Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga I » Rozdział X
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga I: Dark Prince! (Ciemny Książę!)
Rozdział X
 

Saiyan stał naprzeciwko Santera. SSJ4 Vegeta puścił w demona Big Bang. Demon uniknął ataku.

– Demoniczny ogień! – powiedział Santer i w stronę Vegety pomknął strumień ognia. Saiyański wojownik uniknął go. Książę wyprowadził szybki kontratak, ale demon zdołał zablokować cios, chwilę siłowali się aż w końcu odskoczyli od siebie. To dopiero początek walki.

– Aż tak wściekasz się za tego bachora! – powiedział demon Santer do Saiyanina.

– Zniszczę cię definitywnie! – wrzasnął Vegeta.

– Mylisz się! Arutel Kan! – powiedział demon i z rąk wyleciało mu prawdziwe tornado, jednak książę Saiyan był szybszy i zgubił to tornado.

– Hantare! – powiedział Vegeta wypuszczając z palców w stronę demona strumienie energii, które oplotły jedną rękę Santera, Saiyan wystrzelił je z lewej ręki. Siłują się. W pewnym momencie.

– Big Bang! – powiedział Vegeta i puścił w demona swój atak.

– Amakada! – powiedział Santer i z ręki wystrzelił strumień energii. Ten atak demona bardzo przypomina Big Bang Vegety. Strumienie zderzyły się. Po pewnym czasie nastąpił wybuch, który odrzucił przeciwników o kilka metrów od siebie. Obaj szybko wstali gotowi do dalszej walki. Walki, którą może rozstrzygnąć tylko śmierć jednego z walczących, ponieważ żaden wcześniej nie ustąpi. Książę zaatakował demona. Trwa zaciekła wymiana ciosów. Całej walce z ukrycia przygląda się Melan, wie że z demonem Santerem nie ma najmniejszej szansy. Melan wie, że nie może pomóc Saiyaninowi. To jest jego walka i tylko książę Vegeta może pokonać demona Santera. Walka wygląda na wyrównaną. Ciosy, uniki, bloki: cały czas przeciwnicy walczą. Santer oprócz siły fizycznej umie czarować. Vegeta zaś używa tylko siły fizycznej i nie zna się na magii, ale posiada Saiyańską zwinność i Saiyański zmysł walki.

 
autor: Ania

<- Rozdział IX

<- powrót
Kącik fana ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker