ale znaczek troszkę przeszkadza ja mam wszystkie odcinki z wersji dvdrip tu link do pierwszego odcinka
http://download.hellshare.pl/dragonball-kai/ ... v/9836758/ jak by sie ktoś podją zmiany ścieżki dźwiękowej na polską to bym wstawiał resztę odcinków
Sunday87 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sunday87
Dni na forum: 4.564
Posty: 19
siema siema ściagne zerkne.Ale moim zdaniem animeclipse jest lepssze bo oni poprawili jeszcze tą jakośc postaram się wrzucić na rapidshare próbke ich wersjii to tez ocenisz:)
gilathiss
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.143
Posty: 5
Tzn. zająć mógłbym się zrobieniem czegoś takiego, lecz nie mam dobrej jakości dźwięku i obraz musiałby byc w najlepiej 1920x1080 pixeli w formacie 16:9 albo ostatecznie 1440x1080 w formacie 4:3 ale po pierwsze muszę mieć te pliki podstawowe by coś zrobić. Siedzę w obróbce już sporo czasu, więc może udałoby się udostępnić to za darmo, a moze i wrzucić np. na YouTube, jeśli by ktoś w ogóle to oglądał
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » POMOC Projekt Dragon Ball KAI ANIMECLIPSE+Lektor z wersji AXN
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook