Forum Dragon Ball Nao

» Openingi, endingi

Strony: 1, 2, 3  
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Witam!
Jako, że mamy zawsze ulubione tytuły w anime, to zakladam ze i rowniez kazdy z nas ma swoj ulubiony opening lub ending. Dlatego chcialbym, abyscie wyisywali tutaj swoje typy, z jakiego anime, dlaczego, z jakich powodow, czemu itd.
Jesli chodzi o mnie to na pierwszym miejscu jest opening z 'Gundam Wing', zawsze gdy slucham serce budzi moje sie do życia, krew w żyłach pulsuje jak szalona, swietny song pod wzgledem muzycznym, niezwykla melodia.
Potem długo nic aż dochodzimy do opena z Berserk'a - dobry text, rewelacyjna muzyka.
Na trzecim miejscu umiescilbym otwarcie z 'Samurai Champloo' - dosc nietypowa bo w stylu hh [eMate na pewno by Ci sie spodobalo ] i fajnie, bardzo fajnie zmontowana.
Co do endingow... malo ktory przypada mi do gustu, byc moze ten z GTO, ale to bedzie wszystko. Zapewne Wy macie takie ktore Wam sie spodobaly, czekam wiec na Wasze opinie. Z góry dzieki za niejednozdaniowe posty, cheers!
Pozdrawiam!

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Opening - GTO, ponieważ jest na luzie i podoba mi się muzyka z tego openingu, ogólnie bardzo ciekawie przedstawione, ciekawa gra barw(jaskrawe) i oczywiście końcówka openingu, gdy Onizuka siada na kanapie tak poza tym opening przedstawiony jest trochę utopijnie patrząc oczami Onizuki ofc, co mi bardzo podobało się

Ending - Hellsing, w sumie nic nadzwyczajnego nie ma w tym endingu, ale mi ta prostota podoba się, z resztą jak na dobre Anime muzyka w endingu także jest ciekawa, ciemne barwy, które nadają ponury i mroczny charakter endingowi, po prostu ending utożsamia się całkowicie z charakterem swego Anime

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
ulubiony op.: Bleach (2 op.) UVERworld - D-tecnolife, fajny kawałek, jak dsałam go posłuchać koleżankom, to się teoretycznie zakochały w tej piosence, ocz. ściągneły sobie pełną werję, teraz kiedy tylko mają mp3 przy sobie, to non stop jej słuchają
ulubiony end.: Bleach (3 end.) Younha- Houki Boshi, po prostu mi się spodobał

P.S. zresztą Bleach przeważnie ma świetne op. i end. i prawie każdy mi się podoba (do pojawienia się fillerów)

EDIT:

najlepszy opening jaki widziałam to zdecydowanie op. Ergo Proxy, świetna grafika i muzyka które potrafią wgnieść w fotel ;]

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 12.03.2007, 13:25
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A mój ulubiony jest z Yattamana i Yaiby, oba są podobne. bardzo mi się w obydwu muzyka spodobała.
tz. Yattaman - open., Yaiba- ending.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Eh, sporo tego, ale uwielbiałąm openingi ze Slayersów.

I was buried alive...
I was born dead...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ta, opening ze Slayersów, DB GT i Shin- Chan'a są dobre, a co do endingów, to Yaiba i Captain Tsubassa.

Nie oglądałem za dużo anime, więc są to jedynie te znane tytuły, ale za to bardzo dobre

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja tu głównie openingi ze slayersów, ghost in the shell i... no, chyba tyle. najbardziej lubie Give a reason, bo jest dużo dynamiki. A z endingów to będzie Living inside the shell i Jama wa sasenai. To moje typy
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Open - Soul Hunter oraz chyba wszystkie z DB (fr, ang)
End - Nie mam

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


No, teraz mała zmiana:
Openingii:(oprócz Slayersów) Bleach op.2, Naruto op.3, Flow- Go, NGE, Soul Hunter, Yuzurenai Negaii, Dan dan, GitS SAC 2
Endingii: (opr.Slayersów) Soba ni iru kara, DBGT, Soul Hunter, Naruto, Magic Knight Reayach GitS SAC 2
na razie [ ort! ] to to
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Właściwie wszystkie, które powstały za sprawą L'arc~en~Ciel, czyli np. wspomniany już przez Shiro opening do GTO, czyli "Driver's High". Oprócz tego "Ready Steady Go" i "Lost Heaven" z FMA, "The 4th Avenue Cafe" z Kenshina oraz (już nie Larciaków) "Dan Dak Kokoro Hikarateku" Field of View'a.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Najbardziej Podobające mi sie openingi otwierają anime DBGT oraz Magic Knight Rayearth. Obydwa ze względu na szybko wpadającą w ucho muzykę. Jeszcze mogę dodać opening z Gravitation, chociaz cała ściezka dźwiękowa zasługuje na pochwałę.
Ending jest tylko jeden i pochodzi od Slayersów. Powody jak wyżej a i kreska też fajna.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Opening Serial Experiments Lain - Duvet by Bôa
-> http://pl.youtube.com/watch?v=s_3Eu22xKnk

Podoba mi się, choć to tylko angielski rock alternatywny

Z DB/DBZ/DBGT podobają mi się wszystkie, więc nie ma co pisać.
Cha-La Head-Cha-La wymiata.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
bardzo duże wrażenie zrobiły na mnie openingi i endingi do Naruto, ponieważ - jak pisałam gdzie indziej - nie są one jakąś oderwaną twórczością, tylko integralną częścią. Kładą nacisk na te rzeczy, o których mówi ta opowieść i które odnajdujemy w anime. Nie są to klatki z serialu, raczej oddanie samego ducha serii No a "Hero's come back", pierwszy opening z Shippuudena... <ómarła>

"Hero's come back" nie tylko jest doskonały pod względem muzycznym i graficznym, ale to dla mnie po prostu manifest, sama kwintesencja Shippuudena. I kawałek samego Naruto

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
openingi:
Wolf's Rain - Stray
Elfen Lied - Lilium (łacina!!)
Blood+ - Aozora No Namida

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
openingi

LOVELESS
GRAVITATION
LOVE HINA
ELFEN LIED
CHOBITS
BLOOD+
NARUTO OP 2
DIGIMON SEASON 1
AZUMANGA DAIOH
YATTAMAN
GIGI LA TROTTOLA

endingi :

LOVELESS
GRAVITATION
BLOOD+
YAMI NO MATUSEI
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
moje ulubione openingi to
opening z triguna
opening z zero no tsukaima
z samurai chaploo ogladalem pare odcinkow i opening mi sie spodobal
endingi
ending z triguna
ending z zero no tsukaima

Obraz
Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Jeśli idzie o openingi, to ostatnimi czasy zachwyciłam się tym z "Yami no Matsuei". Oprawa muzyczna idealnie zgrana ze stroną wizualną - pokusiłabym się o stwierdzenie, że to takie małe arcydzieło . Dalej: openingi z "Naruto", w szczególności "Haruka Kanata" - znów idealnie zgranie muzyki z obrazem, "Go!" - trochę wariacki i szalenie pozytywny, jak również "Hero's Come Back" i "Closer" z "Shippuudena". Polubiłam też jakoś opening do "Cowboya Bebopa", co jest o tyle dziwne, że nie przepadam szczególnie ani za podobnymi brzmieniami, ani za stylistyką - a jednak w połączeniu ze sobą dały one efekt, który trudno tak po prostu przewinąć . No i szczególnym sentymentem darzę także opening do "Sailor Moon: Sailor Stars"; tytułu niestety nie pomnę, ale pamiętam, że potrafiło się przyczepić do człowieka i nie puścić przez czas dłuższy .
Jeśli idzie o endingi, to, przyznaję bez bicia, jestem przypadkiem beznadziejnym, jako że na ogół po prostu je przewijam, niecierpliwie chcąc zobaczyć kolejny odcinek serii. Chociaż muszę powiedzieć, że "Bacchikoi" oglądam za każdym razem - niech żyje głupawka!

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Openingi, endingi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook