Cienie północy
Katz
12 marca 2013 (21:36)
Dziś odbył się w Japonii przedpremierowy pokaz filmu Dragon Ball Z: Battle of Gods. Na pokazie nie zabrakło aktorów głosowych, m.in. Masako Nozawy, która, gdy jeden z dziennikarzy zadał pytanie, jakie by było jej jedno życzenie, jeśli byłoby możliwe jego spełnienie, odpowiedziała: "Tak długo jak będzie istnieć świat, tak długo chce tworzyć Dragon Balla jako Goku". Stojąca obok niej Shōko Nakagawa (która wcieliła się w rolę ryby) dodała: "Te słowa zapadną głęboko w historii". Po części konferencyjnej publiczność wraz z Nozawą, Nakagawą, Kaori Matsumoto i maskotką Goku wykonali efektowną Kamehamehę (minuta 9:39).


Poniżej kilka faktów dotyczących fabuły. SPOILERY!

  • Super Saiyanin God jest formą legendarną, do której osiągnięcia potrzeba mocy sześciu Saiyan mających czyste serce. Dawniej pojawił się tylko raz, na planecie Vegeta, aby stawić czoło złym Saiyanom, jednak poległ z powodu czasowego ograniczenia swojej mocy.
  • Goku w SSJG wygląda tak samo, jak na plakacie z biura studia Toei, ale otoczony czerwoną aurą. Później powraca do standardowej formy SSJ, jednak jego moc jest zdecydowanie większa.
  • W filmie jest pięciu Saiyan (Goku, Vegeta, Gohan, Goten, Trunks), szóstym potrzebnym do osiągnięcia powyższego stadium jest Pan, która znajduje się w brzuchu Videl. Ciążę stwierdza Dende, który leczy Videl po nieumyślnym postrzeleniu przez Mai, spowodowanym przez pijanego Gohana.
  • Pilaf i jego banda proszą Shen Longa o młodość, ale ten przesadza i przemienia ich w dzieci.
  • Uisu nie bierze udziału w walkach, jednak Birusu zauważa, że jest on wielkim mistrzem sztuk walki silniejszym od niego.
  • Birusu wyjawia, że istnieje 12 wszechświatów, a Ziemia jest częścią siódmego.
komentarze (18)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker