Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga Specjalna » Rozdział II
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga Specjalna: Prince of Saiyan! (Książę Saiyan!)
Rozdział II
 

W dniu, w którym książę miał dwa tygodnie (14 dni), postawił swoje pierwsze kroki. To było tak. Chłopak leży w łóżeczku ze szczebelkami w pewnym momencie przewrócił się na brzuszek i wstał na nóżki. Zrobił kilka niepewnych kroków i doszedł do prętów. Złapał rączkami pręty i próbował wyleźć górą, ale nie udało mu się to i przewrócił się. Upadł na materacyk. Chłopak spróbował znowu to zrobić, ale znowu mu się nie udało. Później jeszcze było wiele nieudanych prób. Po kilkunastu minutach i wielu nieudanych próbach udało mu się wyjść z łóżeczka. Malutki książę wolno i niepewnie oddala się od łóżeczka. Chłopak ma wyraźnie dobry nastrój.

Pełne imię i nazwisko księcia brzmi: Vegeta Kyrys Sarys Onyksy Barhan Cairin Naridan Layro. Layro jest nazwiskiem rodu królewskiego Saiyan. Wszyscy w odniesieniu do księcia używają tylko Vegeta, ewentualnie niektórzy używają Vegeta Layro, nikt zaś nie używa pełnego imienia księcia, przynajmniej nie często.

W tym samym czasie, gdy mały książę wyszedł ze swojego łóżeczka, w jednej z komnat zamku, król ma spotkanie w interesach z Frezerem.

Niestety malec zrobił błąd i urządził sobie spacer po zamku.

– Co to? – powiedział nagle zdziwiony Frezer do króla Vegety.

– O co chodzi, lordzie Frezer? – król zdaje się nie rozumieć o co pyta tyran.

– O to małe coś koło twojej nogi? – powiedział Frezer.

– Małe coś?! – zdziwił się król, obejrzał się i zobaczył swojego malutkiego synka. "Do diaska! Co on tu robi?!" pomyślał niezadowolony król.

"Bach" rozległo się gdy malec upadł, co trochę "ocuciło" króla.

– Och, to mój syn! – powiedział król i wziął chłopca na ręce, aby Frezer mógł mu się lepiej przyjrzeć. – Przepraszam, lordzie Frezer, ale on musiał jakoś wyjść ze swojego łóżeczka! Zaraz kogoś zawołam, aby odniósł malca z powrotem! – dodał.

– Nie trzeba, dziecko nie przeszkadza! A tak w ogóle jak ma na imię? – Frezer.

– Vegeta Kyrys Sarys Onyksy Barhan Cairin Naridan Layro, ale nazywamy go po prostu Vegeta! – król Vegeta.

– Tak, a jaki jest jego wiek? – Frezer.

– Czternaście dni! – odparł król.

"Czternaście dni?! I już chodzi?! Może nie najlepiej, ale chodzi. Ten dzieciak musi być niezwykle utalentowany!" pomyślał tyran i dyskretnie sprawdził skauterem poziom mocy dzieciaka. "639 j., jest tak jak sądziłem!" pomyślał Frezer.

– Widzę, że malutki książę Saiyan wykazuje się wyjątkowo szybkim rozwojem fizycznym! – powiedział Frezer spokojnym tonem.

– Tak, lordzie Frezer! – król Vegeta.

 
autor: Ania

<- Rozdział I

<- powrót
Kącik fana ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker