Katz
21 lutego 2013 (17:54)
W kwietniowym numerze magazynu V Jump, wydanym dzisiaj w Japonii, pojawiła się kolejna informacja na temat Dragon Ball Z: Battle of Gods. Tym razem jest wzmianka o nowej formie, jaką jest Super Saiya-jin God (超サイヤ人ゴッド, Sūpā Saiya-jin Goddo). Nie są znane żadne szczegóły odnośnie do tego, jak będzie się ona prezentować i co będzie za sobą nieść.

Dalej napisano, że tajemniczy poziom ma ścisły związek z przepowiednią dotyczącą pojawienia się silnego wojownika, który pokonał Freezę i z którym Birusu miałby się zmierzyć. Jak to faktycznie będzie wyglądać, przekonamy się zapewne dopiero, kiedy obraz wejdzie do kin. Niemniej jest to z pewnością ciekawa informacja dla fanów Smoczych Kul. Poniżej tłumaczenia tekstów.

Legenda pośród legend – czym jest "Super Saiya-jin God"!?
Najpotężniejsi wojownicy we wszechświecie, "Saiyanie". Niezwykła potęga przekazana tym, którzy i tak są już legendarni: "Super Saiya-jin God"! Co to za forma i jaką siłą dysponuje? Odpowiedzi na to znajdziesz w kinie!
Przepowiednia Ryby-Wyroczni jest kluczem!
39 lat temu Ryba-Wyrocznia przepowiedziała Birusu pojawienie się "Super Saiya-jina – God". Proroctwo spowodowało przebudzenie się Boga Zniszczenia i jest początkiem tej opowieści.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker