Shounen
19 maja 2015 (18:44)
Uruchomiono dziś oficjalną stronę nadchodzącej, pierwszej od 18 lat całkowicie nowej serii anime w uniwersum Smoczych Kul, Dragon Ball Super – znajduje się pod adresem www.toei-anim.co.jp/tv/dragon_s/. Założono również kanał na Twitterze pod nazwą @DB_super2015.


Strona potwierdza, że historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama, a za reżyserię będzie odpowiadał Kimitoshi Chioka.

W internecie podano także po raz pierwszy informacje dotyczące piosenek, które zostaną wykorzystane w serii. Opening będzie nosił tytuł Chōzetsu☆Dynamic! (超絶☆ダイナミック!, Chōzetsu☆Dainamikku!) i zajmie się nim Kazuya Yoshii, wokalista grupy The Yellow Monkey.

Za ending natomiast odpowiedzialny będzie zespół Good Morning America, którego twórczość fani DB mogli już usłyszeć, oglądając sagę Buu w Dragon Ball Kai. Zespół zagra piosenkę pt. Hello Hello Hello (ハローハローハロー, Harō Harō Harō).

Nadal nie wskazano dokładnej daty premiery pierwszego odcinka nowej serii, choć można przypuszczać, że będzie to 5 lipca 2015, czyli tydzień po emisji ostatniego odcinka Dragon Ball Kai.
komentarze (2)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker