Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 82 wyników

Dragon Ball Super - kontynuacja?

Ovin

Odp.: 82
Wyś.: 14.609
Shounen napisał(a):
W 2015 zapowiedziano serię bez żadnej okazji, ale gdyby było coś na rzeczy w najbliższych miesiącach, to dziwne, żeby nie wspomnieli o tym na takiej imprezie.
Ile miesięcy określisz najbliższy czas? 1,3,5 a może 12?

Dragon Ball Super (manga)

Ovin

Odp.: 554
Wyś.: 128.368
Ciekawe czy jest możliwe aby jakiś Anioł stażysta zarzyczył sobie od super smoka aby ta zasada o nieużywanie pełni mocy w czasie walki została dla niego anulowana? Jakby tak by było mógłby się pojawić jakiś zły Anioł, lub nawet kilku. Do akcji wkroczyli by już na pewno bogowie zniszczenia z innych Wszechświatów, a Aniołowie Ci normalni ciekawe co by zrobili. Może kiedyś doczekamy się takiego momentu w DBS.

Dragon Ball Super (manga)

Ovin

Odp.: 554
Wyś.: 128.368
Merus okazał się Aniołem, jak przypuszczano. Teraz ciekawe czy pokażą w kolejnych chapterach świat Aniołów, do którego zmierzają Whis i Merus. Co może oznaczać, że jak bedą walczyć Anioły na całego to zostaną zniszczone. Samoistnie, czy Arcykapłan ich będzie musial zniszczyć/Zeno, a może przeobrażają się w coś negatywnego lub tracą całą swoją moc.

Dragon Ball Super (manga)

Ovin

Odp.: 554
Wyś.: 128.368
Było wcześniej 18 wszechświatów, i na pewno musi gdzieś być 6 Aniołów. Może po usunięciu danego wszechświata którym sie opiekowali, Aniołowie są wstanie tego spoczynku. Może to oznaczać, że mogą przestać być neutralnym do momentu znalezienia nowego boga zniszczenia.

Jeśli się okaże ze na 100% Merus jest/był Aniołem to jest duza szansa, że pokażą pozostałych Aniołów ktorych jeszcze nie znamy.
Jeśli już otwiera temat przyczyn neutralnosci Aniołów, to kto wie moze w dalszej fabule pojawią się wrogowie Aniolowie.

Dragon Ball Super (manga)

Ovin

Odp.: 554
Wyś.: 128.368
Chyba, możliwe ze Meerus należy/ał do Aniołów, skoro Whis przyszedł do Arcykapłana w sprawie netralności Aniołów i odnoszą się jeszcze do Meerusa, więc to wygląda że mają coś w tym wspólnego.

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

Ovin

Odp.: 194
Wyś.: 38.912
Może jak się spodoba fanom. Tak jak to było z Brolym. To za kilka lat Akira wymyśli podobna fabułę do filmu bądź serialu że swoim konceptem. Oczywiscie pewnie wiele będzie się różnić. Ale ogólna historia będzie ta sama, czyli Wskrzeszony Zamasu, nowa zła postac- nie musi być Fu- podobny, i "nasiono wszechświata" oraz obalenia Zeno. Może być niekoniecznie z Zamasu.

Polski dubbing do Dragon Ball Super (Polsat Games)

Ovin

Odp.: 363
Wyś.: 60.340
Na którym obecnie odcinku zakończyli na Polsat Games?
Mają robić te 5 odcinków dziennie jeszcze kolejny tydzień?

Powrót DB Super w 2019 r.?

Ovin

Odp.: 10
Wyś.: 7.076
Jak wiemy na JF 2019, nie podano informacji, że anime powróci.
Myślę, że anime wróci po jakimś czasie jak wydadzą nowy film na BD, BR, i jak manga poleci trochę z historią. Obstawiałbym, że anime pojawi się najszybciej w 2020 roku. Materiał mangowy może być ekranizowany, to jest historia Akiry, rysowana przez kogoś innego.

Dragon Ball Super (manga)

Ovin

Odp.: 554
Wyś.: 128.368
Nowe odcinki DBS, powinne zawierać też fabułę z najnowszego filmu. Nie bez powodu DBS będzie na Jump Festa w grudniu. Wyczuwam start anime najszybciej w Lipcu 2019.

Co do mangi, może nowy wróg będzie, kimś w rodzaju starożytnego tyrana. Ktoś z dawnych czasów, który siedzi w więzieniu. Może być podobny motyw co z sagi Buu. Buu był uwięziony w kuli. Ten wróg jest uwięziony w czymś. I oprócz siły na poziomie przynajmniej Broly, jakieś unikalne techniki mocy: - podejrzewam, że ta postać to ta z nowego DSH, który jest podobny do Hita. Więc może miałby jego techniki, ulepszone i bardziej rozbudowane.
Skoro jest uwięziony to musi być dużym zagrożeniem. Ale jak by tam mógł się znaleść?
Kto go uwięził? - Beerus?, ktoś inny, poprzedni bog zniszczenia?

Cenzura internetu i podatek od linkowania

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Ovin

Odp.: 550
Wyś.: 87.308
Diamante napisał(a):
Nie wiem czemu, ale bardzo wątpię w to, że powstanie następna seria tv po Super. Goku osiągnął już taki poziom mocy, że bylo by to mega naciągane jeśli znowu pojawiłby się przeciwnik od niego silniejszy.
Nie będzie to mega naciągane, tylko normalne, taki jest DB i niech tak pozostaje. To jest wlaśnie najlepsze.

szarlej_3 napisał(a):
Tak można powiedzieć po każdej serii DB, a oni i tak wymyślają coraz silniejszych przeciwników, sam turniej to też takie patrzenie z przymrużeniem oka, bo Goku na poziomie boskim walczący z istotami z innych wszechświatów, tak silnymi?

Mogliby zrobić po prostu sagę, w której Vegeta i Goku trenują gdzieś daleko na innej planecie i na Ziemi muszą poradzić sobie bez nich.
Idea DB od początku jest aby spotykać coraz silniejszych i powiekszać świat, planety, Wszechświat, Wszechświaty i dalej można iść w multiwszechświaty itd, I to jest bardzo dobre.

Przeciwnik będzie jakiś chyba nowy i potężny, czyli przypuszczam, że silniejszy od Jirena. Może walczyć z nim będzie kilka Saiyan, lub grupa Saiyan, może to jakiś upadły Anioł, albo ta postać co zabiła rodziców Jirena. Fajnie by było gdyby i też inne postacie ze Wszechświatów im pomogli w walce.

Dragon Ball (2018)

Ovin

Odp.: 7
Wyś.: 2.581
Shounen napisał(a):
Manga to zagadka. Równie dobrze może się skończyć.
Ale mangaka jest bardzo dobry w rysowaniu mangi DBS, ma uznanie od Akiry i być może on ma szansę wtedy tworzyć dalszą historię, od siebie lub na podstawie scenariusza Akiry.

Chyba tą domenę wykupiła firma która zajmuje się kartami Dragon Ball Trading Card Game:
http://www.ic-dragonball.com

Czyli wychodzi na to chyba, że nie ma to związku z nowymi filmami.

Dragon Ball (2018)

Ovin

Odp.: 7
Wyś.: 2.581
Jeśli weżmiemy pod uwage, że będzie opcja 1 i 2, to manga wciąż leci z nową sagą po turnieju, bez kinówek. I po latach może w takim razie anime wrócić. Czyli by zakończyli obecną serię odcinków na kilka lat. Przynajmniej wtedy manga DBS by szła do przodu, jakby nie było anime.

Ale teraz to chyba będą pierwsze 3 filmy kinowe z serii DBS.
Wcześniej były jako DB, DBZ.

Na informację, chyba poczekamy jeszcze trochę, kilka miesięcy, może dopiero przy zbliżaniu się anime do 133 odcinka?

Dragon Ball (2018)

Ovin

Odp.: 7
Wyś.: 2.581
WOW!!

Ale ciekawe, czy to Ci sami co tworzyli te 2 kinowe filmy czy ktoś robi trolla :p i wykupuje takie domeny o takiej nazwie.

Kilka opcji:

1. Może filmy kinowe. Takie coś mi przyszło na myśl.
2018 - film kinowy z arcu Champy turnieju
2019 - film kinowy z Future Trunska
2020 - film kinowy z Turnieju Przetrwania Wszechświata

Może zrobią to tak jak w mandze jest/będzie.

2. Zakończą odcinki na 133 obecnie i na 2018 puszczą potem film kinowy - jako kontynuuacja. Następnie roczna przerwa i puszczą film kinowy w 2019 jako ciąg dalszy i potem znów za rok w 2020. W międzyczasie mangaka od DBS, wytworzy zupełnie nową sagę po turnieju - inną niż w tych 3 kinówkach. I na 2021 rok być może anime DBS powróci z ekranizacją mangi. Może tak będzie.

3. To może jakaś trylogia, coś może z Aniołami i ich wyższym światem, coś z Zeno, 6 wszechświatami które zostały kiedyś wymazane.

Turniej wszechświatów - rozmyślanie

Ovin

Odp.: 49
Wyś.: 15.543
Super zapowiedż nowej sagi, nareszcie pokazują nowych Aniołów z bogami zniszczenia i kaioshinami. Ta saga na 100% dojdzie do 100 odcinka a myślę, że będzie to najdłuższa saga ze wszystkich obecnych i do 120 odc licze. Jak teraz ich poznamy to nowa saga po tej sadze, może być coś jeszcze, istnieją różne alterntywy, jak np postać wywołująca takie zamieszanie, że sam Zeno musiał zniszczyć 6 wszechświatów - bo kiedyś było ich 18. A może jeszcze wcześniej było więcej, więc mogą się jakoś uwolnić, powróćić takie postacie, to przykład, co by jeszcze mogło być. Bo pomysłów jeszcze może być sporo.

Diamante - inni piszą, że Super nie jest kanoniczne.

DB Super odcinek 067, 20.11.2016

Ovin

Odp.: 43
Wyś.: 10.727
Co do Zeno, to nie wiem skąd się wzieło, że Zeno musi być ponad linie czasowe??
To jest zupełnie nielogicznie.

Przecież jest jak było mówione o Beerusie z linii Trunska, o Whisie - Aniołach. To jest logiczne, że jest i drugi Zeno.

Nie ma z czego się zawodzić, to było logiczne.

Dragon Ball Super - spoilery (opisy odcinków)

Ovin

Odp.: 260
Wyś.: 80.780
Pojawia sie dwie nowe postacie pod koniec turnieju na ringu. Jest z tych postaci to ktoś stojacy nad tymi 12 wszechświatami.

Dragon Ball Super - spoilery (opisy odcinków)

Ovin

Odp.: 260
Wyś.: 80.780
A właśnie czy z tego wywiadu wynika, ze chodził o to, ze Goku miał mieć białe włosy, ale Akira postanowił, ze będzie niebieski bo Freezer był biały, czy to, ze kolejny wróg ma mieć białe włosy?
Jak to wygląda Shounen?

Jeśli nowy wróg w białych włosach to na myśl przychodzi tylko Vados.
A o dziwo jest jakoś pomijana w tych teoriach.
Albo inny z rasy Whis/Vados.

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

Ovin

Odp.: 1.148
Wyś.: 321.110
DBS w anime- ma te same zasady co DBZ i DB w kwestii Kanoniczności.
DBZ i DB jako anime - nie jest kanoniczne. Ponieważ zawiera w sobie fillery. Generalnie to, jeśli jakieś anime zawiera fillery - nie jest już kanoniczne.

Innymi słowy:

DBZ i DB anime - jest oparte na mandze/na podstawie DB - manga i tylko manga DB autorstwa Akiry jest kanoniczna.
DBZ i DB w anime zawiera elementy to co w mandze oraz główną fabułe, ale posiada własne wymyślone sceny i historie.
DBS anime - podobnie jak DBZ i DB - z tym, że raczej tu na podstawie/oparte na scenariuszu Akiry.
Manga DBS - jest najbardziej zbliżona do scenariusza Akiry do DBS - moim argumentem jest to, że nie zawiera postaci fillerowych, dłużyzn, "fillerowych scen" - same konkrety i nie ma tej jednej postaci od Kaito (ta postac była fillerem w anime).

Jeśli chodzi o kanonicznośc DBS - to kanoniczne jest tylko i wyłącznie scenariusz Akiry.
Nie mamy wgladu do niego niestety.
Wiec nie mamy w 100 % pewności, które sceny w anime DBS sa kanoniczne czy też sceny które w mandze DBS sa kanoniczne.
Tu trzeba czekac na jakis przewodnik.

Co do DBGT - nie jest kanoniczne, nie napisał Akira do niego scenariusza. Wiec to po prostu w całości filler.

Dragon Ball Super (manga)

Ovin

Odp.: 554
Wyś.: 128.368
Tamto tłumaczenie było złe, jest juz prawidłowe.
https://twitter.com/Herms98/


Nowy chapter w formie raw
http://www.db-z.com/dragon-ball-super-chapitre-6/

Dialogi:
http://www.kanzenshuu.com/forum/viewtopic.ph ... 1#p1015671

W skrócie:
- Super smocze kule sa oryginalnymi kulami i kiedys były jedne, ale zostały podzielone na 7 czesci.
- Beerus tych kul ma 6 - i zbierał je dekady.
- Super smocze kule - maja mnie ograniczeń niż zwykłe
- Ziemia znajduje sie na krawedzi Wszechswiata i bohaterowie zamierzaja poleciec do centrum. Ale nie wiedza jak. Ale Jaco wie, że pewien Zuno wie wszystko.
- Tam jeszcze o zasadach turnieju i kto weźmie udział

Ciekawe kto te super smocze kule - stworzył?
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook