Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Apartament 1303 (2007)

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mlode kobiety gina w tajemniczy sposob. Wszystkie trzy laczy jedno - mieszkaly na 13 pietrze nowoczesnego apatamentowca. Poczatkowo wszyscy mysla, ze to przypadek, ale siostra jednej z ofiar odkrywa przerazajaca prawde - wiezowiec nawiedza mroczna, zlosliwa i zadna krwi moc. To zly duch ,ktory zrobi wszystko by nikt nie opuscil apartamentu 1303 zywym...

I jak zwykle,tych co ogladali zapraszam do wypowiedzenia sie w temacie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Filmu nie oglądałem, ale czytając Twój opis mam wrażenie, że jest to wzorowane na Kingowskim 1408. Jeżeli choć trochę trzyma klimat tak jak powieść Stefcia, to skuszę się.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Hayato napisał(a):
To zly duch ,ktory zrobi wszystko by nikt nie opuscil apartamentu 1303 zywym...
Myślę, że w tym horrorze chodzi o coś więcej niż samego ducha, raczej o zło, które mieszkało w ludziach, jeszcze za życia, nie dziwi mnie więc fakt, że przetrwało on po ich śmierci i dalej w tym mieszkaniu powtarzały się takie tragedie.
Świetny soundtrack i te dźwięki np. poruszającej się kupy robaków, albo samej Yukiyo brrr... film jest naprawdę dobry, smutna historia. Podobał mi się dobór postaci, co jedna to lepsza. Jako horror też trzyma w napięciu i chwilami można się nieźle przestraszyć.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Horror] Apartament 1303 (2007)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook