Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga I » Rozdział IX
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga I: Dark Prince! (Ciemny Książę!)
Rozdział IX
 

Ziemia. Chichi chciała odwiedzić Bulmę. Namówiła więc Goku i Gotena, aby jej towarzyszyli. Jak dotarli przed CC zauważyli ślady bitwy. Szybko znaleźli Bulmę, która opowiedziała im, co się wydarzyło. Pokazała im urządzenie, które narobiło tyle problemu. Próbują zlokalizować ich miejsce pobytu bez skutku. Goku ani Goten nie są w stanie wyczuć energii ani Vegety ani Trunksa.

Tymczasem Trunks i Melan. Szli w tym przeklętym zamku, walcząc z wrogami. Szukają czarnego kryształu. Jednak to nie jest wcale takie proste.

Tymczasem Vegeta ma kolejny sen.

"Dzień piątych urodzin księcia! Na planecie Vegeta w zamku odbywa się przyjęcie urodzinowe. W pewnym momencie do chłopaka podchodzi król i bierze go na stronę. Gdy doszli do gabinetu króla. Król dał księciu amulet i opowiedział związaną z nim legendę.

– Zachowasz go w tajemnicy i nikomu nie powtórzysz tego, co ci powiedziałem! Przysięgnij na honor Saiyańskiego wojownika! – powiedział król.

– Przysięgam na honor Saiyańskiego wojownika, że zachowam tajemnice, nikomu tego nie zdradzę, przysięgam na mój honor! – powiedział książę.

– Dobrze, synu! Wracajmy na sale! – powiedział król zadowolony z tego, że książę złożył przysięgę.

– Tak, ojcze! – powiedział książę.

Wrócili na salę."

Demon jest coraz bliższy osiągnięcia swojego celu.

Tymczasem na planecie Artlanteris.

Trunks razem z Melan znaleźli ten czarny kryształ i zniszczyli go, dzięki czemu złamali zły czar.

Na planecie Yies demon Santer już dostatecznie opanował umysł księcia. Słuchając poleceń demona Saiyan bierze kryształ, w którym było uwięzione ciało demona. Santer przeniósł wtedy wojownika na planeta Artlanteris przed ruiny świątyni Meris, w której był ukryty magiczny artefakt. Wartę pełnili Antaris i Daris. Gdy zauważyli idącego Saiyanina, przygotowali się do ewentualnego ataku.

– Tu nie wolno wchodzić! – krzyknęła ostrzegawczo Antaris, ale Saiyański wojownik tylko puścił w nich Big Bang. Antaris i Daris nie przeżyli tego ataku. Saiyan wszedł do świątyni Meris. Tymczasem Melan i Trunks zbliżali się do tej świątyni. Gdy doszli demon właśnie został całkowicie uwolniony. Vegeta stał z boku. Trunks, gdy usłyszał od Melan, że to jest Santer, zmienił się w SSJ2 i zaatakował go. Santer podniósł rękę i jednym wystrzelonym promieniem energii zabił Trunksa. Vegeta, gdy patrzył jak martwe ciało Trunksa pada na ziemię, poczuł jak resztka jego umysłu nieopanowana przez demona, eksploduje różnymi uczuciami, które ogarniają cały jego umysł. Widzi przed oczami obrazy kiedy był z synem i jednocześnie martwe ciało Trunksa leżące na posadzce. Vegetę ogarnęła prawdziwa furia. Nieświadomie zaczął się zmieniać. Zmienił się w zupełnie nową formę. Jego włosy miały kolor płynnego złota i były ułożone jak na poziomie SSJ. Aura była złota z wyładowaniami elektrycznymi. Ogonek zmienił kolor z brązowego na kolor płynnego złota. Oczy były całe czerwone jak u Ozaru. Moc księcia znacznie wzrosła i do tego uwolnił się spod mocy demona Santera.

 
autor: Ania

<- Rozdział VIII

<- powrót
Kącik fana ►
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker