Forum Dragon Ball Nao

» Ema

Strony: 1, 2, 3, 4  
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Jestem Jonga. Nałogowcem Japonii raczej nie jestem, anime nie oglądam za dużo i często, głównie Dragon Ball i jakieś bardziej ambitne, ale też znane tytuły typu Cowboy Bebop, X, Neon Genesis Evangelion, Darker than Black, Death Note, Wolf's Rain etc. Zabierałam się do różnych anime, ale zazwyczaj mi się szybko nudziło i kilka lat temu przeszła mi na nie faza. Gardzę "dziećmi Japonii", które na każdym kroku krzyczą "kawaiiiiiiii" i wyglądają, jak idioci.
Zarejestrowałam się początkowo, żeby poszukać odcinków DB w dobrej jakości, ale stwierdziłam, że mogę na chwilę zostać.

Jako, że średnio wychodzi mi pisanie o sobie - jakieś pytania?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jonga napisał(a):
Gardzę "dziećmi Japonii", które na każdym kroku krzyczą "kawaiiiiiiii" i wyglądają, jak idioci.
Kim oni są? Chyba jakieś przedszkolaki, z którymi zadają się tylko inne przedszkolaki, więc nie widzę problemu, ale z tego się wyrasta.

W każdym razie witaj, ale szkoda, że już nie oglądasz anime. Jak nudzą, to się ogląda takie, co zaciekawią.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Witam, ile masz lat?

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shounen napisał(a):
Kim oni są? Chyba jakieś przedszkolaki, z którymi zadają się innne przedszkolaki
Na Konwentach można takie "przedszkolaki" spotkać lub ma imprezach masowych dla Łibo.

Shounen napisał(a):
W każdym razie witaj, ale szkoda, że już nie oglądasz anime. Jak nudzą, to się ogląda takie, co zaciekawią.
Ty czegoś tu nie rozumiesz. Jeśli kogoś nudzą anime znaczy, że wydoroślał i rozróżnia fikcję od rzeczywistości. I wca tu nie chodzi o to, że to są bajki czy tam kreskówki.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Shounen napisał(a):
Kim oni są? Chyba jakieś przedszkolaki, z którymi zadają się tylko inne przedszkolaki, więc nie widzę problemu, ale z tego się wyrasta.
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że sporo nastolatków wraz z modą z bycia scene przeszło na bycie dzieckiem japonii. Byłam na kilka forach, na których takie delikwenty występowały, zawsze niezły ubaw z nich był. Chociaż i tak największym zgromadzeniem pokemonów tego typu, jakie udało mi się zobaczyć, był koncert Dir en Grey w Krakowie.

A lat będę miała w lipcu 20.

[ Dodano: 28.02.2012, 21:16 (po 3 minutach) ]
Gonardino napisał(a):
Jeśli kogoś nudzą anime znaczy, że wydoroślał i rozróżnia fikcję od rzeczywistości.
Chyba nie. Poza tym rozróżniania fikcji od rzeczywistości człowiek powinien nauczyć się dosyć szybko, inaczej długo nie przeżyje.
Ja dawno nie trafiłam na dobre anime, wtedy nudziło mi się, bo za dużo na raz obejrzałam, później nie miałam czasu. A, inb4 - dobre anime to dla mnie te ambitniejsze, z jakimś mocniejszym przesłaniem. I na pewno nie takie, które ciągnie się przez 700 odcinków

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jonga napisał(a):
Chociaż i tak największym zgromadzeniem pokemonów tego typu, jakie udało mi się zobaczyć, był koncert Dir en Grey w Krakowie.
Bo Diru to zespół dla takich mas, poza granicami Japonii. Na koncertach nieco ambitniejszych wykonawców typu KOKIA, LUNA SEA skala pokemonizmu jest mniejsza. Wina leży po stronie magazynów takich jak Popcorn czy Bravo Girl gdzie visual kei przedstawia się jako prekursonizm Emo, scene girl's itp. a to nie to samo, to tak jakby powiedzieć, że Volvo i Mercedes są takie same, obydwa luksusowe ale niestety każda marka jest inna.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
No no no... widzę babka z charakterkiem.
Fajnie, że nie boisz się pisać co myślisz, nawet jeśli dla innych jest to niewygodne.
Chcesz pytania-masz pytania: jakiej muzyki słuchasz, jak spędzasz wolny czas, czym się zajmujesz na co dzień, Twoje zainteresowania.
No i standardowo- zostań z nami jak najdłużej.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Bo Diru to zespół dla takich mas, poza granicami Japonii. Na koncertach nieco ambitniejszych wykonawców typu KOKIA, LUNA SEA skala pokemonizmu jest mniejsza.
Wiem. Ale nigdy nie interesowała mnie ta muzyka tak bardzo, by pójść na jakiś koncert. Diru było zupełnie przypadkowe, byłam jako obstawa dla przyjaciółki.

Wina leży po stronie magazynów takich jak Popcorn czy Bravo Girl gdzie visual kei przedstawia się jako prekursonizm Emo, scene girl's itp. a to nie to samo, to tak jakby powiedzieć, że Volvo i Mercedes są takie same, obydwa luksusowe ale niestety każda marka jest inna.
Nie czytam tego typu gazet, ale wydawało mi się, że najpierw do Polski dobiło scene, a później dzieciakom spodobała się Japonia i tylko nieco zmieniły fryzury i dodatki.


Kaio napisał(a):
jakiej muzyki słuchasz
Słucham raczej mało popularnej w Polsce muzyki, rozpoczynając od post-rocków/post-metali/noise/sludge/ambient czy shoegaze przechodząc przez emo (prawdziwe, te z lat 80/90, nie to co aktualnie jest tak nazywane, a co naprawdę jest po prostu słabą odmianą post-hardcore'u) i screamo aż po coś mocniejszego typu grindcore, hardcore, metalcore, mathcore, ale tylko te fajniejsze Poza tym kocham strasznie Conor'a Oberst'a, często zaczepiam ucho na jakichś mniej ambitnych alternatywach, czy pop-punkach, do których po prostu mam sentyment.

jak spędzasz wolny czas
Słucham muzyki, chodzę na koncerty, oglądam seriale, gram na PSie, jem...

czym się zajmujesz na co dzień
Aktualnie studiuje dziennikarstwo na UJ.

Twoje zainteresowania
Uwielbiam sporty amerykańskie, najbardziej chyba hokej. Muzyka i ciągłe odkrywanie nowych zespołów, perkusja, gry, dziennikarstwo etc.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kaio napisał(a):
Fajnie, że nie boisz się pisać co myślisz, nawet jeśli dla innych jest to niewygodne.
No nie wiem. Ja tak robię i mnie hejtują
Tak czy inaczej... witaj Jonga. Pisz mów udzielaj się taj jak chcesz i myślisz. Na tym forum podejmujemy bardzo ciekawe owocne dyskusje.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jonga napisał(a):
Nie czytam tego typu gazet, ale wydawało mi się, że najpierw do Polski dobiło scene, a później dzieciakom spodobała się Japonia i tylko nieco zmieniły fryzury i dodatki.
Mi się wydaje, że to było jakos w tym samym czasie, w Europie VK zaczął raczkować od roku 2003, w Polsce bodajże od lat 2006-2007, a emo i scene które są aktualnie chyba też w tych czasach rozkwitło, za sprawą tych niemców czterech.

Przede wszystkim Visual Kei to styl artystyczny, po koncertach muzycy się przebierają, zmywają makijaż i wyglądają normalnie, gdyż sporo początkujących zespołów pracuje, a takiego kolorowańca byle kto do jakiejś reprezentatywnej posady nie zatrudni.

A że europejscy fani tego nie doczytują, to rzucają się w oczy łażąc dzień w dzień jak visualista i na koncerty chadzaja nawet bardziej visualowi niż sam zespól.

Jonga napisał(a):
Btw, można tu przeklinać czy dajecie za to ostrzeżenia i jesteście źli?
Gociak cenzuruje i zmienia słowa jak nie będzie to co drugie słowo to osta nie dostaniesz.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 28.02.2012, 21:50
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Trochę to zabawne, jak już chcecie się nawzajem podissować zróbcie to na jakimś większym poziomie, bo "lustro" i legendarne już na forach "chyba ty" i "chłodna twarz" to stare techniki. Prosta sprawa z trollami się nie dyskutuje, a troll, który ma jakieś argumenty zawsze jest dobry na forum by tępić idiotyzm.

Btw, można tu przeklinać czy dajecie za to ostrzeżenia i jesteście źli?

[ Dodano: 28.02.2012, 21:53 (po 4 minutach) ]
Katz napisał(a):
Mi się wydaje, że to było jakos w tym samym czasie, w Europie VK zaczął raczkować od roku 2003, w Polsce bodajże od lat 2006-2007, a emo i scene które są aktualnie chyba też w tych czasach rozkwitło, za sprawą tych niemców czterech.
Na emoforach trollowałam już od 2005, więc było wcześniej.
Tak tylko btw - emo to muzyka, scene to styl. Chociaż i tak przyjęło się za sprawą tej pustej szarej masy, że są emowcami i chyba pozostanie. Bezczeszczą dobrą muzykę.

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jonga napisał(a):
można tu przeklinać czy dajecie za to ostrzeżenia i jesteście źli?
Mozna!


Czuje od Ciebie zla aure, wiec pewnie Cie nie polubie, ale mimo to witaj.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Złą aurę? Nie mam zamiaru tutaj trollować, mogę komuś wytknąć, jak będzie głupi i mówię, co myślę zazwyczaj podpierając się argumentami. Jestem miła i kochana, tylko ludzi nie lubię.

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jonga napisał(a):
tylko ludzi nie lubię.
Czyzby mizantropia?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Nie popadajmy w skrajne pojęcia, raczej po prostu nie lubię tłumów czy idiotów, którzy stanowią znaczną większość naszego społeczeństwa.

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ludzi nie trzeba lubić, ba nawet ich nie trzeba tolerować, ale wypada się dostosować do danej grupy. U nas sztywnych zasad nie ma, chcesz przeklinać rób to, aczkolwiek jeżeli będzie to zupełnie bezpodstawne to licz się z naszymi regułami.

Witam na forum, zabaw tu ile chcesz, pisz, kłóć się, dyskutuj, albo przepadnij jak wielu i bądź zwykłą cyferką w statystykach. Powodzenia.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tutaj nie bluźnią chyba tylko Admin i Byczusia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jonga napisał(a):
Złą aurę? Nie mam zamiaru tutaj trollować, mogę komuś wytknąć, jak będzie głupi i mówię, co myślę zazwyczaj podpierając się argumentami. Jestem miła i kochana, tylko ludzi nie lubię.
Standard. Często to słyszę od różnych ludzi. Taki szablon. Jednak wierzę ci. Ja też nie zamierzam trollować i nie robię tego.

[ Dodano: 28.02.2012, 22:20 (po 1 minucie) ]
Focus napisał(a):
Ludzi nie trzeba lubić, ba nawet ich nie trzeba tolerować, ale wypada się dostosować do danej grupy. U nas sztywnych zasad nie ma, chcesz przeklinać rób to, aczkolwiek jeżeli będzie to zupełnie bezpodstawne to licz się z naszymi regułami.

Witam na forum, zabaw tu ile chcesz, pisz, kłóć się, dyskutuj, albo przepadnij jak wielu i bądź zwykłą cyferką w statystykach. Powodzenia.
Ciebie to chyba mama nie kochała i nie kocha.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
przypominasz mi troche Drakan z tym piepszeniem 'tępić idiotyzm' itp ale niech będzie, zobaczy się kto Ty jesteś
wiedz jednak że nie trafiłaś na forum które jest "grzeczne" mraaauu

Jak i Drakan pokochałam to i z Tobą się ukocham

[ Dodano: 29.02.2012, 1:07 (po 49 sekundach) ]
Gonardino napisał(a):
Ciebie to chyba mama nie kochała i nie kocha

a Ty o co się ? ; /
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
ten typ tak ma ,ale mniejsza z tym

Czym sie fascynujesz ?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Ema
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook