Forum Dragon Ball Nao

» Comiesięczny problem

Strony: 1, 2  
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Myśłe, że dotyczy to każdego z nas. Co miesiąc, pod koniec, wyczerpuje się limit transferowy i na stronke (na forum też) nie da sie wchodzić. Myśle, że wypadałoby coś z tym zrobić. Userów przybywa, więc coraz szybciej Bajty schodzą w miesiącu.

Wypadałoby zakupić pojemniejszy serwer, by miejsca i transferu starczało od 1 do 1 . W tym celu można przeciez przeprowadzić zrzutke kasy. Przy takiej liczbie aktywnych userów, nie wyszłoby za wiele.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Goteks już wiele razy dawał taka apelacje i tylko pare osób płaciło(raz ja się zrzuciłem).

Ja jestem gotów zrzucić się, ponieważ bardzo mi na tym serwisie zależy, bo dla mnie po prostu [ ort! ] jest najlepszy .

PS. Pamiętajcie, jeżeli się zdeklarujecie to bądźcie na tyle wiarygodni, że nie wycofacie się po jakimś czasie, z naszego punktu widzenia byłby to szczyt chamstwa i głupoty, tym samym stracilibyście dużo w naszych oczach .

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Ja moge spokojnie sie zrucic tylko żebym to niebył tylko ja!! Bo mnie tez denerwuje ten problem
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wypadałoby zakupić pojemniejszy serwer, by miejsca i transferu starczało od 1 do 1 Smile. W tym celu można przeciez przeprowadzić zrzutke kasy. Przy takiej liczbie aktywnych userów, nie wyszłoby za wiele.
Rzeczywiscie by wypadalo tak zrobic i jestem nawet zdania, ze daloby sie to zalatwic.

Tylko jest tez jeden problem. Bo miejsca na serwerze mam 800 MB, a limit transferu to tylko 12 GB miesiecznie. Strona nawet nie zajmuje 400 MB, wiec nie potrzebna mi taka pojemnosc, ale transfer powinien byc 20 GB, wtedy byloby ok.
Tam gdzie mam strone niestety nie oferuja zmiany parametrow na indywidualne. A serwer wyzszy o stopien od obecnego ma pojemnosc az 2 GB, transfer az 30 GB, ale za to kosztuje 170 zl rocznie wiecej.

Gdyby na chwile obecna zrzuciloby sie z 20 osob, a kazdy by dal tak od 10 do 30 zl, to bym oczywiscie wykupil ten wiekszy serwer. Ale i tak moge to zrobic dopiero w wakacje, gdyz wtedy wykupilem na rok serwer obecny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
NIe da rady wcześniej ? Mysle, że to nie będzie problem. Ludzi mamy sporo na forum. Wystarczy, by każdy z młodzików zapłacił 5 zł, a Ci co naprawde chcą i mogę zapłącili więcej.

Chyba to nie problem wyciągnąć 5 zł ze skarbonki i wpłacić je na konto czy wyslać na adres domowy. Praktycznie to nie jest żaden problem.

Także cena - 170 zł za rok, to nie jest wiele. Gwiazdka za nami, pewnie troszke kaski wpadła. Można chyba przeznaczyć z 10 zł na taką akcje. Jeśli coś zostanie to wtedy można pomyśleć nad czymś na stronke czy coś.

Osoby, które by wpłaciły mogły by uzyskać jakiś tam status. Może to mało znaczące, ale chociaż pewien komentarz albo adnotacje w podpisie, czy pod avatarem "sponsor" itp.

Adminie, sporządź plan działania i go nam przedstaw.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Podaruj ludziom server!

Nowa akcja charytatywna.

Ja mogę dać kase, nie widze problemu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Adminie, sporządź plan działania i go nam przedstaw.
Pierw niech znajda sie ludzie, ktorzy by mogli wplacic te pieniadze. Za pierwszym razem wielu pisalo, ze to zrobi, a zaplacilo tylko z 2...

Jesli ktos moze to zrobic, to niech mi pisze na gg, podam szczegoly. Te pieniadze na pewno sie nie zmarnuja.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Seba1993
Ziemianin
Ziemianin
Seba1993
Dni na forum: 6.444
Ostrzeżenia: 1
Posty: 24
Troche odkopuje temat Ale na allegro można kupić hosting ISX.pl bez limitów z pojemnościami 500 mb (15 zł za rok), 800 mb (20 zł za rok) i 1 GB (26 zł za rok). Sam kupilem i jestem zadowolony! Wszystko bez limitów, wszystko oprocz powierzchni dyskowej
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W kazdym razie ja moge wplacic sume do 30 zł. Zalezy mi na dbnao i na mnei zawsze mozesz liczyc Wielki Administratorze Po rozmowie z Gotenksem przyznam mu racje- transfer konczyl sie szybko, poniewaz byly wakacje i ludzie czesto odwiedzali strone z powodu lepszego zajecia. Mysle, ze kazdy jest w stanie dac te 10 zł na forum, ktore odwiedzaja. Jesli nie, to widocznie nie zalezy im Ja jestem w stanie dopomoc i mozna na mnei liczyc. To tyle

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Uzależniłem sie od tego forum. Wchodzę tu dzień w dzień i suci mnie gdy wyskakuje "ekran śmierci" Gdybyście zrobili cos takiego że mozna wysłac esa za 10 zł czy jak tak taryfa stoi, to ja sie pisze na miejscu . . .

Pozdro
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Wywalić spamerów, nakazać sensowne posty, a nie nabijanie, wyrzucić użytkowników, którzy się zarejestrowali lata temu a nie odwiedzają strony - Kilka kolejnych dni dobrego transferu.

A wy już się nie zrzucajcie - Dżo Tęx wszystko zapłacił. Chyba że macie ochote żeby Nao przeniosło się na nowy serwer, droższy, ale z większym transerem

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Trzeba przyznać, że ilość niepiszących userów nie wzrasta już tak szybko, jak kiedyś. Mamy obecnie 1234 użytkowników (ciekawa liczba), w tym 759 z zerową liczbą postów. Daje to nam ok. 61,51% osób nieaktywnych, czyli wynik całkiem niezły, zwłaszcza w porównaniu z poprzednim (AFAIR ok. 76%).

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wychodzę z propozycją o utworzenie Dotacji SMS.. Wiem, wiem.. Z 10 złotych za jednego sms'a jest koło 3 złotych jednakże pomyślmy... Jakby na miesiąc tego sms'a wysłało 15 osób to jest już 30 złotych na server.. przecież każdy może się zobowiązać do straty tych 10złoty za sms. miesięcznie.. A to już coś.. Oczywiście nie oczekujmy za to nic, bo damy przykład "Żyda" (bez obrazy, pisze klasyczne powiedzonko). Jeżeli ktoś popiera me zdanie, proszę o napisanie...

Drogi GotęXsie nie obraź się jednak czy nie zastanawiałeś się na poświęceniu chociaż jednego weekendu, na uaktualnbienie i porządek na stronie.. Nie zrozum mnie źle, ale strona wymaga teraz pracy.. przejżyj dział teledyski/ filmiki 1/3 linków jest nieaktywna.. Nie myślałeś o jakiejś nowości?? O czymś co przyciągnie potencjalnych fanów DB? Jakaś rotacja lub kto wie co? Zastanów się nad tym.. I nie uznaj tego jako cios w Twoją osobę tylko dobrą radę

Pozdrawiam Serdecznie
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
przecież każdy może się zobowiązać do straty tych 10złoty za sms. miesięcznie..
Jestem za, dlaczego? Nieraz wspominałem na forum że odwiedzanie go to już dla mnie równa pospolitość, co codzienny trening i praca. Tudzież paradoksalnie muszę sam sobie zaprzeczyć, gdyż zauważyłem że forum jest sktywne średnio 2/3 miesiąca. Przez ten czas wciąż pisze i zatracam sie w obowiązkach. Zaś gdy widzę biały ekran smierci około 20 każdego miesiąca, uznaję to za przerwę i powrót do normalności z bogatszym bagażem wiedzy.

Pozdrawiam
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ja także jestem za sms'ami ponieważ jak dla mnie jest to łatwiejszy i wygodniejszy sposób wpłacania pieniędzy
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenks odezwę się kiedy do ciebie w sprawie wpłatki na opłaty za server, bo mam troche kaski, to mogę zrzucić się

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Nawet pomysł niezły tylko jak ktos nie bedzie miał kasy bądź telefonu tyo co zrobii!! O tym tez trzeba pomysleć.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Albo kiedy starzy rzadko dają kieszonkowe ....... ---___---''
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jak nie masz kasy na telefonie to doładuj, a jak rodzice rzadko dają kieszonkowe, to pożycz od kolegi. Jeśli chodzi o telefon zrób to samo, po prostu wyślij tego "esemesa", i daj koledze doładowanie, po ile tam wysłałeś, dziesięć czy dwadzieścia złotych. Ludzie, tak trudno pomyśleć?

Po za tym, o ile mi się zdaje takowego numeru nie ma. Także na razie sie nie martwcie, skontaktujcie się z Go Tęxem, i wyślijcie mu normalnie pocztą/przelewem pieniążki... O ile chcecie.

PS. Wybacz Dzo Tęx, ale mam lekki kryzys i Cię nie wspomogę

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja do dotacji SMS raczej nic nie mam..
Tylko jak to zrobic?
Zna ktos jakis dobry serwis, ktory sie tym zajmuje?

Legolas napisał(a):
przejżyj dział teledyski/ filmiki 1/3 linków jest nieaktywna..
Czy Ty mowisz o mojej stronie?
Ja na niej nie widze czegos takiego jak 'Teledyski'.. a wszystkie linki dzialaja, co prawda na swoj sposob, ale dzialaja..

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Comiesięczny problem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook