Forum Dragon Ball Nao

» Znajomości z Japonii

Strony: 1, 2  
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Zakładam temat z pewnym pytaniem.
Chciałabym poznać kogoś z Japonii i utrzymywać z tą osobą kontakt, jednak nie wiem w jaki sposób. Próbowałam na facebooku, ale tam nie da się wyszukiwać osób krajami tylko województwo lub region. Może wy tez już kiedyś próbowaliście i macie jakiś pomysł?
Kiedyś na skypie rozmawiałam z jakimś Bisuke, ale byłam mała i głupia i nawet dobrze angielskiego nie znałam a teraz gosciu nie odpowiada, tzn. kiedyś próbowałam i dałam mu spokój xD Znalazłam go przypadkowo, bo w opisie miał "english only" i jakoś tak raz mi sie na taki dobry opis trafiło.
Czekam na wasze sugestie ^^
Pozdrawiam

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Próbowałam trochę przez google, ale wyszłam z założenia, ze ktos tutaj bardziej sie zna i poleci mi popularny portal typu japancupid, na którym nie będą zdzierać kasy z ludzi, żeby się skontaktować z ta osoba no i żeby była fajna wyszukiwarka. No i strona po angielsku xD
Apropo na tej stronie co mi podałeś tez trzeba za coś płacić?

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Za status VIP'a.Ale ja go nie mam,a mimo to rozmawiam z Japonkami.Czyli da się.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
No to może w końcu coś normalnego Bo japancupid jest straszne, a znalazłam tam favoryta, jednak co mi z tego jak nawet nie przeczyta mojego e-maila -_-
Juz nawet chciałam na mixi sie zarejestrować, ale jak trzeba było wpisać swoje dane to zrezygnowałam xD nie ogarnęłam tego

Misuzu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Misuzu napisał(a):
Próbowałam na facebooku, ale tam nie da się wyszukiwać osób krajami tylko województwo lub region.
To szukaj po regionie, a konkretnie to po miastach

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
wppisz tam sobie np Tokio i od razu wyskakuje w pizdu wyników, do wyboru (do koloru już mniej bo same żółtki ;P)

shiro: Zważaj na język...
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Taaa... Spróbuję Moim zdaniem mogliby zrobic lepsza i bardziej przejrzysta oprawę tego facebooka, ale to tak na marginesie.

A co do tej strony, która podał mi Hayato (friends.japan-guide.com) to od dwóch dni próbuje sie zarejestrować i ciągle nie przychodzi mi ten link aktywacyjny na e-mail, nawet jak potwierdzam po kilka razy. Co jest?

Misuzu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Misuzu napisał(a):
Co jest?
Prawdopodobnie nie obejmuje polskich serwisów mailowych, załóż maila na gmail albo yahoo.com i wtedy spróbuj

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Prawdopodobnie nie obejmuje polskich serwisów mailowych, załóż maila na gmail albo yahoo.com i wtedy spróbuj
Może...ja mam maila w japońskim serwisie mailowym...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
To lipa.... Ale skoro inaczej sie nie da to spróbuję załozyc

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Misuzu napisał(a):
To lipa.... Ale skoro inaczej sie nie da to spróbuję załozyc
Szczerze mówiąc,to nie wiem.Ja nie miałem żadnych problemów z założeniem tam konta.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Moze rzeczywiście chodzi o mail, bo ty w sumie miałeś w japońskim serwisie to wiesz nie wiadomo

Tak tu chodziło o e-mail. Działa na gmail. Dzięki wielkie ^^

Misuzu
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ech...ja tam za nic nie płaciłem.Jak nie miałem VIPa tak nie mam i mogę rozmawiać,choć nie ze wszystkimi.Zawsze możesz poszukać innego serwisu.To pierwszy,jaki znalazłem i nie widziałem sensu szukania następnych.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Hmmm... mżoe jest tak jak na japancupid, ze jak juz ktos to konto wykupi to ty z tym kims możesz się kontaktować. tzn jesli ktos ma vipa to kontaktujesz sie a ty nie musisz juz kupować

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Możliwe...

Misuzu napisał(a):
mżoe jest tak jak na japancupid,
Czy to nie jest przypadkiem serwis randkowy? Misuzu,chcesz poderwać jakiegoś Japończyka...?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Kurcze xD niekoniecznie Po prostu szukam serwisów, gdzie gdziekolwiek mozna jakiegś poznać. Ten akurat znałam skądś

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hayato napisał(a):
http://friends.japan-guide.com/public/home.jhtml
Ja ten wziełem z jakiegoś forum.Bodajże z konnichiwa .pl,ale pewny nie jestem.Może tam ludzie Ci coś doradzą...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Znajomości z Japonii
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook